2

@MesQueUnClub_87 Zgadza się ale ja uważam że nie dostał w najważniejszym momencie tych kilku spotkań by mieć impuls, później to już było tylko odcinanie kuponów od bycia talentem.
No i sam też sobie nie pomógł bajki o rozwijaniu się z Messim na treningach to tylko bajki, trzeba grać a on wolał być 20 zawodnikiem Barcy niż piątym Celty czy Betisu(przy dobrych wiatrach)

0

@ranger3120 Jeszcze się z tym nie spotkałem i to dla mnie nowość.

0

@Encore Jak już to Gandalf to była istota nieziemska jeśli tak to przedstawiać.

0

@BartqRKO Chyba na odwrót i kontuzja przerwała ten niesamowity pochód.

@Janas11224 No to był inny zawodnik niż ten z Valencji czy reprezentacji.

@Criss18Barca No na LS to on się marnował to był jednak napastnik a nie skrzydłowy.

0

@PawkoFCB No gdyby to było takie proste panie januszu.

0

@ranger3120 Kto znika w ważnych meczach?

0

@tomek8756 Ja zauważyłem ze rodacy mają zwyczaj nadużywania "i think" i to taki nasz filler word :)

0

@Pawel13sz No nie jestem przekonany, wydaje mi się że sporo inteligentniejszych widziałem na przestrzeni lat.

0

@pacior95 Dlaczego?

0

@Danny Gaucho Ciężko sobie wyobrazić by Messi nie był pierwszy w najbliższym czasie choć widzę że Hossam Ashour też dalej gra ale tak samo jak z Iniestą nie jestem w stanie stwierdzić siły ich ekip w stosunku do konkurencji.

0

@Luciano99 Mnie też oznacz.

1

@Rastafarnianin Pamiętam wywiad z historykiem i on twierdził że nie ma dowodów że Piłsudski te słowa wypowiedział.

0

Nie wiem jak można pisać że Lewy się skończył? On w Barcy się nawet nie zaczął.

Z dobrych występów trzeba się cieszyć a tak długo jak piłkarze nie potykają się o własne nogi należ zachować spokój bo i tak wszystko zweryfikuje sezon, a ten przez katarski cyrk będzie specyficzny.

19

@MessiTheBesst Warunki stawiał przed sparingami.

0

@xVENUMx Oby to był błąd a nie celowe manipulowanie danymi, sprawdź jeszcze raz gole.

0

@Ptasior Zgodzę się ze wszystkim prócz ostatniego zdania.

0

@masq Dla mnie inna sytuacja Busquetsa znał z BB więc na niego stawiał.

0

@Kgorecki2500 W okopie a co to pierwsza wojna właśnie takie masz pojęcie.
No musisz mieć jakiś interes siejąc ten ferment skoro robisz to już któryś raz.
Rozumiem że wedle ciebie Polska wypowie wojnę Chinom tak? I do tego zorganizuje powszechny pobór :o by własnych obywateli poświęcać, mając tak dramatyczne wskaźniki dzietności uważasz że rząd lekką ręką wyśle mężczyzn na drugi koniec świata jako mięso armatnie, a hamującą gospodarkę pociągną kobiety i emeryci.

0

@Kgorecki2500 A po kiego grzyba Amerykanom polskie chłopaczki co nigdy w większości broni nie trzymały, bez doświadczenia, bez zaawansowanego sprzętu?
Nawet nasze jednostki zawodowe dup nie ruszą, nie wiem po co piszesz to już któryś raz, chyba masz w tym jakiś interes.

0

@Kgorecki2500 Kto będzie wcielony, definicji mi przytaczać nie musisz.

0

@lucca87 No a gra tu ktoś za darmo? Nawet wychowankowie tu cyrki odstawiali, miał oferty ciekawsze finansowo tyle i aż tyle.

3

@AbelKabel Czego nie rozumieją? Nie widziałem tu ani jednego komentarza który by twierdził że sprzedaż aktywów to kredyt, strzał w plot z metra armatą.

0

@kynio302 N na pewno czeka jak Mundial za 4 miesiące.

0

@Matsuw2002 A komu realnie grozi ława na MŚ bo chyba nie masz na myśli FdJ i Depaya, Duńczyk pewnie też pogra w Katarze.

1

@Kgorecki2500 W jakie kamasze?

0

@Hubsao I ta druga wersja okazała się bujdą by pewne rzeczy tłumaczyć.

0

@Karokilla Jak coś to pique za wybryki za kierownicą ale trzeba by to sprawdzić bo w Hiszpanii jak dobrze pamiętam to pierwszy wyrok jest jakoś inaczej traktowany.

0

@lucca87 No nie wiem jak nie było kasy to był dobry i nie było "biznesu" teraz już się odwróciło :(

1

@Sulimo Gość był tyle razy wyjaśniany i jego źródła a i tak wciąż z nich korzysta i wciąż coś wymyśla, rzucasz grochem o ścianę.

0

@Hubsao A możesz z czystym sumieniem stwierdzić po tym co widziałeś i czytałeś że Messi zrobił wszystko by w Barcelonie zostać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?