Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Deeespacito Pedri wielkim jak przychodził? Akurat początkowo był rezerwowym coutinho gdyby nie kontuzja Brazola to kto wie.
2
@Cvzx No to skoro wpływ na ere i osiągnięcia to tak niskie miejsce Xaviego jest absurdalne.
1
@kryhaa Akurat pierwsza saga Blecha jest świetna i naruciak czy onepice się nie umywają.
0
@Piotr,1985 No ja się nie zgadzam, bo nie można tak pisać o napędzaniu przez obrońcę który ma duże problemy z piłką u nogi. Świetny dzieciak jeśli chodzi o obronienie ale co on niby napędzał?
0
@ProMILs No to raczej nie jest fajny pomysł tylko ostateczność bo jakie masz inne możliwości Garcie wystawić, Roberto po kontuzji, albo jeszcze jakiś bardziej egzotyczne pomysły.
Byle by tylko dzieciaka nie spalić.
0
@kuz Dwa tygodnie - 20 i nie ma ich.
1
@don'T.R.I.P.e Czy ja wiem po meczu z RM wszystko wyglądało jak w bajce a potem całowaliśmy chodnik.
0
@pawelfcb22 Jeśli tak to oni też powinni udać się do tych specjalistów od głowy.
2
@Rajek99 Raczej nie zobaczysz bo Xavi mówił że on tam Holendra absolutnie nie widzi.
1
@mokrychlopiec No to kiepski moment na tą zadyszkę jeszcze gorszy na mocniejsze treningi.
2
Nawet się zgadza https://ibb.co/y8GsCnL
Ofensywne tridente w trybie skradania.
1
@antymadridista100 No ale on tak zrobił, przecież my nie próbujemy grac tiki taki tylko jesteśmy wrzutkoloną i to chyba pragmatyzm Xaviego, no ale z jednym masz rację taktycznie nie zjada rywali.
0
No takimi niemiłymi meczami utrzymuje się w walce o mistrza.
A Simeone raczej będzie dziś spał spokojnie.
Martwi że dziś nie było autobusu a nie było kotła pod bramką Celty, źle to wróży.
0
@Janas11224 No nie będę ukrywał że to dla mnie dość zaskakujące.
0
@Janas11224 On ma status legendy Arsenalu???
0
@NaFazieHitman były na pewno teorie spiskowe to w czym się lubujesz.
0
Już na samym początku the Boys zapunktowało bo główna jak mniemam bohaterka słucha Barracudy, ale potem wydarzenia słabo współgrają z tym o czym ta piosenka opowiada i nie mogę tego rozgryźć czy po prostu ot tak wybrali ten utwór czy jednak on ma dopełniać to co się potem dzieje, z jednej strony można rzec że pasuje bo bohaterka uważa się za silną ale z drugiej jej czyny są zaprzeczeniem tego dlaczego ta piosenka powstała.
Wie ktoś coś więcej bo mnie to dręczy.
0
@pawelfcb22 jak dla kogoś śmierć bliskiej osoby jest bliskim uczuciem do nie wyjścia z grupy LM a nie postawił na to wyjście całych oszczędności to powinien jak najszybciej udać się do kilku specjalistów zwłaszcza od głowy.
0
@Czajka90 Serio Wegner miał niższy, przecież jemu tam szło całkiem nieźle a kilka lat nawet wybitnie.
0
@Mathoue Z tym błyszczeniem to bym nie szarżował :(
0
@ranger3120 Carlos się już nie załapał :)
0
@daniel32778 Pół godziny i gość jest na drugim świecie.
2
@Kessie młoda jest ładna Monica była spektakularnie piękna.
0
@Kamilos84 No sprawdziłem i płaca klubowi od dawna oficjalnie za wynajmowanie nieruchomości.
Masz jakieś sprawdzone info że takie pieniądze idą za reklamę, bo raz dopiero odbijają się po inwestycjach dwa akurat oni nie potrzebują reklamy, zwłaszcza tak słabej.
0
@MESSIah16 No chyba nikt o zdrowych zmysłach a na pewno nie Alex nie spodziewał się co w MU będzie się wyrabiało i to że w rywala nagle wpompuje sie ogromne pieniądze a po pewnym czasie zatrudni fachowców z najwyższej półki.
To się nazywa błąd prezentyzmu, słowa Fergusona są jak najbardziej zrozumiałe, tym bardziej że pierwsze pomysły na zbudowanie potęgi były lekko mówiąc słabe, co tylko mogło Szkota utwierdzać że nic z tego nie będzie.
0
@Ying No dla mnie ma sens, nie ma różnicy jak porównasz 23 z 25 czy 27 z 29 latkiem ale obaj są już blisko końca a każdy rok to ogromna różnica, z jakiegoś powodu nie ma zbyt wielu 35 latków w największych klubach.
0
@GeneralXavi https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12284851#comment-12284851
0
@SuperPatsonFCB No nie wiem jak dla mnie to gramy słabo jako drużyna i indywidualnie jest kicha, ostatni mecz ligowy to też nie było meczycho tylko znów indywidualny błysk tym razem Lewego uratował wynik.
0
@Cochise Czyli zmyślałeś albo strigerował cię jeden post, czyli normalka na LR.
0
@betonito Cele minimum jak najbardziej ok, tylko z tym pucharem jest kłopot bo czasem możesz trafić w 1/8 na AM czy RM i mieć słabszy dzień.