- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1013 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
175
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
6
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1013 Culés
12
Patrząc z perspektywy czasu to trochę niefartowna wypowiedź
4
@urbipl zawsze się zastanawiałem nad tym. Być może istotny jest kontekst i w rzeczywistości o co innego chodziło, ale...no nie widziałem całej wypowiedzi.
2
@urbipl Oj, niefortunna i to bardzo.
10
@michal26 W Polsce promowano i przyjęto w całości rosyjską narrację i propagandę. Ci co ją kwestionowali i poddawali pod wątpliwość byli wyśmiewani i atakowani w sumie nadal tak jest.
Tu masz też ciekawy film nigdzie nie mówię, że znam fakty, ale to wszystko jest tak podejrzane, że nie wierzę ruskim. (Teraz przynajmniej nikt nie kwestionuje, że ruscy robią propagandę i kłamią w żywe oczy.)
2
@NaFazieHitman to jest dokładnie tak samo podejrzane jak 11 września. Czyli dla normalnego człowieka w ogóle :D
4
@Bykunn o ile byłem pewny przez dłuższy czas, że to zwykła katastrofa, o tyle ruskim nie ufam w tym momencie w ogóle. Samo to, że nie oddali wraku jest bardzo podejrzane.
3
@Bykunn Czyli przyjmujesz wszystko, co ci powiedzą i nie zastanawiasz się czy to prawda, czy kłamstwo? (nawiązuje tutaj do 11 września)
0
@Barcanajlepszyteam a ta konstatacja skąd jest wzięta? Oglądałem masę materiałów na ten temat, głównie od strony architektonicznej i stwierdzam że nie ma tam nic podejrzanego
0
@Bykunn Ty uważasz, że nie było tam nic podejrzanego, a ktoś inny może mieć wątpliwości. Jak było naprawdę wie pewnie garstka ludzi z Bushem na czele.
2
@michal26 Wraku nie oddali by pokazać kto tu ma władzę, zwłaszcza że kaczor szczekał że jak będą rządzić to wrak wróci.
1
@Barcanajlepszyteam Nie no ale nie tak działa życie. Jak nie na dowód na to że był to zamach, tzn że nie był. Jak się pojawią nowe fakty trzeba będzie zweryfikować to twierdzenie. Tak jak np z każdą nauką, to czego się uczymy jest prawdą na teraz, jak pojawia się inne dane to się weryfikuje wnioski ;)
0
@Bykunn Ale wątpliwości i różne teorie są zawsze. Zobacz chociażby na zamach w którym zginął Kennedy.