- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1419 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
0
@LukaszFan nie, bo to, że Ukraina zachowuje się jak dziecko to nie znaczy, że my powinniśmy... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Karol145
2
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1419 Culés
9
Haalandowi brakuje 4 bramek ,by wyprzedzic w klasyfikacji Suareza
Haaland zagral takze 54 spotkania mniej
jego staty
19 meczy
• 23 bramki
• 3 Asysty
3
@VeB10Ronnie Gdyby Siti miało Haalanda w poprzednich sezonach gdzie odpadali głupio w późnych fazach LM to mieliby już ten puchar w gablocie. Przez lata im brakowało porządnego napadziora.
16
@VeB10Ronnie No akurat golami W LM Suarez to się chwalić nie może, pamiętam tą serię bez gola na wyjeździe :(
3
@don'T.R.I.P.e mozliwe.Guardiola chyba w koncu zrozumial , ze bez typowej 9 bedzie ciezko w UCL
na PL to wystarczy , na UCL nie
3
@Gall 26 czy 27 z rzedu :)
10
@VeB10Ronnie w LM Luis miał przebłyski, jego geniusz najbardziej widoczny był w rozgrywkach krajowych. No ale dziura założona Davidowi Luizowi z PSG na zawsze w serduszku.
1
@VeB10Ronnie Haaland ma potencjał na zrobienie kosmicznych liczb w Lidze Mistrzów, możliwe, że nawet w okolicach 120 goli, choć wiadomo, że ciężko to przewidzieć, bo od wielu czynników to zależy, ale na pewno są na to papiery. Tak samo jak na to, że po zakończeniu kariery to on będzie nosił miano najlepszej 9 w XXI wieku, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Mocno trzymam kciuki, bo kozak jakich mało
1
@clyde w tamtym meczu strzelil 2 fajne bramki, z Bayernem na wyjezdzie tez kozacko
Co mu sie stalo ze sie nagle zablokowal na wyjazdach ?
1
@P33ck kozak niesamowity , oby zdrowie mu dopisywalo
z racji zamieszkania mam do czynienia z fanami PL na codzien
Ich komentarze przed transferem Haalanda
" przychodzi do prawdziwej ligi "
"tutaj tyle miejsca nie dostanie "
" to nie jest liga farmerow - to najlepsza liga "itd
dzis mam beke - zalozylem sie w pierwszych 10 kolejkach strzeli 15 !!!
1
@clyde Tamten mecz to był pokaz pewności siebie Luisa, siatka i mocny strzał w okno zamiast jakiś szczur po ziemi