La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1607 Culés

10

Brak tak agresywnego pressingu jest związane z fizycznością, a w zasadzie gorszym przygotowaniem fizycznym niż wcześniej. Żeby grać na takiej agresywności jak przed przerwą na reprezentacje, to trzeba być świeżym fizycznie. Barcelona jeszcze tego nie ma, więc zupełnie mnie nie dziwi ograniczenie tego elementu. Będę się martwić, jeśli w przyszłym sezonie tego nie będzie, ale na razie jest to niestety dość zrozumiałe. Oni muszą przepracować cały presezon razem.

0

@macio_944 Nie kupuję tego w ogóle bo siedli również ci z pre-sezonów bez Koemana.

1

@macio_944 Macio nie walisz z dychy i jako jeden z nielicznych się tu w miarę rozsądnie wypowiadasz, nie modnie

0

@Gall Gdzie Koeman, a gdzie Xavi...
@!34RC3!_0N4 A dziękuję! Twoje zdrowie!

0

@macio_944 Trzeba też mieć dobrą ławkę rezerwowych, a przy braku na ławce solidnych piłkarzy ciężko o to.

0

@macio_944 O co ci chodzi? Dlaczego siedli również Ferran Auba i normalnie bym go nie przywoływał ale skoro tak lubicie to Alves?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?