La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

konto usunięte

8

Jeśli Valdek porobi w tym meczu taktycznie Xaviego to naprawdę zacząłbym się na miejscu zarządu rozglądać za innym doświadczonym na arenie europejskiej trenerem.

0

@TheNekro94 Chyba Tuchel wolny jest, ale ja bym dał czas Xaviemu. Arteta np i Klopp potrzebowali również chwile czasu.

1

@TheNekro94 Valdek taktycznie to rozjeżdżał praktycznie każdego trenera z którym się spotkał jak był naszym trenerem :D Co do drugiej części pełna zgoda xD

0

@TheNekro94
Możesz mi wyjaśnić co oznacza porobienie taktyczne?

0

@hayek
Jak rozjeżdżał? Przecież my graliśmy taki paździerz ze tego się nie dało ogladac, a Messi i Suarez to powinni za tamte sezony dostać obydwoje jakieś trofea bo bez nich to byłyby takie ciezary.

0

@ObiektywnyKibic121 https://sjp.pwn.pl/slowniki/porobi%E6.html

A o poronieniu taktycznym nie słyszałem.

1

@ObiektywnyKibic121 Paździerz to my teraz gramy. No tak Messi i Suarez pochwaleni, ale to, że zespół wtedy dobrze bronił i harował na na nich to pominiemy xD

0

@hayek
Dobrze bronił, bo bronił nisko i był defensywnie nastawiony. Jeżeli drużyna defensywnie nastawiona grałaby słabo w defensywie to byłoby śmieszne :)

0

@Gall
To wytłumacz mi jak Valverde może porobić taktycznie Xaviego dzisiaj?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?