- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1677 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
95
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
26 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1677 Culés
5
Czy jest ktoś, kto uważa, że Lewy ot tak by sobie walnął w mediach, że już nie zagra dla Bayernu, wiedząc, że Barca to jego jedyna opcja? Musiałby mieć rozum naszego Usmanka. Uważam, że Laporta musiał mu dać wtedy porządne zapewnienie. A teraz już Lewy mówi, że nie wie, czy odejdzie i że ma rok kontraktu. Laporta wyżej sra, niż dupę ma. Te spotkania w sprawie Haalanda też były pod publiczkę, byle mówili, że szef z niego. Jeśli Lewandowski nie przyjdzie, to będzie to kolejna rysa na kadencji Laporty
3
@PatrychoO Ale tak w sumie to co i kiedy Lewy dokładnie powiedział? Messi jak wysłał biurofaks do klubu też dał na piśmie znać, że już nie chce więcej grać w Barcelonie, chce spróbować nowego wyzwania itd., ale Bartomeu go zatrzymał i Messi nie miał wyjścia. Lewy jest w podobnej sytuacji - ma kontrakt i jak Bayern się uprze to choćby nie wiadomo co mówił, to nigdzie nie odejdzie.
1
@Worny uważam, że rok wcześniej Messi też był konkretnie dogadany z Manchesterem City i dlatego rozpoczął strajk.
4
@PatrychoO Możliwe, że był. W pewnym sensie są to podobne sytuacje:
- chęć odejścia
- podawanie za powód zmianę otoczenia, nowe wyzwanie itd.
- wywarcie napięcia na zarząd
- twarde nastawienie prezesów na temat odejścia obu piłkarzy
Messiego Bartomeu zatrzymał, w pewnym sensie wyszło to nam czasowo na dobre, bo Messi chciał zostać (później wyszło jak wyszło), chociaż tak samo jak teraz uważam, że Lewy dał Bayernowi na tyle dużo, że powinien dostać zgodę na odejście, takie samo zdanie mam co do tamtej sytuacji z Messim, Bartomeu nie powinien wtedy go trzymać na siłę, no ale to zdanie kibica, a zapewne zarządy klubowe patrzą na to pod wieloma innymi kątami - marketingowy, sportowy, czy nawet jak to będzie wyglądać, że za ich kadencji chce odejść taka gwiazda.
1
@PatrychoO Negocjacje lubią ciszę, a on wypalił, że nie zagra już w Bayernie... Sorry ale ja bym czekał do oficjalki z takimi słowami, bo nieważne jakie zapewnienia bym dostał to zawsze się może coś wysypać. Ale no oczywiście wszyscy winni, tylko nie kochany Robercik...
0
@PatrychoO Ja uważam że ludzie którzy to piszą i są jego fanami bardziej go takimi postami obrażają niż bronią i są też tacy https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11829673#comment-11829673