Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kurkmen No tu masz rację.
0
@Bogan Microsoft przypisuje nr Windowsa do płyty głównej .
Jaki format dysku?
1
@Lionel_Messi10 Dość słabe wyniki strzeleckie na Mundialu a Copa szczególnie.
0
@GeneralXavi Zabawne że jedni nazywają ich okiem moskwy inni za to po niemiecku ah ta Polska niepodrabialna.
2
@Aragorn33 Czemu wyprane mózgi, może dobrze wiedzą co robią. Janusz kowalski też wygląda i wypowiada jak obłąkany a okazało się że kasa się zgadza.
17
@Borneo Odroczył pensję to mu się ta kasa należy jak psu buda, trenuje więc zarabia.
0
@AxelF No ten prawnik wypowiadał się inaczej, wedle tego co mówił klub nie może tak nagle nie zarejestrować zawodnika który już był rejestrowany.
0
@J4no Demblele przed Barcą JEDEN kilkudniowy uraz więc...., a przywoływanie w takim wypadku Fatiego to chyba bait.
Mundial już za chwile w chorych warunkach, szeroka i dobra kadra jest niezbędna, bo jak ta kadra nie wypali to dopiero będzie dramat.
3
Dobra teraz z ręką na sercu ilu z nich miało papiery na granie w Barcy.
Większość z nich i tak coś ugrała bo szybko z Barcy uciekli i dostawali minuty.
0
Ja to bym najpierw oczekiwał więcej od tych ze stażem a dopiero od nowych, ok Robert to światowa gwiazda ale inna liga nowa drużyna w pełni tłumaczą problemy.
0
@VeB10Ronnie No ostatni sezon nie miał już nic wspólnego z Martinem.
0
@Zbyszard No jak miał do wyboru piłkarza z Afryki to jego wybrał, mnie to nie dziwi, oni tam się tak wspierają.
0
@VeB10Ronnie Po prostu brak materiału źródłowego brutalnie ich zweryfikował.
1
@Oskar00 Z chelskim, co to była za drużyna i co wyrabiała ale lotniskowiec na ostatnich 20 metrach nie popuścił.
0
@arasz1819 Czemu mu nie napiszesz że to była też wyjątkowa więź bracia i przyjaciele od serca.
0
@jedrek7000 No dla mnie słuchanie radia zwłaszcza dwóch głównych stacji to przygoda z rodzaju gdzieś to już słyszałem, czasami jest ciężko bo człowiek kilka godzin myśli komu podjebczyli muzykę.
Niestety to się dziej na całym świecie, podwójna lipa sheran a ava max to już w hard covery jedzie po prostu dramat.
A jak nawet ktoś wymyśli coś nowego to po kilku dniach już melduje mu się derulo czy inny dziad typu shagi.
3
@Robert1603 Jak mu pożyczysz 20 cm i trochę mięśni. Wtedy też może zostać piłkarzem :)
0
@tomek8756 No jakby nasmarowali Dygant jak gage to wyglądała by porównywalnie.
1
@VeB10Ronnie Zgubili Montoye, zgubienie Emersona bardziej zrozumiałe bo rozegrał dwa mecze.
0
@Essos Życzę mu tego z całego serca.
0
@Recha_0684 No to jak bawimy się w primy to Pique na pewno wyżej ale też Marquez, Rio Vidić, Terry.
1
@Exerion Nie rejestrować nie można a nie ma ku temu podstaw by nie był rejestrowany. I nie, pozwy były by uzasadnione, odrzucanie ofert to nie wymówka. Masz to obszerniej opisane w artykule jak prawnik analizował sytuację FdJ.
3
@norbi77 Mnie tam najbardziej właśnie słabym stawianiem na młodych rozczarował, i nawet nie chodzi o Balde, zwłaszcza w kontekście jego własnej historii.
No ale jak z kataru szczeka się o Puigu by potem go szybko odstrzelić to człowiekowi powinna się automatycznie czerwona lampka zapalić, że jednak coś jest nie tak albo z wywiadem z klubu albo z oceną zawodnika, a najbardziej smuci że to chyba chodzi o drugie.
Tyle mu zawodników nakupili że młodych to nawet przy 5:0 nie będzie wpuszczał bo głośne nazwiska będą skuczeć identyczna wymówka jaką miał ernesto.
0
@PatrykBarca No masche na śo to nie pozwala mi się zgodzić.
0
@Sulimo nie zaglądaj tu :)
0
No i Montoya ma na liczniku 67 spotkań w trykocie Barcelony.
0
@daniel32778 No to zależy jak dostaną piątkę od Live to mogą się zbierać jeszcze dłużej, a może to będzie impuls na plus.
0
@Emhyr Emerson Royal 3 spotkania.
0
@taris Może i wracali lepsi ale nie na tyle by mieć pierwszy skład czy być nawet 12-13 zawodnikiem ponad sezon, przynajmniej odkąd pamiętam czyli 98.
2
@dariooo No raczej nie, bo dla 15 latków to są drużyny młodzieżowe, chyba że chcesz rywalizować z dorosłymi mając drużynę bez dowodu osobistego to nawet ta trzecia liga będzie marzeniem.