0

@Lionel_Messi10 Tak dołóżmy do dramatu na murawie jeszcze kontuzję Gaviemu, wyborny pomysł.

1

@Homeopata8989 To tak jak z nami ostatnio :(

0

@tomek8756 nie tylko on , no i były podjazdy że dostali ją od swoich przyjaciół nazistów :O

0

@Ojciec5tkidzieci Regulaminy może i niedawno ale z alko było wiadomo dużo wcześniej tylko że czesc ludzi która o tym słyszała myślała że w katarze się ugną

0

@Ali3231 Ryzykować zdrowiem gaviego w nic nie wartym meczu dlaczego ?

1

@IronSanHybrid Ja nie wierzę ale też nie wykluczam, bardzo mało prawdopodobne ale możliwe. W każdym razie jak wyjdzie to wszyscy kibice Barcy będą szczęśliwi a ci którzy wierzyli na pewno nam o tym przypomną :)

0

0

I taki był szum że Francuzi złodzieje macron oszołom a tu jednak książeczka nie od "kolegów" nazistów.

0

@Faro Przecież dobrze grał już przed Kloppem ale to fakt że Live to było jego miejsce na ziemi, w kazduym innym zawodził, choć w Espanyolu całkiem nieźle wyglądał.

0

@DaPidejpi Ale to pokazuje jakim był zaślepionym szurem Messi nie gra od 3 lat i nagle gość stwierdza że jest najlepszy bo gra u nich toż to dramat i może nie powinien się na temat innych klubów wypowiadać bo jak widać nie zna się na piłce skoro mu Messi umykał a to kurde jest już wyczyn.....

9

@pacior95 Dlaczego klaun? Akurat ostatnimi laty na krytykę to Barcelona zasłużyła jak mało który klub.

0

@maroon Ale tam każdy gra dla innej drużyny razem trzyma ich tylko koryto.

0

@maroon Wszystko się zgadza pan wiceminister nie jest od rolnictwa tylko od energii w rolnictwie :) cokolwiek to znaczy

0

@blazeq No to może najwyższy czas przyjrzeć się temu użytkownikowi bo on na każdy temat wypowiada się z podobnym poziomem wiedzy i wolność słowa ma mniesze znaczenie niż sianie przez niego tych kosmicznych wymysłów.

3

@BorzyKrzys No biesiady myśliwych pokazują że jednak nawet głupsze.

0

@Mroziu No czyli w Hiszpanii najlepszym, wiec tak najlepszym.

0

@Cvzx A taki dojrzały i skromy miał być, jak to szybko jest weryfikowane jak przychodzą ciężkie czasy.(oczywiście jeśli to prawda)

1

@Aragorn33 No ale oni tak twierdzą, wszystko wina Rosji choćby wczoraj buda u Rymanowskiego.

0

@cules100pro albe zgubiłeś....

1

@Sysia11 Oj miałem to samo do niedawna teraz mam światłowód i nie ma porównania.

A jak będziesz kończyć umowę z tymi złodziejami to przypilnuj każdego elementu sprzętu bo za brak czegokolwiek zaraz będzie straszenie karami i nagle pojawiają się problemy w komunikacji między punktem a centrala :)

1

@Pawel13sz No zgadza się ale nosili ją też Riquelme(wtopa transferowa)
Litmanen :(, Giovanni ale też tak niesamowite nazwiska jak Ángel Cuéllar,Lluís Carreras,Roger García w latach 90.

2

@Kurkmen Nie tylko w telewizji ale i w Radiu ogólnie to gościa nie znoszę on bazuje na tych najprymitywniejszych bodźcach no i nie lubi jak ktoś mówi coś co mu nie pasuje.

1

@Gallaret No przy 4:0 jak najbardziej do wybronienia decyzja.

1

@MesQueUnClub96 Nie no ty to jesteś udany 10 wrzytek spudłowanych ale jedna super już jesteś odpalony....

0

@ObiektywnyKibic121 https://sjp.pwn.pl/slowniki/porobi%E6.html

A o poronieniu taktycznym nie słyszałem.

0

@DickSet Na skrzydle to będzie Alba w Gavi będzie podwieszonym lewym napastnikiem.

0

@DickSet Prawdopodobnie Gavi będzie czymś w postaci podwieszonego napastnika z lewej strony a skrzydłowym w ataku będzie Alba. Xavi chciał tak grać ale ani Dembele ani Raphinha nie czują się tak ustawiani zbyt dobrze.

0

@reloaded Ale Balde debiut u Koemana :)

0

@korni20 Każdy klub go obserwował to chyba oczywiste.
2 lata w pierwszym składzie i niby 40 spotkań w bundeslidze ale tylko 1000 minut więc nie wiem czy można napisać że ciśnie w seniorach.

0

@Kurkmen No myślę że Niemcy ruszyli by prędzej niż niektóre państwa nato(portugalia)....by ratować swoje montownie na terenie Polski

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?