- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1084 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1084 Culés
0
Czy Lewandowski wskakuje również do top 3 najprzystojniejszych piłkarzy Barcy z obecnej kadry? :>
1
@P33ck moja stara mówi że nie jest przystojny. Ale pewnie jakby pokazał stan konta to byłby najprzystojniejszy na świecie.
0
@tbas No nie wiem, ale chyba do brzydala pokroju Ribery'ego czy Pepe mu daleko xd
0
@P33ck Moja siostra również kiedyś mi mówiła że nie jest przystojny, gusta guściki.
Zresztą kto wedle ciebie obecnie w tej trójce jest?
0
@Gall No moja mama też mówi, że nie jej gust. Generalnie chodzi o to, że nie ma takiej złowrogiej twarzy jak właśnie Ribery czy Pepe, których wyżej wymieniłem. Wydaje mi się, że jednak może się podobać kobietom, pomijając stan konta i oceniając tylko wygląd. No nie wiem, bo nie jestem specjalistą od męskiej urody, ale pewnie Pique, Lewy i chyba z trzecim będzie kłopot. Może Pedri? Ale to pewnie dla nastolaletnich dziewczyn
1
@P33ck Pamiętam że użytkowniczkom strony podobał się ....Depay, no ogólnie to zwłaszcza Mingueza ale też Nico Ferran czy Gavi też mogą się kobietom podobać
0
@Gall Możesz mieć racje, a tak ogólnie ze wszystkich piłkarzy, nie tylko tych z Barcy, ale nadal grających to kto myślisz, że byłby w top 3? Ja np, nie usłyszałem złego słowa na urodę Giroud. W sensie, jeszcze nie czytałem opinii, że nie kogoś gust. No domyślam się, że Olivierek może się podobać. Pewnie jeszcze Ramos, Jorginho może, co myślisz?
0
@P33ck No tak Giroud wygrał chyba nawet jakiś plebiscyt na najprzystojniejszego, właściwie to nie wiem Pique na pewno jest jednym z najprzystojniejszych, wydaje mi się że Mats Hummels, Tello Álvaro Morata też do takich się zaliczają.