La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1547 Culés

0

Mam wrażenie I już niekoniecznie ze Mateu Alemany to będzie pierwszy dyrektor sportowy który zapisze się wielkimi literami jak Guardiola czy Enrique. Nikt inny nie dałby rady wyciągnąć klubu z takiego sportowego szamba w jakim się znaleźliśmy. To jak racjonalne i przemyślane decyzje podejmuje i jak znajduje rozwiązanie tam gdzie wydaje się go nie być zasługuje na kawałek swojej historii. Jeżeli dowiezie kiedyś Barcelonę na szczyt to należy mu się pomnik.

10

@Jestjakjest Najpierw niech wyciągnie, bo na ten moment nadal jesteśmy w szambie.

0

@Jestjakjest No ja tam tak wielkim fanem nie jestem i proponuję poczekać kilka lat z tymi peanami.

2

@hayek nie no jasne. Zaznaczyłem że jeżeli mu się uda.

1

@Gall ale czego fanem nie jesteś?

0

@Jestjakjest Oby to szambo nie okazało się na tyle głębokie że tylko Cud w Kanie Galilejskiej będzie w stanie nas uratować...

0

@Jestjakjest Alemanego.

0

@Jestjakjest No i proponuję poznać historię klubu bo Txiki na pewno zapisał się złotymi głoskami w historii Barcy a z Alemanym trzeba poczekać i można będzie ocenić za 10 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?