0

@TSWKRK Może kolejny odpał Pepa miał kilka takich słynny ukrainiec czy eto+kasa za zlatana :(

0

@KSSniper Oj życzę mu tego bo to mój ulubieniec ze starej gwardii, czy uda jak kontuzje go ominą to jest duża szansa.

0

@FCB24 No to chyba nie pamiętasz starych czasów i te g0wno burze były na porządku dziennym.

0

@Kante Baldursy, Icewind Dale Planescape: Torment i NVN kilka lat temu były odświeżane.

0

@Danny Gaucho Kevin lepsza średni na mecz, nieźle.

2

@michal26 Wraku nie oddali by pokazać kto tu ma władzę, zwłaszcza że kaczor szczekał że jak będą rządzić to wrak wróci.

1

@Przemek2323 On nie zachowuje się jak ruski agent on albo nim jest albo jest pożytecznym idiotą w każdym razie pełno ruskich agentów w jego otoczeniu.

0

@FC1899Barca Winston Churchill to śmieszne porównanie albo celowe z tobą nie wiadomo, z Churchillem jest ten problem że to był wybitny przywódca na wojnę i słaby na pokój.

0

@Kgorecki2500 Tak wygląda polityka, zapytaj czy to w Ameryce ! czy w Europie o powody wojny secesyjnej to ci większość napisze że północ chciała obalić niewolnictwo.

0

@Herato No zacna lista ja widziałem końcówkę Maradony więc kogoś z niższych miejsc by podmienił.

1

@HypeR Masz tu wszystko wyjaśnione i po tym materiale nie będziesz miał już wątpliwości.


0

@WarioWep Nie z delefele to był żart bo na cracka kreowali go rodzice i po części pewni dziennikarze, na zawsze zapamiętam ten wywiad jak twierdzili że tylko Messi ma większy talent :)

0

@P33ck No tylko że są inni napastnicy którzy również mieli/mają te cechy i dużo bliżej im do Mbappe.

0

@WarioWep Bojan nie wyrobił mentalnie, gość był crackiem w piłce młodzieżowej ale przejście na dorosłą piłkę okazało się trudne i gość już się nie odbił, no i te interesiki ojca na boku też nie pomagały.
No i zapomniałeś o uber cracku deulofeu

0

@P33ck Trochę mało wspólnych cech do zestawiania z r9 w takim razie.

4

Szczerze to trochę smutne że jednym z jego największych atutów jest bycie wychowankiem, na szczęście po tej 10 letniej pustce mamy nowych więc tarcza zardzewiała.
Solidny zawodnik ale czy potrzebny to już dyskusyjne. Jeśli będą środki na wzmocnienie PO to pożegnać bo w pomocy i tak nie zagra.

0

@JohnA Przecież to nic nowego gdy podbijanie świata nie wyszło i wracasz tam gdzie cię wykreowali.

0

@Rust_Cohle To ty upset?

0

@Mario96w Frankie to jeszcze w Ajaxie miał kurs języka.

1

@TheNekro94 No ja się nie zgadzam każdy kto się broni że zawierzył gaplińskiemy czy komukolwiek powiązanemu z pisorami to raczej się dodatkowo kompromituje.

1

@Hubsao Skoki i f1.

0

@tristan87 Ja też od razu o tym pomyślałem.

0

@Viajero Nawet nie musi dać ciała ale dobry występ to też będzie za mało.

0

@Uukasz_93 Cały sezon go oglądasz, czy po dzisiaj takie przemyślenia?

0

@macio_944 Jeśli oceniasz MC po wczorajszym meczu to takie wnioski są błędne bo Barca nie zagra jak AM i mecz z MC wyglądał by zgoła inaczej.

0

@Pawel13sz MSN w MSL

0

@marcin62 Skoro piłkarze grają dłużej to znaczy że można ich bardziej docisnąć :)

0

@Pawel13sz I widzisz Kevin pewnie przed meczem powiedział byś ze w piłce już wszystko widziałeś, na szczęście spotkałeś Simeone.

0

@MesQueUnClub96 Z grupy może być problem wyjść, a wyżej jeszcze trudniej, wiec nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?