La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1603 Culés

2

De Jong i Mats dwa największe plusy, a dwa największe minusy to Raphinia i Dembele...

0

@IronSanHybrid I Alba.

0

@IronSanHybrid Alba...najgorszy.

1

@IronSanHybrid Dembele serio?

0

@Gall Serio... przecież chłop nic nie grał... dramat.

2

@IronSanHybrid Oglądaj mecz na ekranie a nie na flashcorze. Chłop dał 3 patelnie, które każdy poważny piłkarz ma obowiązek strzelić. Ale oczywiście, że to wina Dembele że chłopaki nie umieją strzelic. Nie kompromituj się.

0

@Hosh Ty się nie kompromituj chłopie... Dramatyczne zawody Dembele... Szkoda, że został. No co do strzelania to On też nie nastrzelał, a okazje miał...

2

@IronSanHybrid https://www.sofascore.com/rayo-vallecano-barcelona/rgbstgb

Dembele najlepszym piłkarzem Barcelony w tym.5 kluczowych podań, ale pseudo znawca z La Rambli wie lepiej. Następnym razem mecz oglądaj.

3

@IronSanHybrid Uważam że twoja nienawiść do niego przesłania ci to co pokazał na boisku, jak wyżej dał 3-4 patelnie dobrze rozdzielał piłkę, a to że momentami był niechlujny to już taki typ piłkarza.

0

@Hosh Statystyka jest jak krótka spódniczka pokazuje wiele, ale zakrywa to co najważniejsze. Pseudo znawcą to jesteś Ty xDDD Fatalny francuz i tyle... Może powinieneś sobie grubsze okulary u okulisty przepisać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?