Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamyk_23 Co jest nieprawdą? Bo takie sytuacje się zdarzają, nie zawsze ale ktoś może mieć pecha no i piszesz o płatnym narzędziu to sporo zmienia.
Ja tylko mu radzę że jak nie lubi się potem bawić to lepiej nowy system postawić wszystko będzie zdrowsze.
0
@Survier Covid zabił ok 6 mln w tym roku urodził się 116 mln dzieci.
0
@Herato Gośc ostatnio mówił w PN że jakby w Polsce przez ostanie 70lat był taki przyrost naturalny jak w Afryce Subsaharyjskiej to w Polsce mielibyśmy nie niecałe 40 a 140 mln mieszkańców.
0
@arasz1819 Tak nazywa się :
Ubij gejaka.
0
@michal26 To odwołujesz że on to robi rozmyślnie by mieć większe poparcie :)
No zgadzam się muszą ich odciąć bo w innym wypadku będzie ciągłe balansowanie na granicy 5% choć z drugiej strony jak bardzo oni są rozpoznawalni bez janusza i antyukraińca i co się stanie jeśli janusz znów stworzy kolejny swój który to już nowy twór.
0
@highway Da się (klonowanie) ale nie warto, przynajmniej dawniej nie wiem jak jest z 11 bo w starszych pojawiały się błędy systemu.
No i nie zawsze jest to komfortowe rozwiązanie bo pojawiają się komplikacje z dyskiem np w nowym większym dysku masz tylko pojemność z mniejszego :)
Jak nie lubisz takich zabaw i potencjalnych problemów to polecam nowy system będzie lepiej śmigał.
0
@Grabarz1750 Nie że pasuje do narracji tylko z kim mam go porównywać, z Ansu Ferranem i Raphihinhą którzy są w ciągłej rotacji, czy z Robertem jedynym zawodnikiem klasy światowej w kadrze? Porównuję ich dla tego że mają pełny skład i są fundamentami Barcy i nie można ich tłumaczyć rotacjami adaptacją itd, choć zdaję sobie sprawę że są młodzi, porównuję ich też dlatego że twój kretyn daje liczby których nie dają dwaj genialni golden boye geniusze.
Jak widać Xavi woli kretyna który ma pewny skład a o LS walczy pozostała trójka w tym dwóch PS mimo iż Francuz może grać na LS, każdy z nich miał Dembele odesłać na trybuny bez większych problemów.
Oczywiście że masz rację że Dembele najwięcej próbuje i wskaźnik nie jest super, ale czy pomocnikom ktoś zabrania strzelać z dystansu(wyglądają jakby im zabroniono tyle że Xavi twierdzi co innego) albo ktoś broni im zagrywać więcej prostopadłych podań, w poprzednim ale i w tym sezonie były spotkania gdy twój kretyn miał więcej prostopadłych podań niż pomoc i drugi skrzydłowy razem wzięci, ja nie twierdzę że Dembele to jakiś cud ale chłop ma swoje problemy zdrowotne i nie rozwijał się normalnie piłkarsko, ma swoje wady jak nonszalancja i nieregularność które są problemem a i tak jest wyróżniającym się zawodnikiem.
No mats ma niesamowite 2 asysty a taki przykład to pod narrację czy nie?
0
@maroon No to by była fajna sytuacja.
0
@Criss18Barca A mnie się wydaje że jednak Hiszpanie donosili na własne państwo chyba że Katalończycy to nie Hiszpanie.
No ja uważam że jak spełnili by wszystkie postulaty to jednak pomoże, ba lewica tylko czeka na możliwość i to nie czcze gadanie bo już raz z pisem głosowali, zresztą PO też było by postawione pod ścianą, i dlaczego zakładasz że się nie zwrócą o wiele spraw się zwracali, mur na granicy czy ostatnio o ograniczenie immunitetu.
0
@Emhyr To Pique im nie znika z płac że znów mają jakieś problemy?
1
@Grabarz1750 To strasznie słaba ta barca jak największy kretyn ma najwięcej asyst 7 x więcej niż Pedri i Gavi razem wzięci, więcej niż cała nasza pomoc która ma 4. Dembele jest nieregularny ale przypadkowość to twoje wyobrażenie jak tam widzę powtarzalność w tym gdzie szuka partnerów co udawadniają asysty z podobnych podań.
