Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Reczul2410 No raczej nie patrząc na wiek zawodników, część to dzieciaki.
0
@Dembouz1899 Kiedyś to znaczy kiedy? Z tego co pamiętam to BN zostali usunięci przed tym jak Messi dostał 10. Na przestrzeni ostatnich 10 lat nie było wielkich zmian w kibicowaniu.
0
@KrychaFCB FM batem na Afrykańskich juniorów :)
1
@Herbert Ogólnie te dane są trochę podkręcone bo skoro bilety nie są imienne to jak szacują ile kupili niemcy, to może być okazja by ukrucić pewne procedery które od lat są dla klubu problemem.
np to "34 440 biletów z otwartej sprzedaży" żaden Azjata nie był w Katalonii przecież to jakiś żart że sugerują że wszystkie kupili Niemcy.
1
Ja to myślałem że olewamy LE jak nie zarejestrowali Daniego, wciąż nie rozumiem tej decyzji nawet jeśli Brazylijczyk nie jest w stanie grać kilku meczy pod rząd na dużej intensywności, to ten ruch jest z tych ryzykanckich, ciekaw jestem co planowali jak dest wypadnie mingueze? Jeśli tak to nie docenili tych rozgrywek.
0
@Corr Moderacja bardzo dobrze o tym wie i dlatego są tu wciąż gagatki które o piłce nie piszą nic nigdy, za to odpalają się przy światopoglądzie czy polityce.
0
@MaŁolat No to jest oczywiste, ale były próby zastąpienie ich innymi zawodnikami czy wymiany pokoleniowej i się nie udała. Sytuacja wygląda tak że ratujemy się Luukiem Aubą Alvesem bo tak dramatycznie wygląda kadra.
Do kupienia na już są PO LO ŚO(a może i dwóch) ŚN, więc mam złe wiadomości budowa będzie nadal ale fundamenty już są naprawdę fajnie i młode.
1
@LambiPL A wybacz pominąłem "" i wtopiłem.
0
@mindbender84 "ktoś molestuje mi dziecko a ja nic nie robię bo jestem wierzący?" no to jest odwrotność twojej HIPOtezy
0
@Emhyr No skąd dane że wszystkie z puli 34 tys. zakupione przez Niemców?,5 tys. gości to też wszystko Niemcy?
Chętnie sobie policzę jak dasz źródła danych.
Wedle tego co sugerujesz to Niemców było więcej na stadionie.
0
@QAnon Idealny z ciebie qanon.
0
@Kidd Jakoś tam ekipom Rijkarda Pepa Luch czy EV nie przeszkadzały pikniki.
0
@MaŁolat No rok w rok odchodziły legendy klubu a ani zastępców tym bardziej następców nie było albo byli za słabi, więc kolejny rok budowy, zresztą fakt że wrócił Alves doskonale pokazuje w jak dramatycznej sytuacji jesteśmy.
0
@busquets5 No grał dobrze ale były tu komentarze że ogólnie jest kompletniejszym zawodnikiem :)
1
@Objectivo Podejrzewam że R9 do lat 23 byłby na pierwszym miejscu.
0
@Ghotti To nie do końca tak bo przecież były grupy robiące doping i zostały usunięte.
0
@Kgorecki2500 Fajnie tak podpiąć poważny problem pod problemy które samemu się tworzy.
0
@Adamski69 A ile na najważniejszych turniejach?
0
@Lukas90 Niestety niektórzy teraz piszą że to był wyjątek i on nic nie znaczy....
1
@LambiPL Jak tego boga spotkam?
0
@Emhyr W takim razie w co wierzysz? W to co widziałeś? Ale w takim razie operator kamer mógł celowo pokazywać kawałki trybun gdzie białe miało większość....
0
@mindbender84 Znajdź sobie tą sprawę jak ksiądz wysyłał zdjęcia swojego pytonga 14-latce a matka jak się o tym dowiedziała to kazała jej o tym nic nie mówić.
0
@Borneo Problem jest tylko taki że nie każdy w Europie tak myśli i nie każdy ma zamiar płacić nawet 100 euro więcej za Ukrainę, może pora to zrozumieć.
0
@lucas/catalan I za to chcesz używać przemocy fizycznej?
0
Niby KO ale los jeszcze skacze ci po głowie.
0
@Borneo A czy ja ją bronię, ja tylko napisałem że nie jest już tak pro putinowaska jak kilka lat temu. O co chodzi z wspieraniem i czy w takim razie ludzie chodzący do kościoła też powinni iść pod sąd w obliczu narracji Watykanu?
0
@Emhyr Można lepiej to wygląda w nagłówkach medialnych.
0
@SinMistico No a Laporta o odsprzedaż nie apelował ?
0
@Puyolex No tylko że jak on nie gra z poukładaną głową to ma niewiele cech topowego obrońcy.
0
@lucas/catalan A za co ten łomot?