Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan No ja widziałem co innego, sztucznie się poruszał zwłaszcza podczas szybkiego biegu, to się rzucało w oczy.
0
@Pilka_jest_okragla Ot po prostu kolejny wybitny trener na dobre zespoły i słaby na największe.
0
@busquets5 No nie wiem czy to zwątpienie czy pragmatyzm.
Od 19/20 502 dni kontuzji z dochodzeniem do formy po przerwach to praktycznie półtora roku w plecy w najważniejszym wieku, a kontuzje bardzo poważne, w wielu przypadkach majstrowanie z kolanem kończyło granie na najwyższym poziomie.
No i już po ostatniej kontuzji poruszał się jak z blokadą, fajnie mieć do tego romantyczne podejście ale to nie wygląda zbyt optymistycznie.
0
@szymon6847 Akurat Dest powoli szedł w górę więc ja był poczekał do końca sezonu.
0
@Kidd Żaden duży klub tego nie użyje.
1
@Bykunn matuzalem skorzystał ale były sprawy w sądzie i końcowy wykup był wyższy niż to na co się pierwotnie umawiali. Ogólnie to było kilka tych użyć które kiedyś znalazłem jak fanboy neymara tu się odpalał z tym prawem, ale tak to praktycznie martwe prawo.
@Emhyr A czemu w sprawie cyrków z transferami piszecie o Dembele i Cou a nie o mascherano i suarezie to oczywiście pytanie retoryczne bo jak grasz dobrze to możesz więcej....
0
@Kondziubarca Mój kumpel ze szkoły mieszkał zaraz koło niego jakiś czas i nie miał o nim najlepszego zdania, a to było zanim stał się sławny.
1
@FCB24 Pełno jest takich historii, np gość kompletnie pijany podjechał pod komendę sprawdzić się alkomatem oczywiście był poszukiwany.
0
@kuz No to nie jesteś specjalistą jak to ująłeś od budżetu, ale już od wyceny zawodników i ich pensji jak najbardziej ~_~
0
@Kgorecki2500 No mnie często zastanawia to szukanie tych korzeni szlacheckich, to trochę pokazuje że ludzie historii polski nie znają bo szlachta swoje za uszami ma w wpychaniu tego kraju w odmęty.
2
@kuz Takich jak tu?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11617701#comment-11617710
0
@lukas992 Panie polsatu to unikaj jak ognia.
1
@AmigoBlancos Pamiętam te czasy jak mi żewlakow w tvp nie pasował ale polstaowskie gwiazdy komentatorki to żewłakowi mogą buty czyścić,
0
@Worny Żeby choć połowę tego dali Barcy jak ww przez ciebie.
0
@Ronmes Ta bo oni tyle pieniędzy włożyli bo lubią oglądać jak 22 chłopa gałę kopie....
1
@Lionel_Messi10 No ja na przykład myślę że sporo zależy od kadry jaką będzie dysponowała Argentyna.
0
@Cule1234 Mam ubaw z ludzi którzy myślą że psg czy MC to projekty ludzi którzy robią to bo lubią piłkę i chcą LM wygrać :)
0
@michal26 https://www.cda.pl/video/7298119b5 od 37:65
Jak będziesz miał możliwość to psycho pass sobie obejrzyj bo to przewiduje przyszłość która już w chinach jest wdrażana czyli badanie twojego samopoczucia/stanu psychicznego i klasyfikowanie.
0
@JohnnyBarca A zastanawiałeś się dlaczego to praktycznie martwe prawo.
0
@koksik2700 No jak możesz się obronić to kij z tym, gorzej jak wylecą na dziecko.
1
@hayek Korzystali na przykład sławetna sprawa z matuzalemem gdzie końcowy wykup okazał się droższy niż to na co dogadywały się kluby ale kupujący uznał że webster lepszy :)
0
@kuz No widziałem podobne wyliczanki w dyskusji ze mną dwóch redaktorów odnośnie Hohlanda pisali że to do ogarnięcia, tu jest podobnie do ogarnięcia jak wygranie w lotka.
1
@jaras121 On doskonale wie co robi, i na tym dobrze zarabia.
0
@michal26 oglądałeś te dokumenty i anime co ci podawałem :)
0
@Uukasz_93 Przecież oni nie kupili psg by zrobić mistrzostwa i tak samo jak w manchesterze nie dlatego bo lubią piłkę.
1
Ach, nic tak nie cieszy jak Luuk wyjaśniający dzieciarnie, zwłaszcza golem z główki....
0
Jak tam wrzutki Dembele dalej bolą?
0
@BoreekxD No kiedy ostatnio graliśmy z zespołem z topu?
0
@BoreekxD No i prawidłowo po jednym super meczu niby rywalizujemy z najlepszymi i w następnym przychodzi weryfikacja a ci w norach potem powtórka z dobrego występu i znów jaskółki piszczą że jesteśmy w topce.
0
@TSWKRK Ale pozbycie się Eto'o i późniejsze perturbacje ze Szwedem zaliczam pod wpadki.