Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 Tak dołóżmy do dramatu na murawie jeszcze kontuzję Gaviemu, wyborny pomysł.
1
@Homeopata8989 To tak jak z nami ostatnio :(
0
@tomek8756 nie tylko on , no i były podjazdy że dostali ją od swoich przyjaciół nazistów :O
0
@Ojciec5tkidzieci Regulaminy może i niedawno ale z alko było wiadomo dużo wcześniej tylko że czesc ludzi która o tym słyszała myślała że w katarze się ugną
0
@Ali3231 Ryzykować zdrowiem gaviego w nic nie wartym meczu dlaczego ?
1
@IronSanHybrid Ja nie wierzę ale też nie wykluczam, bardzo mało prawdopodobne ale możliwe. W każdym razie jak wyjdzie to wszyscy kibice Barcy będą szczęśliwi a ci którzy wierzyli na pewno nam o tym przypomną :)
0
@maroon https://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/swiat/artykuly/8575224,macron-papiez-franciszek-ksiazka-czytelnia-we-lwowie.html
Tyle że już doszli do tego że to nie było mienie zagrabione ani ukradzione.
0
I taki był szum że Francuzi złodzieje macron oszołom a tu jednak książeczka nie od "kolegów" nazistów.
0
@Faro Przecież dobrze grał już przed Kloppem ale to fakt że Live to było jego miejsce na ziemi, w kazduym innym zawodził, choć w Espanyolu całkiem nieźle wyglądał.
0
@DaPidejpi Ale to pokazuje jakim był zaślepionym szurem Messi nie gra od 3 lat i nagle gość stwierdza że jest najlepszy bo gra u nich toż to dramat i może nie powinien się na temat innych klubów wypowiadać bo jak widać nie zna się na piłce skoro mu Messi umykał a to kurde jest już wyczyn.....
9
@pacior95 Dlaczego klaun? Akurat ostatnimi laty na krytykę to Barcelona zasłużyła jak mało który klub.
0
@maroon Ale tam każdy gra dla innej drużyny razem trzyma ich tylko koryto.
0
@maroon Wszystko się zgadza pan wiceminister nie jest od rolnictwa tylko od energii w rolnictwie :) cokolwiek to znaczy
0
@blazeq No to może najwyższy czas przyjrzeć się temu użytkownikowi bo on na każdy temat wypowiada się z podobnym poziomem wiedzy i wolność słowa ma mniesze znaczenie niż sianie przez niego tych kosmicznych wymysłów.
3
@BorzyKrzys No biesiady myśliwych pokazują że jednak nawet głupsze.
0
@Mroziu No czyli w Hiszpanii najlepszym, wiec tak najlepszym.
0
@Cvzx A taki dojrzały i skromy miał być, jak to szybko jest weryfikowane jak przychodzą ciężkie czasy.(oczywiście jeśli to prawda)
1
@Aragorn33 No ale oni tak twierdzą, wszystko wina Rosji choćby wczoraj buda u Rymanowskiego.
0
@cules100pro albe zgubiłeś....
1
@Sysia11 Oj miałem to samo do niedawna teraz mam światłowód i nie ma porównania.
A jak będziesz kończyć umowę z tymi złodziejami to przypilnuj każdego elementu sprzętu bo za brak czegokolwiek zaraz będzie straszenie karami i nagle pojawiają się problemy w komunikacji między punktem a centrala :)
1
@Pawel13sz No zgadza się ale nosili ją też Riquelme(wtopa transferowa)
Litmanen :(, Giovanni ale też tak niesamowite nazwiska jak Ángel Cuéllar,Lluís Carreras,Roger García w latach 90.
2
@Kurkmen Nie tylko w telewizji ale i w Radiu ogólnie to gościa nie znoszę on bazuje na tych najprymitywniejszych bodźcach no i nie lubi jak ktoś mówi coś co mu nie pasuje.
1
@Gallaret No przy 4:0 jak najbardziej do wybronienia decyzja.
1
@MesQueUnClub96 Nie no ty to jesteś udany 10 wrzytek spudłowanych ale jedna super już jesteś odpalony....
0
@ObiektywnyKibic121 https://sjp.pwn.pl/slowniki/porobi%E6.html
A o poronieniu taktycznym nie słyszałem.
0
@DickSet Na skrzydle to będzie Alba w Gavi będzie podwieszonym lewym napastnikiem.
0
@DickSet Prawdopodobnie Gavi będzie czymś w postaci podwieszonego napastnika z lewej strony a skrzydłowym w ataku będzie Alba. Xavi chciał tak grać ale ani Dembele ani Raphinha nie czują się tak ustawiani zbyt dobrze.
0
@reloaded Ale Balde debiut u Koemana :)
0
@korni20 Każdy klub go obserwował to chyba oczywiste.
2 lata w pierwszym składzie i niby 40 spotkań w bundeslidze ale tylko 1000 minut więc nie wiem czy można napisać że ciśnie w seniorach.
0
@Kurkmen No myślę że Niemcy ruszyli by prędzej niż niektóre państwa nato(portugalia)....by ratować swoje montownie na terenie Polski