0

@Donio No to pomińmy Messiego, Neymar był na nieosiągalnym poziomie dla większości z twojej listy Brazylijski rynek robi robotę, Raphinia to dla wielu ludzi jakiś kot w worku, o którym nawet nie słyszeli pół roku temu.

1

No na pewno chyba ktoś zapomniał o rynku z Ameryki południowej i Chin gdzie Messi był niekwestionowaną gwiazdą. Obecna moc medialna nawet się nie umywa.

2

@Donio No sam Messi i moneymar mieli większą markę medialną od od połowy twojej listy, Iniesta Xavi Suarez tu nawet nie ma co porównywać.

2

@Malibu No a jak wyglądają na tle del Piero, Tottiego, Kaki, Bergkampa mogę tak dalej....

1

@Cygan BRC Przecież my nie gramy jakiejś wybitnej piłki, ba ostatnio to była wrzutkolandia, Jakby grali Xavi Iniesta Messi z najlepszych lat to ten transfer byłby kontrowersyjny.

0

@Rastafarnianin Oj tak z Bergkampem to było nieziemskie połączenie.

0

@jeyx77x Kiedy, wtedy jak sentien odsunął go na najważniejsze mecze?

1

@Kapitan hawk Trzeba uruchomić dźwignie w celebracji....

0

@KapiFCB Przypomniałeś mi mroczne czasy jak paru gości chciało krychę w barcy

0

@Firestone @Emhyr @Sawik_10 Odnośnie Xaviego to gdy wypychano go z klubu to pytały się o niego największe kluby.

A odnośnie modrića to już bym spokojnie dyskutował FDJ był uznawany za wielki talent w Ajaxie i gdy opuszczał Amsterdam grać w Barcelonie miał 22 lata.

22-letni Chorwat opuszczał Dinamo grać w Totkach, nie w Mianie, nie w MU nie w Bayernie w Totkach, i nie przypominam sobie by określano go wielkim talentem.

0

@Criss18Barca No a co dawał ten charakter Mascherano?
Polecam obejrzeć dwumecz z MC i zobaczyć jaki wpływ na drużynę miał Argentyńczyk, a raczej to że mentalnie go nie miał.

0

@Pewex @koksik2700 No to już w ogóle nie mój typ urody, o ile jeszcze Margot mi się nie podoba ale jest ładna to ta niżej już nie.

2

@SkN W którym sezonie? Bo to ma wielkie znaczenie.

3

@IronSanHybrid Oni mają zgraną kadrę a my ciągle dokładamy kolejne elementy do tego składaka, znów zmietli by nas z planszy.

0

@MICHU_LOKU123 No nie wiem czy to plus skoro żeby zrozumieć wielki hit na ekranach trzeba przeczesać 17 innych filmów i kto wie ile seriali.

A co do nowych uniwersów to ekspertem nie jestem ale flagowe działa już odpalono, mają tam jeszcze jakieś super popularne postacie które mogą ta serię pociągnąć bo ja nie kojarzę.

0

@Tytus990 Dreamboat Annie,Little Queen

4

"misternej gry Barcelony" no i już wiadomo że to jakaś fantasy, do misternej gry Barcelony to nam sporo brakuje i akurat dopasowanie się do tego co ostatnio graliśmy nie powinno być żadnym problemem dla Roberta.

0

@MesQueUnClub_87 No na pewno kibicujesz krócej. Zmieniałem bo odbyłem pewną specyficzną dyskusje o R9 z osobnikiem który nie był jego fanem i pisał że g wiem bo w opisie nie mam od kiedy kibicuję :o

Nie piszę o układaniu w głowie tylko o stylu na boisku, raczej ze szkółki wypuszczaliśmy słabe kopie określonego stylu zawodników Amor=>Guardiola=>Xavi a nie silnego box to box.

No a ile miałeś wychowanków między Roberto a Ansu przypomnę że to 10 lat ilu ich zagrało jak to określiłeś nawet te śmieszne liczby.

1

@Image Chyba wojenka z kserokopiarką im na psychę za mocno siadła :(

Ja tu nie widzę nic nadzwyczajnego podają kadrę rywala z turne i Polski portal RM pisze że nie będzie najlepszego Polskiego piłkarza, jak to jest szukanie zasięgów na siłę to ktoś ma problemy.

0

@Marcelinho99 No to o sukces dużo łatwiej w Monachium, i zibi ma rację jeszcze kilka lat będzie trwało sprzątanie po barto.

0

@kkbarca Przecież nie gramy jakiejś wybitnej piłki obecnie, to już bardziej mogą mu autobusy doskwierać.

0

@MesQueUnClub_87 No tyle lat kibicuję i nie pamiętam by aż tylu ich się przewinęło, dużo więcej to młodych zdolnych ze szkółki nawet 3 spotkań w pierwszej nie zagrało.

Już pomijam jego specyficzny styl, raczej nie szkolimy zbyt wielu piłkarzy o podobnym profilu.

1

@shahman A Lewy nic za podpis nie dostał? Bo nawet nie sprawdzałem.

0

@koksik2700 No z tego co pamiętam to on raczej zaakceptował R10 a nie był orędownikiem tego transferu.

1

@Stoiczkow A trofea wygrywa się obroną i to jest duży problem, bo tam dziury.

0

@Rust_CohleNo to będzie dyskusyjne bo dla jednego xxx to top 3 a dla innego top 8
Jesli miałbym podawać kandydatury to Antek Cou Suarez, a tak to odległe czasy Henrego czy Zlatana.

2

@koksik2700 obaczymy zobaczymy, jak na razie to wygrywaliśmy najważniejsze trofea tylko wtedy gdy graliśmy nieosiągalny dla reszty futbol obecna kadra na to nie pozwala.

0

@P33ck No tak Giroud wygrał chyba nawet jakiś plebiscyt na najprzystojniejszego, właściwie to nie wiem Pique na pewno jest jednym z najprzystojniejszych, wydaje mi się że Mats Hummels, Tello Álvaro Morata też do takich się zaliczają.

0

@Kacper1432 Jak ktoś jest ultra fanboyem Lewego to może.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?