Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Omoziu No to jak oni s karykaturą to co napisać o ferranie Ansu Raphinhi Pique
0
@michal26 Wizerunkowo dla części wyborców partii korwin i neutralnych łypiących okiem na konfederację dobra.
Ale jak nie zablokują januszowi polityki internetu to dla metzena zła.
No i zobaczymy jak sobie poradzi organizacyjnie i w partyjnej nawalance.
1
@sbp13 Równowaga w naturze musi być, skoro tak długo koszulka była czysta to teraz mamy festiwal pomysłów :(
2
Ależ to piękna końcówka Alexa Jonesa :)
Fajnie że takim mendom nie uchodzi wszystko na sucho.
Oburzenie że ludzie poszli do sądu naprawdę domyka te teorie spiskowe.
0
@Karamba Puyol skończył przez kontuzje.
0
@Lionel_Messi10 No zwłaszcza ten 2004/2005 jak zagrał 90 minut na 8 spotkań,05/06 lepiej ale to nie był kluczowy zawodnik
0
@LukaszFan Były gorsze placki od niego z tym numerem.
0
@Seledynowy Już w ostanim meczu ligowym Sergio wytykał to Xaviemu że jest osamotniony było na angielskim cascie.
0
@Transu96 Trochę szybszy ale wolniej myśli i słabiej rozdziela piłki, cóż ja tam wolę poszukać pomocnika.
0
@Krystian1588 Dość niespójna ta wyliczanka i miała by większy sens gdyby Zlatan wygrał złotą gałę i UCL.
0
@Alan_fcbfan Ale tu się nie rozchodzi o to za kogo co graliśmy tylko dopominasz się o trenerów z topu a przywołujesz Pepa z BB w CV i Lucho któremu szło topornie przed Barcą a dokładniej przed Anoeta.
0
@Antimadridista_WR Dotyczy, bo nawet grając w najsilniejszym składzie Barca ma tendencje do dawania rywalom 1-2 sytuacji z niczego samemu cały czas cisnąc rywala.
0
@MICHU2 Niektórzy wyrabiają sobie opinie po presezonie :)
0
@Antimadridista_WR A z Bayernem defensywa zaliczyła czyste konto czy nie?
0
@barcelonaLM Halo ale Pique to miał nawet bardziej marginalną rolę, jakby nie kontuzje to by murawy nie powąchał.
0
@qba Ale gdzie w tym artykule jest o postawieniu na swoim?
0
@Alan_fcbfan No jak nie masz zbyt dużej wiedzy odnośnie tamtych realiów to lepiej się nie wypowiadać, tak był fachowcem i uznaną marką, żaden po nim nie miał takiego statusu.
Jak ci van Gaal nie pasuje to proszę bardzo ostatnim na topie był Johan 30 lat temu.No był jeszcze Sir Bobby Robson ale skoro van gal to placek to i anglik nim był.
Śmiejesz się z Holendra a ze specjalistów wymieniasz Pepa i Lucho ciężko to kulturalnie komentować.
0
@koziar Każdą? To jak on tą bramkę strzelił, magik.
1
@Alan_fcbfan Misiu ostatnim trenerem z topu w Barcy to był Louis van Gaal w 2002 roku.
0
Wiadomo kto będzie komentował na tvp?
0
@rasta212 @Bulos11 No na przykład można dać Fatiego nie ma różnicy żaden skrzydłowy nie ma ostatnio dobrej passy.
4
Nigdy Pique nie lubiłem i atakowałem go jak to nie było jeszcze modne a gawiedź piszczała el presidente, ale to słaby felieton mnóstwo demagogii i pomijanie rzeczy ważnych nie wiem tylko czy celowo.
3
@michal26 No a UK jest w schengen, no właśnie więc nie wiem po co ich przywołujesz.
Tak serio pytam po co im takie kraje na które dużo trudniej było by im wpływać, sam piszesz o interesach więc w ich interesie jest by te kraje można było objąć jakąś formą wpływu, no i najważniejsze to tym biedniejszym wejście do strefy schengn się najbardziej opłaca
Ale już mieliśmy tą dyskusję to wszystko są bogate kraje, z których nie bedzie napływu migrantów z technologiami i kapitałem, ponawiam pytanie dlaczego takiego statusu nie ma ktoś z Europy wschodniej czy bałakanów.
Co do brexitu wedle raportu parlamentarnej komisji finansów publicznych jak i samych Brytyjczyków Brexit nie wyszedł UK zbyt dobrze nie wiem co uważają o twoim zdaniu. A co to miało po breksicie wymiany handlowej nie być czy jak mam to rozumieć
Wielkie mocarsta wielokrotnie upadały w europie i jakoś europa wciąz istnieje, Chiny mają swoje pięc minut zobaczyy co dalej bo niezbyt dobrze to wygląda i ida drogą Japoniii i Korei.
Ja osobiście trochę dziwie się że widzisz zgniliznę w UE a nie widzisz jej w USA
A co do niewolniczych niemiec i Polski tworzącej sojusz z USA to chyba ci umknęło że to USA wskazało na niemiaszków jako liderów w Europie trochę szkoda że to ci umknęło wyrwanie się z pod kurateli Niemiec to proces na dziesięciolecia wyjście z unii i stworzenie jakiegoś egzotycznego klubu biedaków niewiele pomoże, ponoć jesteś przedsiębiorcą chyba zdajesz sobie sprawa że jesteśmy montownią Niemiec, skoro USA potrafiło w zeszłym roku pozbawić chińczyków 300 tys miejsc pracy przenosząc firmy( no popatrz nie pasuje do twojej narracji) gdzieś indziej to i Niemcy są w stanie to zrobić.
2
@michal26 No widziałem jak pragmatyzm Niemiec działa w Grecji
Skoro unia potrafiła postawić sie WB to wiara ze nie przydusi Polski to właśnie bajki.
2
@R-Dinho A to te kraje były w Unii?
No i porównywanie Liechtensteinu do Polski zawsze bawi, Szwajcarii zresztą też jedynie Norwegia ma tu sens, choć indywidualne umowy z UE też to porównanie obśmiewają, ciekawe czemu żaden biedny kraj z Europy wschodniej czy Bałkanów nie jest w strefie schengen i nie chce unii .....
Po co Niemcom i Francji takie kraje?
51
@michal26 Nie bo utrzymanie strefy Schengen i opuszczenie unii to bajka dla małych dzieci.
1
@draxidox Oczywiście ze Lewego bo bo jest zawodnikiem Barcy.
0
@Rewolucja123 A ja nie, jemu potrzeby jest twardy reset, jak Xavi nie wie jak to zrobić to może mundial pomoże.
2
@Kondziubarca No jakoś jak my dominowaliśmy w grupie i na ostatnie mecze wystawialiśmy dzieciaki to było dobrze a Bayern nagle nie może a mecze co trzy dni, napiszę więcej jak mogą to nawet powinni rotować.
0
@Rewolucja123 Ferran nie daje powodów by dawać mu minuty i wygląda jak wrak psychiczny gdzie jedno złe zagranie zabiera mu powietrze.