- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1650 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
75
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
CLS63AMG
33
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Terroriser
0
@Karol145 jakos nie zauwazylem skretu w prawo a wrecz przeciwnie.
96 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1650 Culés
3
"Bunt żołnierzy Donieckiej Republiki Ludowej? Zaapelowali do swojego lidera"
"Mundurowi przedstawiający się jako żołnierze samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej, zarzucają swojemu przywódcy Denisowi Puszylinowi, że zostali wysłani na front. Lider separatystycznej republiki miał im obiecywać, że tak się nie stanie. Oddziały doznały ogromnych strat."
"W odezwie skierowanej do lidera samozwańczej republiki Denisa Puszylina żołnierze poinformowali o swoich stratach. Poborowi bez doświadczenia bojowego i elementarnego szkolenia zostali skierowani na front. Życie miało stracić aż 40 proc. żołnierzy."
"Informacje o incydencie przekazał ukraiński dziennikarz. Denis Kazański wskazał, że ma informacje i nagrania, na których widać grupę wojskowych i ich dowódcę, który odczytuje wezwanie skierowane do Denisa Puszylina. Nadawcami mieli być żołnierze 3. Batalionu 105. Pułku Strzelców, którzy w ten nietypowy sposób informowali swojego przywódcę, że ten złamał ustalenia.''
"-Rezerwiści nie będą brali bezpośredniego udziału w działaniach bojowych, ale będą uczestniczyli w ustanawianiu i utrzymywaniu porządku na wyzwolonych obszarach Donieckiej Republiki Ludowej. Będą również zajmowali trzecią linię obrony wyzwolonych terytoriów Donieckiej Republiki Ludowej - miał zapowiadać Puszylin swoim żołnierzom, którzy przypomnieli mu to opublikowanej w sieci odezwie."
"Żołnierze w komunikacie skierowanym do swojego lidera przekazali tymczasem, że ich oddział zdominowany jest przed żołnierzy, którzy nie są wyszkoleni i nie mają doświadczenia bojowego. Przed inwazją Rosji na Ukrainę mieli studiować i pracować w branżach, które nie były związane z wojskiem."
"Pojawiła się też informacja, że wielu z nich nie przeszło nawet obowiązkowych badań lekarskich. W okresie od 13 marca do 23 maja straty w jednostce miały wynieść 40 proc. stanu osobowego" [WP]
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @michal26 @Kondziubarca @Encore
0
@Kgorecki2500 Tak swoją drogą to wysoki poziom inteligencji, jak można nazywać się żołnierzem i uważać że nie trafi się na front, zwłaszcza w tamtych realiach.