La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 991 Culés

0

0

@Borneo ona zawsze miała w głowie popier..ne.

0

@arasz1819 to co tam robi i jeszcze gorzej to świadczy o głosujących na nią.Ludzue walczą z inflacją dziś był badanie i sporą część ludzi rezygnują z wakacji a ta na polu golfowym.

0

@Borneo A czy to źle że jest na polu golfowym, mnie to bardziej oburza to że milionerzy udają biedaków przed wyborami, w Polsce nikt kto odniósł sukces w Polityce się tym zazwyczaj nie chwali w dłuższej perspektywie, raczej dominują w oświadczeniach puste konta kredyty ale i ogromne mieszkania :)
Pomijam butę ale baba może nawet jachtem sobie pomykać pozoranctwo biedy jest o wiele gorsze.

0

@Gall oczywiście że źle przy takim zadłużeniu państwa takiej inflacji gdzie w Europie jest jednocyfrowa bazowa 8, 3.
Zawalili kompletnie modernizację energetyczną gdzie ten węgiel co miało go być na 200 lat.Distali z ue kasę na modernizację sieci przejedli to.Zjebali fotowoltaike.Soieorzyli przez węgiel wiatraki teraz przyznają się do błędu i to naprawiają.A one na zimę mają działać a prąd idzie w górę.Gaz mogli z Norwegami podpisać w 2019 r ale odszedł gość co negocjował następca nawalił i tego nie podjął teraz za inne stawki musisz podpisywać.Ba mogłeś przez revers z Niemiec gaz dogadać już dawno .teraz dania chcę z tego wziąć coś za siebie a Morawiecki każe dzieciakom żebrać aby pisali do kolegów aby obniżyli cenę.Ba obudzili się z rękami w nocniku I całe uzbrojenie muszą kupować choć nie kupili helikopterów a były umowy poszła kara 3 Łodzi podwodnych wywali duża część generałów a to doświadczenie.......mógłbym sporo tutaj pisać bo czym pis gra w wyborach Niemcami I lgbt to jest ich oferta mająca zaradzić problemów i jeszcze jaszcąb ;) wychodzi i robi show i złotówka leci
O kpo I karach 1 mln dziennie to nawet nie chcę mi się wspominać.
Wychodzi łaska z pisu I rżnie bogacza dla mnie luz niech dalej się pogrążają......

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?