0

@katalonczyk112 To wróżenie z fusów, bo z jednej strony mają fajną drużynę i wreszcie mają drużynę, z drugiej już nie takie ekipy odpadały w przedbiegach.

0

@urbipl Ale co tu jest rozpracowane? No i podobno...aquon czy jak mu tam było tez ponoć miał dostęp do supertajnych danych bo podobno był ze służb....

0

@Laser A to Roberto nie pobiera pensji?

0

@maroon A to oni tą dziewczynę napadli czy jednak od swoich krajanów oberwała?

1

Nie dziwię mu się, pewnie ile razy był u terrorysty to ten leżał plackiem na kanapie i laysy popijał zimną pepsi.

2

Zwijaj się jak mucha w ukropie podczas okienka, wyprzedaj majątek, zaciągaj dźwignie do ostatnich chwil rejestruj zawodników a wykończy cię reprezentacja :(

0

@Zoker Śmiali się jak na początku mu słabo szło na wyspach.

0

@FCB_dimiC Poruszenie to przeciwieństwo bycia spokojnym. To ty porównujesz inne rzeczy.

1

@John_Doe Akurat w usa to dość łatwo znaleźć się na ulicy.

1

@Janiama Masz rację ale Barca nie po to tak wiele postawiła na szali by dziesiątkowały jej kadrę mecze ligi narodów :)

0

@FCB_dimiC No chyba nie można, można być wystawianym na takie emocje i zachować spokój ale nie można być jednocześnie szybkim i wolnym.

1

@Medium A wystarczyło brać na raty , jednak prezes na wszystkim się zna.

0

Argentyn phi Meksyk a co to za śledzie a Arabia miała mieć brązowe kandury, ale raczej szykuje się mundialowy klasyk OWH

0

@Uukasz_93 No to akurat jest super przykład że jednak kadra na papierze a w realu to inna rzeczywistość, niby wymiana powinna wnieść ich atak na jeszcze wyższy poziom a momentami wygląda jakby było sporo gorzej.

0

@Rarenzio No to jak ten średniak wywalił ramosa na PO chyba ze Ramos tez był średniakiem ba wszyscy byli średniakami bo Pique przez tyle lat miał pewny skład.

0

@jeyx77x No mnie tam daleko do bycia fanboyem Messiego ale pisać że sprzedał LM za 7 baniek to niezły odpływ, on za wygranie tej ligi mistrzów to pewnie z 3x tyle na samych kontraktach indywidualnych by wyciągnął.

0

@DonMatteo901 No i kur.. stracił by rękę.

0

@Faun Tak jak piłkarze z Brazylii utrzymują po kilkanaście rodzin, tak od dawna na micie Pele żyją pewne osoby, jak będzie trzeba to tam się i 2000 goli znajdzie.

@Danny Gaucho Dany to ile "teraz" Messiemu czy CR brakuje :)

0

@Gall Oczywiście top 5 ŚO.

1

@Rarenzio No tak
x8 MH
x4LM
x3KMŚ
x7PH
2 Sekstety i praktycznie wszystko gdy był podstawowym zawodnikiem, ja Pique nie cierpię ale to co piszesz że nie jest legendą jest po prostu głupie.

0

@Medium Czy ja wiem czy to mozna nazwać stroną, raczej idealne poletko do testowania skuteczności irańskiej broni.

0

@Recha_0684 Ja myślę że to klub im to podaje.

2

@Rarenzio No jak on jest pseudolegendą to to chyba tylko 4-5 zawodników łapie się na legendy.

0

Pamiętam jak swego czasu pani redaktor forsowała tu narrację że Pique grałby tu za darmo a szybkie sprawdzenie pokazywało że jest w top 5 zawodników jeśli chodzi o zarobkii i było to dużo wcześniej niż 2018, ogólnie Pique od lat zarabiał w Barcy ogromne pieniądze mimo nierównej formy ale gawiedź bajkami o el Presidente kupowała opowiastki.
Choć formą takiej wojenki klubu z zawodnikami fanem nie jestem i nie przepadam ani za Albą ani za Pique ale jak ktoś nie szanuje swoich legend to potem nie powinien oburzać się że ktoś nie szanuje innych z FCB.

0

@Pawel13sz Ale skąd wiesz jakby mu poszło w Barcy?

1

@Rl9k1nG No nie jest to bezpieczny sport w Rosji, być nienawidzonym przez wszystkich dookoła :)

0

@paweldunajecfcb Zazwyczaj jak coś takiego robisz to to walisz miks prawdy i fałszu.

0

@DonMatteo901 No nie dokładnie, bo za każdego trenera były głosy że pracują ciężej :)

0

@MESSIah16 Ale to też nie było tak że nie chciał odejść gdyby nie Cassano w Realu to kto wie co by się wydarzyło.

0

@Cygan BRC No on cygani lepiej od ciebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?