La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2003 Culés

4

Konfederacja jest lepsza od Lewicy...ale takie zachowania Brauna nie służą Konfederacji

@Barca1992 @michal26
@Kgorecki2500 @HighestInTheRoom

4

@tomek8756 A niech ora to gówno ile w lezie. Konfa to partia która nigdy nie powinna dojsc do władzy.

Serio mogłaby powstac jakas partia godna uwagi bo tak zostaje wybór miedzy dzuma a cholera patrz Po i PiS ew Partia Hołowni

0

@tomek8756 lepsza od lewicy. Obie do zakopania w tym samym poziomie.

2

@tomek8756 ktoś odpowiedzialny za PR ewidentnie zawodzi w Konfederacji. Inna sprawa, czy to było specjalnie dla nich wystąpienie, czy zwyczajnie wzięli to wystąpienie i puścili.
Ja teoretycznie rozumiem przekaz, bo należy dbać o to, by w Polsce najlepiej było...Polakom. Polski rząd nieumiejętnie pomaga Ukraińcom i akurat rozumiem oburzenie. To, że nie wymoglismy też przeprosin za Wołyń i wyrzeknięcie się Bandery, to mnie wybitnie zastanawia...

1

@tbas @Sulimo ja najchętniej bym zobaczył partie taką, która jest bardziej...umiarkowana. W sensie niech będą stanowczy, ale nie tak radykalni jak Lewica czy Konfederacja.
Zdecydowanie przydałaby się partia prawicowa gospodarczo i centrowa światopoglądowo.
Powyciągać paru mądrych z Konfederacji (Kulesza, Dziambor, Sośnierz, Mentzen, może Urbaniak...no i Berkowicz jak się uspokoi) dorzucić paru rozsądnych z PO, z Hołowni i stworzyć wspólna partie. Jedyna rozsądna decyzja.
Braun w wielu aspektach ma rację i nie boi się mówić i za to szacun, ale podobnie jak Korwin - nie wiedzą jak to PR ugrać. Dramat bym rzekł.

konto usunięte

1

@Sulimo ja np nie głosuję na nikogo. Ostatni raz zagłosowałem (czego się wstydzę) na PO w liceum czyli nie wiem ile to dokładnie było ale jakoś 16-17 lat temu. Mogę się mylić, ale jakoś tak.

@michal26 "prawicowa gospodarczo i centrowa światopoglądowo. " też o tym marzę.

0

@masq nawet jakaś "dawna" socjal demokracja. Coś jak SLD, ale bardziej prawicowa gospodarczo i z czystą historią. Patrzyć na interes Polski, ale nie dzielić ludzi. To jest marzenie...ech.

0

@tomek8756 Gość jest do zaorania ostatnio w sejmie twierdził że Ukraińcy są przesiedleńcami :)

0

@michal26 Mentzen madry. No to powodzenia. Berkowicz? Ty się słyszysz?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?