La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

0

Dembele to straszna enigma. Z jednej strony swietny gracz, ktory na pewno duzo dal Barcelonie (kiedy gral), ale z drugiej, jest bardzo leniwy, a jego profesjonalne zachowanie daje duzo do obawy.

Moim zdaniem, nie powinnismy opierac zespolu na takich zawodnikach, bo to tylko psuje chemie w szatni, jak i rowniez wizerunek klubu. Niestety, ale kupujemy zawodnikow, ktorzy graja tylko za pieniadze i maja gdzies wartosci klubu, co kiedys bylo naszym symbolem. Gra na kilka frontow, zna sytuacje klubu, a chce wydoic jeszcze wiecej. Powinien juz dawno wyleciec.

0

@DawidekFCB Czy ja wiem, taki Pedri to lepiej pasuje do wzorcu LM i wartości klubu niz Pique, Puig, Delefele czy Moriba, sporo zakupiono fajnych zawodników a że sportowo nie podołali to już inna sprawa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?