La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

konto usunięte

0

Za duzo gramy skrzydlami.
Cala gra to dogranie do Dembele albo Rafinhi a oni probuja cos wyczarowac. Bardzo malo trzymamy pilke w srodku, za malo prob grania miedzy pomocnikami. Za malo wymian miedzy nimi.
Dziwi mnie, ze Xavi preferuje taki anachroniczny styl gry.

0

@El dominatore No a jak graliśmy końcówkę zeszłego sezonu? Może to pragmatyzm Xaviego w każdym razie fanem tego nie jestem.

konto usunięte

0

@Gall No wlasnie ale wtedy nie mielismy niby srodkow a teraz Xavi ma zawodnikow i many grac a’la Liverpool z 1995?
I ten biedny Alba… Koles potrafi sie podlaczac do akcji najlepiej na swiecie jesli chodzi o LO a nasi obydwaj skrzydlowi olewaja go po calosci.
Ogolnie taktyczna bieda. Zobaczymy czy Xavi nie jest jednowymiarowy juz niedlugo.

0

@El dominatore Oj tak z Albą masz rację kompletnie tego nie rozumiem, gość ma niesamowite timingi a oni go i to nie tylko skrzydłowi w ogóle nie uruchamiają takie podejście podpowiada trenera bo to samo było w zeszłym sezonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?