Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuQa_ Ale czy rzeczywiście byłyby tam gwiazdą?
0
@lukkobe Nie, chodzi mi że będę zaskoczony jeśli Lewy dobije do wyników Messiego z ostatnich sezonów w Barcy w lidze czyli odpowiednio 30 i 25 goli.
Statystyki mnie nie przekonują bo w PSG Messi to już inny gracz a Bayern to od lat ułożony zespół grający pod lewego, tu będzie nowa liga, składak i autobusy co mecz(które w kontekście Roberta mnie najbardziej niepokoją).
2
"Dla mnie klarowność, prawda są najważniejsze" no to z Laportą będzie ciekawie :)
I cyk w polskich mediach koniec beki z Dembele bo to kolega El Capitano :)
0
@Arkadio90 Budżet transferowy ≠ Budżet płac
@LionelKessie Tak na bocznych obrońców, za 80 baniek można by kupić 4 perspektywicznych.
0
@lukkobe Tak wiem i dalej tak uważam.
0
@Pawel13sz No jak zostanie to jestem przekonany że dostanie sporo minut, a Kessiego niech zweryfikuje sezon a nie towarzyskie.
0
@masq Ja bym raczej popatrzył na bramkarzy rywali Realu jako przykład że jeden zawodnik może pozbawić cię LM.
0
@sebasek99 W tym ci będzie do twarzy https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a9PxKOZ_700bwp_v3.webp
0
@Xxxbarca4ever No zobaczymy ale patrząc jak usilnie wypychają tych których dość łatwo spieniężyć to nie jestem optymistą, zdaję sobie sprawę że są zapewne kluby które są zainteresowane takim Puiqiem ale czekają do ostatnich dni okienka wtedy zacznie się wyprzedaż a może i rozdawnictwo.
0
@lukkobe Odważnie z tym porównaniem do liczb Messiego.
0
@Firestone No jest jeden, na który uważam że się nie zdecydują mimo iż wielokrotnie był wymieniany.
0
@Clue Celnie że napisałeś skład a nie drużynę, puchary wygrywają drużyny nie składy.
0
@OnlyCules Słabo się to zestawia z tym ustawicznym żuleniem od graczy no ale niektórzy kiwają głowami.
1
@tomek8756 Bo sekret jest taki że trzeba dobrze żyć ze skrzydłowymi :)
0
@kakusus Proste nie był kozakiem no i dużo grał później w pomocy, żaden sekret minuty na które w Barcy nie miał szans.
0
@Deviler Przecież m nic nieziemskiego nie graliśmy ostatnio a i nowe transfery tego nie gwarantują, To nie Barca z 2009-2013 gdzie tan Lewy by raził, zresztą w Bayernie Pepa grali pewnie bardziej Barcelońską piłkę niż to o my od marca do końca sezonu.
2
@Oskar00 To kiedy kozak zacznie sprzedawać?
0
@czółkovsky Ale by mieli będę ludzie w Maladze i kilku innych miejscach....
0
No to teraz tylko pozostaje czekać jak tam pójdą wyprzedaże.
0
@Nowy1103 Uważasz że w cztery oczy nie powiedzieli sobie jak jest, i te wypowiedzi nie są dla gawiedzi tylko do Holendra, bo na korytarzu i na treningach Xavi go unika :0
0
@Rust_Cohle Oj nie każdy, było trochę ludzi których ten transfer nie porywał ale fakt znakomita większość się jarała.
0
@Peciak Mnie tam to bardziej kłuje w oczy to ze grzeszki niewiele znaczą jak grasz dobrze, a jak jest słabo to wtedy wszystko gawiedzi przeszkadza.
0
@Gomess No a kiedy Don zacznie sprzedawać?
0
@DIPENNN No to ciekawe bo momentami graliśmy fajnie gdzie szczytem był RM a później zapaść z którą Xavi za bardzo nie potrafił sobie poradzić.
2. Zobaczymy kto będzie grał jak znów większość panowie pamietający Pepa +Alba to piłkarzy jak nie to wiele zależy jak tak gra będzie wyglądać, jeśli znów będzie to wrzutkolona to jestem ciekaw jak długo Xavi będzie chroniony.
3
@barpol11 A ja nie możemy się poślizgać do 1/4 nawet na potęgach z cypru. Ważne żeby odtrąbić sukces i zebrać grosiwo.
0
@wojopancer No trochę prawdziwe a trochę osoby publiczne są na takie oceny skazane, zwłaszcza miss więc dla mnie ten przykład nie do końca celny.
0
@Nowy1103 Już jest? A może poczekajmy chociaż do połowy września.
0
@Pilka_jest_okragla Jak pique będzie myślał o piłce a nie o biznesach to od niego Xavi będzie zaczynał ustalanie składu.
0
@Eto'o9 R10 No jakby mundial był latem to ok a tak to spokojnie przezimują i nikt ich z kadry nie wypchnie, tym bardziej ze FdJ jest słusznie uznawany za ofiarę.
1
@Ptasior Chyba że jesteś Bayernem i od lat osłabiasz rywali :)