Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hubsao Zgodnie z art. 172 par. 1 Kodeksu cywilnego posiadacz nieruchomości niebędący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu jako posiadacz samoistny, chyba że uzyskał posiadanie w złej wierze (zasiedzenie)
Jeśli ciotka nie mieszka tam od 20 lat to to podchodzi właśnie pod zasiedzenie
http://zasiedzenienieruchomosci.pl/
0
@HighestInTheRoom Trzeba kreatywnie dorównywać ekspertom i gościom z publicznej :)
0
@damiano996 Po tylu latach to na pewno nie są tylko problemy na linii sztab zawodnicy, tam tak samo jak za barto praktycznie nic nie funkcjonuje tak jak powinno a jedyny pomysł to zmiana trenera i topienie kasy.
2
@kinioo No na bocznego na pewno ale chyba nie o to ci chodziło.
Co do ŚO to byli wolni obrońcy ale mieli również cechy którymi rekompensowali tą wadę, Eric nadrabia tylko inteligencją a to chyba za mało zwłaszcza jeśli brakuje ci ci siły w pojedynkach.
0
@kuz No bez problemu mówię, trofea wygrywa się doświadczeniem a my gramy bandą dzieciaków i skrzywionymi wpadkami weteranami.
1
@kuz A co wskazywało ze LE zdobędziemy???
0
@kondzix2115 Jeśli plotki o abde się sprawdzą to go sprzedadzą na pniu.
0
@Kurkmen Czyli masz cygana :)
2
@wagabunda123_90 Sukces Rubialesa nawet najmniejszy bardzo boli tebasa.
1
@Rewolucja123 Myślę że część osób jest rozczarowana bo niektórzy w tym ty za bardzo tą euforię rozkręciliście, te posty pewnych użytkowników jak nałożył się klasyk i LM że możemy jak równy z równym walczyć z najlepszymi a my gramy momentami dzieciakami w większości, to było proszenie się by ten balonik pieprznął z potrójną siłą.
1
@Herato de Jong choć i tak nie gra tak jak w Ajaxie ale to zrozumiałe. No i Dembele przynajmniej w pewnym stopniu tłumaczą kontuzje, to nie były trzy obtarcia naskórka, a poważne urazy.
0
@jedrek7000
-Ale po co komu puig jak grał to pokazywał że minuty mu dane to minuty zmarnowane.
-Martin Braithwaite ok ale mało minut dostaje Luuk który wali gole i to na tym bym się skupił.
-Umttiti również pokazał że do grania to już się średnio nadaje.
To raczej kontuzje tych którzy mogli by rotować są kłopotem.
0
@Peciak Jeśli przez dużą nieskuteczność opisujesz wszystkie aspekty piłkarskie to tak większości zawodników mało co dziś wychodziło.
0
@BarcaSupporter Jakoś do sekstetów potrzebni nie byli więc i teraz klub sobie bez nich poradzi.
0
Może i możemy grać na równi z potęgami w LM jak tu czytałem, ale na Eintracht i Cadiz potrzebujemy jeszcze trochę czasu.
0
Depay wygląda momentami jakby wczoraj go kupili i dziś kazali grać.
0
Dobra uczta gotowa, teraz pora na chłopaków Xaviego.
0
@MESSIah16 No mnie dziwi po co to Putinowi dla spokoju międzynarodowego było by o wiele lepiej po cichu kroić Ukrainę, a teraz tak się nie da.
0
@NaFazieHitman A przytoczyć twoje o wyborach w USA?
0
@P33ck Na kolejnych też podkręcana....
0
@Herato Trzeba by sprecyzować czy ogólnie piłkarsko, czy jak źle wyglądał na niwie reprezentacyjnej względem klubowej, no i jest jeszcze konkurencja.
Słabych piłkarsko było na pęczki, i mogli by buty czyścić wymienionej przez ciebie dwójce.
w drugiej kategorii: Zdebel, Niedzielan ale też myślałem o Frankowskim mimo iż ma 20/10 bo takiemu napastnikowi nie przystoi 20 spotkań z orzełkiem.
0
@Limit_l3ss Nie no Sam z dwa sezony pograł na najwyższym poziomie. Więc młody może pogra i z 4 bo medycyna się rozwija.
1
Ciekawe czy odejdzie przed 2025 czy zostanie do 26.
0
@zodiak_10 No jeśli squaka się nie myli to Mbappe ma dużo lepszy wskaźnik udanych karnych, podobnie Neymar.
0
@MesQueUnClub_87 I po śmierci zostajesz faraonem.
0
@Xpert77 O którego chodzi?
0
@kkbarca Gdzie miałby grać bo mógłby tylko jako ŚN w obecnym ustawieniu a to nie jest jego domyślna pozycja.
1
@TheNekro94 od miłości do nienawiści jeden krok. I to udowodniono.
0
@MesQueUnClub96 Wedle kogo/czego?
1
@Qba2312 Nie tak dawno myślałem że pewna pula wymuszeń wideo weryfikacji na sędziach by ich trochę postawiała do pionu ale czasami tak bezczelnie kręcą że pewnie by się nie przejęli.