1

@Hubsao Zgodnie z art. 172 par. 1 Kodeksu cywilnego posiadacz nieruchomości niebędący jej właścicielem nabywa własność, jeżeli posiada nieruchomość nieprzerwanie od lat dwudziestu jako posiadacz samoistny, chyba że uzyskał posiadanie w złej wierze (zasiedzenie)

Jeśli ciotka nie mieszka tam od 20 lat to to podchodzi właśnie pod zasiedzenie

http://zasiedzenienieruchomosci.pl/

0

@HighestInTheRoom Trzeba kreatywnie dorównywać ekspertom i gościom z publicznej :)

0

@damiano996 Po tylu latach to na pewno nie są tylko problemy na linii sztab zawodnicy, tam tak samo jak za barto praktycznie nic nie funkcjonuje tak jak powinno a jedyny pomysł to zmiana trenera i topienie kasy.

2

@kinioo No na bocznego na pewno ale chyba nie o to ci chodziło.

Co do ŚO to byli wolni obrońcy ale mieli również cechy którymi rekompensowali tą wadę, Eric nadrabia tylko inteligencją a to chyba za mało zwłaszcza jeśli brakuje ci ci siły w pojedynkach.

0

@kuz No bez problemu mówię, trofea wygrywa się doświadczeniem a my gramy bandą dzieciaków i skrzywionymi wpadkami weteranami.

1

@kuz A co wskazywało ze LE zdobędziemy???

0

@kondzix2115 Jeśli plotki o abde się sprawdzą to go sprzedadzą na pniu.

0

@Kurkmen Czyli masz cygana :)

2

@wagabunda123_90 Sukces Rubialesa nawet najmniejszy bardzo boli tebasa.

1

@Rewolucja123 Myślę że część osób jest rozczarowana bo niektórzy w tym ty za bardzo tą euforię rozkręciliście, te posty pewnych użytkowników jak nałożył się klasyk i LM że możemy jak równy z równym walczyć z najlepszymi a my gramy momentami dzieciakami w większości, to było proszenie się by ten balonik pieprznął z potrójną siłą.

1

@Herato de Jong choć i tak nie gra tak jak w Ajaxie ale to zrozumiałe. No i Dembele przynajmniej w pewnym stopniu tłumaczą kontuzje, to nie były trzy obtarcia naskórka, a poważne urazy.

0

@jedrek7000
-Ale po co komu puig jak grał to pokazywał że minuty mu dane to minuty zmarnowane.
-Martin Braithwaite ok ale mało minut dostaje Luuk który wali gole i to na tym bym się skupił.
-Umttiti również pokazał że do grania to już się średnio nadaje.

To raczej kontuzje tych którzy mogli by rotować są kłopotem.


0

@Peciak Jeśli przez dużą nieskuteczność opisujesz wszystkie aspekty piłkarskie to tak większości zawodników mało co dziś wychodziło.

0

@BarcaSupporter Jakoś do sekstetów potrzebni nie byli więc i teraz klub sobie bez nich poradzi.

0

Może i możemy grać na równi z potęgami w LM jak tu czytałem, ale na Eintracht i Cadiz potrzebujemy jeszcze trochę czasu.

0

Depay wygląda momentami jakby wczoraj go kupili i dziś kazali grać.

0

Dobra uczta gotowa, teraz pora na chłopaków Xaviego.

0

@MESSIah16 No mnie dziwi po co to Putinowi dla spokoju międzynarodowego było by o wiele lepiej po cichu kroić Ukrainę, a teraz tak się nie da.

0

@NaFazieHitman A przytoczyć twoje o wyborach w USA?

0

@P33ck Na kolejnych też podkręcana....

0

@Herato Trzeba by sprecyzować czy ogólnie piłkarsko, czy jak źle wyglądał na niwie reprezentacyjnej względem klubowej, no i jest jeszcze konkurencja.

Słabych piłkarsko było na pęczki, i mogli by buty czyścić wymienionej przez ciebie dwójce.

w drugiej kategorii: Zdebel, Niedzielan ale też myślałem o Frankowskim mimo iż ma 20/10 bo takiemu napastnikowi nie przystoi 20 spotkań z orzełkiem.

0

@Limit_l3ss Nie no Sam z dwa sezony pograł na najwyższym poziomie. Więc młody może pogra i z 4 bo medycyna się rozwija.

1

Ciekawe czy odejdzie przed 2025 czy zostanie do 26.

0

@zodiak_10 No jeśli squaka się nie myli to Mbappe ma dużo lepszy wskaźnik udanych karnych, podobnie Neymar.

0

@MesQueUnClub_87 I po śmierci zostajesz faraonem.

0

@Xpert77 O którego chodzi?

0

@kkbarca Gdzie miałby grać bo mógłby tylko jako ŚN w obecnym ustawieniu a to nie jest jego domyślna pozycja.

1

@TheNekro94 od miłości do nienawiści jeden krok. I to udowodniono.

0

@MesQueUnClub96 Wedle kogo/czego?

1

@Qba2312 Nie tak dawno myślałem że pewna pula wymuszeń wideo weryfikacji na sędziach by ich trochę postawiała do pionu ale czasami tak bezczelnie kręcą że pewnie by się nie przejęli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?