- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1581 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
52 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
15
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1581 Culés
3
@Comentateiro Xavi wytrzyma do grudnia ?
2
@Pawel13sz Ja to się zastanawiam czy to było na poważnie bo mamy rok mundialowy i w grudniu Barca nie zagra wiec jak musiała by grać Barca by Xavi wyleciał, nawet nie wiem czy nie wyjscie z grupy LM by zmiotło Xaviego
Normalnie bym to wziął za żart ale te podpórki które dodaje mnie zastanawiają.
1
@Pawel13sz Może i da radę, bo rzeczywiście wypada miesiąc na mundial. Jednak niewykluczone, że październik i listopad zmiotą Xaviego z ławki. Mnie gra Barcy nie przekonuje, a wypadło 2 kluczowych obrońców. Powiedzmy, że ma spore szanse zawieść kibiców.
2
@Comentateiro Dlaczego Cię nie przekonuje jak mamy tylko jeden remis w lidze i jedną straconą bramkę ?
1
@Pawel13sz Nie widzę spójnej gry. Są krótkie momenty płynnej gry, dużo chaosu, dużo improwizacji własnej zawodników, moim zdaniem rozegranie jest niewspółmiernie słabe do talentu i umiejętności technicznych zawodników.
Pressing choć momentami niezły, jeszcze nie przekonuje całkowicie, a pamiętaj, że w meczach w grze trzymał na Stegen.
Taki nasz zespół z potencjałem, jednak mocno nieociosany. I ja nie ma m przekonania, że to ruszy. Najlepsze na razie 45 minut z Munchen na wyjeździe, ale z niekorzystnym wynikiem.
Czyli jak widzisz wygrane mnie nie powalają, a z przegranego meczu, wyciągam spore ziarno optymizmu. Oby grali jak w 1 połowie z Bayernem.
1
@Comentateiro To jaki trener za Xaviego ?
1
@Pawel13sz Hola, hola. Niech popracuje w spokoju. Będzie sytuacja podbramkowa, to pozastanawiamy się nad możliwościami na rynku trenerów.
Przecież mogę całkowicie się mylić.