La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

Ja to naprawdę nie rozumiem tych naszych polityków. Piję tutaj do Pana Jakiego ( i nie tylko) co pokazał jak wspaniale operuję językiem angielskim w swoim przemówieniu w Europarlamencie. Czy naprawdę tak trudno, zarabiając 45 tysięcy miesięcznie i najczęściej robiąc tylko jakieś głupoty nauczyć się chociaż tego angielskiego? Czy naprawdę polski polityk to musi być utożsamiany z takim leniem,nierobem ?

0

@bartekvisca Znaczy tak jak uważam, że będąc już Europosłem no to ten angielski można by znać tak jest tam więcej osób (nie tylko od nas z kraju) które często operują własnym językiem zamiast "międzynarodowym" :P

konto usunięte

0

@bartekvisca a ilu Politykow z Francji mowi po angielsku w Europarlamencie ?

0

@VeB10Ronnie Zapewne ze starych 1% a z wieku jakiego 1% nie mówi.

konto usunięte

0

@Gall czepianie sie o jezyk w europarlamencie jest slabe

0

@VeB10Ronnie No łatwiej załatwisz sprawy francuskim niż polskim, no i prawdziwej polityki przez tłumacza się nie robi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?