1

@Medium +Blame choć tu raczej mangę
No i oczywiście Psycho Pass

0

@MrPGG Ten który ma dalej do Currego :)

1

@Khajio Podstawa to trzymać się daleko od currego i już jeden problem z głowy mniej.

0

@Emhyr :) Nie doceniasz niektórych, wejdź sobie na komentarze po meczu z Bayernem, niektórzy długo zaciskali zwieracze ale się doczekali :)
Są tu tacy co mogą pół sezonu siedzieć cicho ale jak wróg źle zagra to nagle się ożywiają.

1

@KrwawiaceoczyVEB Dobrze że dodałeś o tym andre ja napiszę pół serio ale tu zapala się czerwone światło.

0

@Emhyr No sporo osób obstawiał trio Ansu :) Lewy Raphinha.

0

@Emhyr Ja inaczej gdzie inni piłkarze Barcy którzy mieli chować Demble do kieszeni.

0

@Maciej_T No to dobra co jak nie sankcje prosto i na temat.....

0

@sergio5 No na pewno mu uwierzyli bo nie zerkają jaką mamy potężną reprezentację.

0

@Kidd Problemem jest to że tam spora liczba ludzi żyje ze statusu Pele i za nic nie pozwolą by ktoś go pobił.

1

@aezakmi123 Twierdze że EV w poprzednich klubach pokazał że z taktyką nie jest na bakier, miał też parę wybitnych spotkań gdzie zjadł rywali jak z Realem bez Messiego.

0

@AmigoBlancos By mieć z kim twitterowe wojenki toczyć ku uciesze gawiedzi.

1

@DaPidejpi No nie znoszę EV ale Xavi jak na razie dla mnie EV do szuflady taktycznie nie chowa.

1

@Chudini123 No wynalazł to go Koeman jeśli o to chi chodzi.

0

@Xwowrak Dużo bardzie prawdopodobne jest ostrzeżenie od rosji niż atak ze strony USA a jak ktoś lubi teorie spiskowe to nawet i kosmitów tam zatrudni, USA nie chciało sprzedawać Ukrainie pocisków dalekiego zasięgu ale sami atakują NS no brzmi legitnie

A co ten twit udowadnia? Ma tyle wspólnego z prawdą co tłumaczenia kopiuj wklej a on dla niektórych tez jest twitterową piłkarską wyrocznią.

7

Bo widzisz nasser Laporta to nie jest romantyk futbolu jak ty, a bezwzględny gość więc lepiej nie prowokować.

0

@cris2706 Nie można a jakie są kary?

0

@Messibestplayerintheworld Przecież była zmiana pokoleniowa, ba ja bym nawet napisał że były dwa podejścia podejścia nieudane.

1

@kryhaa No ale są też inni którzy kibicowali przed Messim, dla mnie na przykład on symbolem Barcy nie jest. Jak myślę o stylu barcy to raczej przed oczyma mam Xaviego.

0

@Xwowrak na twiitterze/albo/albo no to niezłe info ....takie nic nie warte.

2

@VamosRakieta No byłbym w szoku, bo to nie są potężne reprezentacje by Portugalczyków tak poturbować.

0

A jak tam Bernardo wyglądał /

0

@arasz1819 Czekaj czekaj to opis pani "Te pieniądze im się po prostu należały" jednak historia zawsze zatacza koło.

1

@Toretto Właściwie to Ferran to nie do końca LS, dużo więcej grał na prawym skrzydle.
Co do LS to nie wiem czy to prawda ale ponoć Fati preferuje właśnie skrzydło(dla mnie to bardziej napastnik) więc dramatu nie ma no i został Depay więc jeśli już to można na spokojnie szukać.

0

@ACRAB95 Nie nie jest, jest ustawiany jako ofensywny pomocnik, na skrzydle biegają wahadłowi.

0

@Azi Nie ma jakiś ruskich korzeni?

2

@Pawel13sz Ja to się zastanawiam czy to było na poważnie bo mamy rok mundialowy i w grudniu Barca nie zagra wiec jak musiała by grać Barca by Xavi wyleciał, nawet nie wiem czy nie wyjscie z grupy LM by zmiotło Xaviego

Normalnie bym to wziął za żart ale te podpórki które dodaje mnie zastanawiają.

0

@ACRAB95 To nie jest gra na skrzydle zerknij sobie na heatmapy. Zresztą nawet na grafikach nie jest pokazywany jako skrzydłowy.

0

@Emhyr Ktoś z zagranicy i wymóg by w sztabie miał 2-3 trenerów z Polski.
Nawałka miał u kogo się uczyć.

0

@joloskyy Super w próżni czy na tle obecnej konkurencji? Bo raczej to drugie większość głośnych nazwisk nie umie śpiewać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?