La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1622 Culés

0

Niestety nie mogłem wczoraj oglądać meczu. Jak wypadła nasza obrona? Głownie chodzi mi tutaj o Garcie i prawą stronę obrony.

1

@VamosVamos Rewelacyjnie .

0

@Kgorecki2500 A Balde dał radę?

3

@VamosVamos Balde w wczoraj mało widoczny w ofensywie, ale w defensywie dobre spotkanie.

1

@VamosVamos Balde z całego bloku najsłabiej, ale też nieźle.

1

@VamosVamos Nawet git

1

@Kgorecki2500 @VamosVamos No tak rewelacyjnie ze Mats wyciągnął 3 setki.
Do 25 minuty to obrona nie wiedziała co się dzieje, potem rzeczywiście fajnie.

9

@Gall Przy dwóch był spalony, trzymanie linii spalonego to też ważne zadanie

0

@KrwawiaceoczyVEB Przy dwóch nie było i pod koniec meczu też obronił setkę więc to trzy.

0

@Gall Napisałeś wcześniej że do 25 minuty, a teraz piszesz o końcówce meczu?

0

@KrwawiaceoczyVEB panie istnieje coś takiego jak .......................................

0

@Gall dwubiegunowość? :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?