La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1771 Culés

1

Dziś czytałem posta o tym ze Luis trenuje u nas bo nie ma klubu i ktoś tam napisał ze może zagrać w Pucharze Gampera. Imo jest to możliwe jeśli nie jest u nas zarejestrowanym graczem? Jak dla mnie to Suarez zasłużył na pożegnanie z prawdziwego zdarzenia, choćby miał wejść na chwile żeby wszyscy stali z miejsc i dostał owacje. Kocham go, najlepszy napastnik w historii futbolu jeśli chodzi o prime piłkarza. Legenda która została potraktowana jak wyrzutek. Najpierw on a potem Leo powinien dostać pożegnanie przy pełnych trybunach za to co zrobili dla klubu

konto usunięte

0

@Janas11224 chłop jeszcze we śnie pewnie był

0

@Janas11224 Gamper to nie jest jakis oficjalny mecz możesz tam wpuścić jakiego Janusza jeśli tylko klub chce

0

@Janas11224 Możliwe ale mało prawdopodobne bo puchar Gampera traktuje się jako oficjalną prezentację drużyny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?