- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 895 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 895 Culés
1
Jest tutaj ktoś, kto wierzy, że PiS kiedykolwiek przegra jakieś wybory? Przecież patrząc na propagandę, kłamstwa i obłudę jaką wciskają bezczelnie ludziom, nie ma szans na ich przegraną, bo wiadomo, że mogą w tym kraju wszystko żeby zmanipulować jakikolwiek wynik. Nie ma na to najmniejszych szans, że nawet przy dużej przewadze opozycji oni oddadzą władzę. Mamy już u nas drugą Białoruś czy Węgry i dopóki będą chcieli to będą rzadzili. Za dużo mają smrodu na rękach, żeby teraz inna partia mogła ich z tego rozliczać po ew. przegranej.
Dziwią mnie ludzie wierzący w dobrą zmianę w tym kraju.
0
@kuz imo za 10-15 lat moooże się coś zmieni, jak ich elektorat "zniknie" :) Widzę, że wśród młodszych osób nie mają, aż takiego poparcia więc jakaś nadzieja jest.
0
@kuz Znaczy wiesz. Nawet wygraną nie gwarantuje rządów;)
@Antimadridista_WR Tylko starych osób u nas w kraju będzie tylko więcej a nie mniej :P
2
@kuz
To niech opozycja zacznie czymś się różnić od PiS-u.
W obecnym stanie wojny - w której Polska bierze pośrednio udział - nie widzę partii, która by nawoływała do pokoju na drodze dyplomacji.
0
@kuz Moim zdaniem w Polsce nie ma dyktatury,i poza przypadkiem Piłsudskiego i Sanacji przedwojennej,to w Polsce raczej ciężko o dyktaturę i kult jednego wodza.Ja stawiam że Pis może wygrać wybory 2023,lecz wygra je bez większości w sejmie,i do władzy powróci ekipa sprzed października 2015 z partiami Lewicowymi.
2
@kuz
Może jak sięgną dna jak PO w 2015r. to stracą władzę. Przy braku opozycji nie ma póki co szans.
0
@kuz Propaganda i obłuda są na tym samym poziomie po obu stronach, tylko inaczej podane.
0
@kuz Dwa tygodnie - 20 i nie ma ich.