La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1573 Culés

22

Już 18 grudnia 2022 roku ;)


@Lionel_Messi10 @leviOsa

7

@Pawel13sz Piękne by to było. :)

5

@Pawel13sz I tak będzie.

0

@Pawel13sz No ja się z takim sprawy nie zgadzam, zresztą trochę męczy mnie ta narracja piłka to sport drużynowy.

0

@Kondziubarca myślę, że niestety gdzieś się wyłożą po drodze

0

@mekston do półfinału może to nie wyglądać tak źle jeżeli chodzi o drabinkę. A w strefie medalowej to już wszystko się może zdarzyć

2

@Gall No i wlasnie druzynowo oni są ostatnia najlepszą ekipa.

1

@barcelonaLM jakby format turnieju byłby ligowy to dawałbym im więcej szans, ale to jak mówimy ile szczęścia potrzeba w LM to w takim turnieju reprezentacji jeszcze więcej.

Mają to nieźle poukładane w kadrze, ale zobaczymy.

Co do drabinki to też nie chce wyrokować -

W 1/8 mogą nawet na Francję trafić, potem w 1/4 możliwa i Anglia / Holandia.

Albo mogą mieć dajmy na to Danię (choć to niełatwy rywal), a potem w 1/4 nawet jakąś niespodziankę - Katar, USA, Ekwador, Walia (kto ich tam wie) i wówczas strefa medalowa stoi otworem.

Tak serio - wygląda to fajnie, ale imho sukcesem będzie medal (choć z perspektywy wielu i tak porażka). Wiem, że nastroje są teraz bardzo pozytywne u Albicelestes, ale nie jest trudno odpaść w 1/8 czy 1/4.

1

@Pawel13sz Najpierw musi przejść Glika i Góralskiego:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?