La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

0

No i co z tym Xavim Simonsem? Czyżby pierwsza pompowana od samego początku perełka La Masi, która może wypalić? Jest na to duża szansa. Nie liczę takich piłkarzy jak Gavi czy Fati, bo o nich nie było tak głośno w mediach, gdy mieli te 14 lat. W Holandii liczby ma dobre i jedzie na mundial. Ciekawe czy za 2-3 lata odbije się jak od ściany w jakiejś lepszej lidze?

1

@DonAndresFCB niech najpierw coś pokaże w poważnej lidze :) liga holenderska to nie jest żadna weryfikacja.

0

@DonAndresFCB Nie tacy zawodnicy trafiali z holenderskiej ligi do lepszych klubów , by potem przepaść albo wrócić z powrotem....

0

@DonAndresFCB Niech pogra regularnie przez kilka lat w silnym europejskim zespole kilka sezonów w LM i wtedy będzie można ocenić czy pograł tak dobrze jak mu wieszczono.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?