Strzelać nie strzela a znów ma tyle samo goli co czterech zawodników z pomocy.
Jakoś Robben też miał jeden zwód i nikomu to wielce nie przeszkadzało.
Spokojnie sobie poradzi i bez szybkości jego największym problemem jest brak regularności i decyzyjność bo w przeciwieństwie do tego co twierdzisz ma fajne prostopadłe podanie i sporo na boisku widzi.
7
Barca piekło PO za to Balde sobie zacnie kopie gałę na drugiej stronie :)
3
@Bagsik88 O jest i on wielki mistrz zakonny oblężonej twierdzy z rosario
Tak czułem że będziesz mnie teraz wywoływał przy każdej okazji jak to masz w zwyczaju, zmyślaj i lecz kompleksy dalej, powodzenia.
18
@MESSIah16 Możesz mi wytłumaczyć po co zaczynasz dyskusję skoro odpowiedzi które ci się nie podobają kwitujesz "twoje zdanie się nie liczy"
A twoje się liczy? I czy wciąż musimy czytać tu o twoim bólu czterech liter i oburzeniu że ludzie wolą kluby które na szczyt dochodziły latami a nie czekami.
0
@Andi18 Nasza gr obecnie nie ma nic wspólnego z tiki-taką, i uwazam że jeśli ci zawodnicy nie zrobią ogromnych postępów to nie ma szans na nawiązanie do tamtego stylu.
Barca jak wygrywała to grała widowiskowy futbol więc trudno wierzyć ze nagle zaczniemy ślizgać się jak Real.
1
@kamyk_23 No James Spader super aktor.
1
@ptrx No Martino też miał samograja nie na wygrywał się w tej Barcelonie.
1
@Hasszz Jak ktoś jest słaby i nie ma chętnych to nie chce wcale odchodzić :)
0
@DonAndresFCB Niech pogra regularnie przez kilka lat w silnym europejskim zespole kilka sezonów w LM i wtedy będzie można ocenić czy pograł tak dobrze jak mu wieszczono.
0
@Criss18Barca Nie no top 3 gwarantowane słabiutka konkurencja jedynie można dyskutować kolejność i kto wyżej stawia Deco czy Cocu.
1
@Roobo Nie tylko w telewizji bo również w radiu bardzo blisko mu do pisiorków.
1
@marcin62 Najstraszniejsze jest to ze oni przeżyli komunę a i tak nabierają się na te same sztuczki.
1
Ale trochę to była prawda że jak nie strzelał to wyglądał słabo, sam zresztą powiedział że Fati nie jest w swoim najlepszym momencie.
@MateuszDoniec O co chodzi z tą kalwarią to jakieś hiszpańskie powiedzenie?
0
@MESSIah16 Ciekawe co on w sobie ma że tyle klasowych klubów się na niego nabrało, chłop musi cuda na treningach wyczyniać bo innej możliwości nie ma.
2
@Compadre To jak lubisz radzieckie
Czy to prawda że Atiom Kozlov popełnił samobójstwo i jakie były jego ostatnie słowa?
Tak to prawda że popełnił samobójstwo, a jego ostatnie słowa to: Nie strzelajcie towarzyszu.
0
@koksik2700 Po Barcelońsku się dźwignie pisze....
0
@michal26 A miało być tak pięknie i 40 szabel w sejmie a tu chłopcy całkowicie nie wyczuli nastrojów społecznych.
Ty tam bardziej siedzisz w tych sprawach ich żelazny elektorat kupuje te hasła?
1
Jakby ktoś się dziwił co tak tej komisji do spraw pedofilii ciężko idzie to wystarczy rzucić okiem kto przewodniczył dziś mszy na Wawelu gdzie pisiorki najważniejsze w Polsce się upchały....
0
@Emhyr Rzeczywiście nawet nie wiedziałem ze oni rozegrali tak mało minut jedyne co ich ratuje względem fatiego to to że grali w tym roku troszkę w reprezentacji :)
0
@Emhyr No ok ja tylko pisze że będzie tylko gorzej jak jednak tych gęb nie pozamyka i na niego siądą, no jest bieda ale on jedzie za potencjał a nie za to co pokazuje na boisku, zależy jaką filozofię wolisz czy trochę słabszego ale ogranego w formie czy Fatiego za potencjał.