Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wasacz No to skoro nie oglądałeś to po co kometujesz to jak odpadli?
0
@Bogan No imprezowanie wpływa na to co pokazuje na bosku, sztandarowym przykładem jest Ronaldinho.
0
Cóż wyjście z grupy należy szanować bo ja za mojego oglądania piłki to nie pamiętam awansu a niestety nie mam 20 lat.
Jako że jestem kibicem Barcy nie mogę nie napisać o stylu, ten jest traumatyczny i tą reprezentację ogląda się dlatego że jest naszą reprezentacją, chyba tylko masochiści z innych krajów tracili by czas na ten prymitywny futbol.
0
@Mario96w A co takiego wielkiego ta Argentyna na Mundialu pokazała żeby coś takiego pisać.
0
@cris2706 Awans dałyby kartki bramka Arabii nie pozostawiła złudzeń Meksykowi.
1
@Mario96w No tak bo wymaganie wymienienia trzech podań w środku boiska to wariactwo.
0
@priest9999 No jednak Messi za EV a Messi z tego turnieju to trochę inny poziom.
4
@FcBarcelonaFanMSN Ciekawe ile wytrzymają joga bonito z nad Wisły :)
0
Skoro i tak gramy prymitywną piłkę to czemu nie iść na całość i zafundować Messiemu plastra, Argentyna jak na razie wygląda jak ekipa która bez Messiego nie wie co się dzieje na murawie w ofensywie więc gdyby udało się wyłączyć Messiego to ta Argentyna naprawdę jest do łyknięcia.
3
@cracker Zgodzę się ale trudno nie zauważyć ze za Lucho i EV to tak średnio z tym było, wiadomo ktoś może zawołać że słabsze roczniki ale jak się z tym nie zgodzę.
0
@PatrykBarca Brzmi to jak wywołanie hasła sprzedać wszystkich kupić wszystkich.
0
@Mow_mi_Douglas A ja nie lubię piłkarzy a selekcjonerem się brzydzę ale kibicował będę.
0
@draxidox No ten Felix to tak błyszczy że to jednak nie prawda.
1
@Encore No to samo pisałem i do tej samej osoby, jak dla mnie najbardziej jest przereklamowana jako drużyna, tyle się naczytałem jak to jadą po mistrza a przyszło co do czego to znów jeden gościu jak nie wyciągnie pozostałej 10 z błota to nic z tego nie ma, zgadza się presja jest ogromna ale jak zawsze, raz mają Messiego dwa są Argentyna chyba oczywiste było że presja będzie ogromna no i okazało się że jednak CA może nie jest wyjaśnione ale południowo amerykańskie ekipy pozostawią swoją grą niesmak jeszcze ta Brazylia to trochę tuszuje.
0
@mekston No przed mundialem to było że ekipa Argentyny to też topowi piłkarze.
0
@FcPortoFan1999 No i dlatego od kilku lat rządzący biją w nie jak w bęben...
0
@Rudy432 Prawdopodobnie tyle że to samo pisano o Mullerze.
0
@Messibestplayerintheworld No na obronie drugi mecz w karierze Rodriego na SO :)
1
@FCBMati10 @Ptasior Ale Iniesta ma dobre liczby nie powielajcie tego mitu.
1
@Criss18Barca Miał przed sobą Teveza i Kuna i nie było.
0
@tomek8756 Dziękujemy stanowski.....
0
@mekston Zobaczymy grają fajną piłkę więc fajnie by doszli jak najdalej ale dla mnie najbardziej zabraknie Kimpembe bo Konaté mnie nie przekonuje, zresztą Upamecano ma tylko 9 spotkań w kadrze może im zabraknąć obycia w najważniejszych momentach.
1
@arsenallondyn0 wyśmiewane jest tu MŚ Dembele a Kaka(18 min) i Polski(53 min) mieli sporo mniejszy wkład w zdobycie złota :)
0
@tomek8756 Minus już teraz odpuszczam niektóre mecze choć czas pozwala je obejrzeć, to tylko nabijanie kabzy fifie.
0
@4drian0 Shakiri już ma 4 mundiale no to idzie po rekord :)
0
@Transu96 Lepiej kryli swoich......
0
@Janiama Nie nie, majstrujesz on wyprzedził zaproszenie bo to zaproszenie by na pewno dostał bo dwa kluczowe mecze to były jego mecze i w jednym poszedł rezerwowy skład składu nie wystawia reiss tylko trener chyba ze cos mi umknęło.
Edit no a z tym że wielu trenerów dostało wyroki to mocne nadużycie niestety.
1
@TheNekro94 Pisałeś że CR i Messi mają po pięć mundiali ja dodałem Ochoe
a tu boras wczoraj walnął że to piąty również dla Guardado sprawdziłem i rzeczywiście.
Meksyk daje dwóch panów z 5 mundialami szkoda że słabo grają bo zawsze jakaś sympatia była.
5 mundiali
Meksyk
Rafael Márquez
Antonio Carbajal
Andrés Guardado
Guillermo Ochoa(grał w 3)
Niemcy
Lothar Matthäus
Argentyna
Lionel Messi
Portugalia
Cristiano Ronaldo
Włochy
Gianluigi Buffon(grał w 4)
4
@Janiama Ale jak to nie był podejrzany? Skąd masz takie informacje, ktoś kto tyle razy dzwonił do fryzjera z pytaniem o przepis na szarlotkę musiał znaleźć się na liście podejrzanych a jeśli tak nie było to jest to kompromitacja służb które rozbijały to środowisko. A to czy maczał w tym łapki to już inna sprawa i skoro go nie skazano to jest niewinny, tyle że ktoś wokół kogo unosi się taki smrodek nie powinien być selekcjonerem.
Tak tylko napomnę że wciąż pracują ludzie którzy wiedzieli co się dzieje w piłce a mimo to relacjonowali te spotkania jako normalną rywalizację sportową i głos im z głowy nie spadł, mimo że oszukiwali miliony Polaków.
0
@Jakchcesz Gościu na niwie klubowej możesz kibicować sobie komu chcesz, kibicowanie przeciw swojemu krajowi normalne nie jest, nawet jak nie lubisz reprezentantów kraju.