Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PodkarpackiKibic Bardzo ale tylko Japonki i Koreanki, choć rzeczywiście kult piękna czytaj plastiku nabiera tam absurdalnych rozmiarów.
ale https://iv1.lisimg.com/image/1570877/400full-ara.jpg
https://iv1.lisimg.com/image/15337721/540full-im-jin-ah.jpg
0
@gorgota Proszę https://www.populationpyramid.net/pl/polska/2021/ do tego młodzi częściej nie chodzą + 10 % antysystemowców
0
@MermesMWH Takich jak barto zrujnować klub.
1
@PatrychoO GOAT brzmi dla mnie jak koza.
0
@barcelonaLM A po co nam armia jak mamy potężne wot
0
@Matheu12 Otwierasz Deepspot ?
9
@AlphaNumeric Co ci nie pasuje w 27 latku? Najlepszy piłkarsko wiek.
1
@sokot Stało się: zmiana z testami.
0
@FCBparasiempre Można o ile to nie głupoty a tak jest z dryblingiem na przykład. Sportowe życie też nie jest problemem tylko że nie przeszkadza wam ono jak są bramki i asysty więc takie dyskusje nie mają sensu.
Jakieś urazy czy niechęć ubierasz w wielkie słowa ot co.
0
@PodkarpackiKibic No czyli podobnie ale w Paryżu pensji dostanie 20 więcej na rok.
0
@Mr8lack W Anglii pewnie jest oni tam takich lubią.
0
@Xwowrak Metzen jest mało znany wiec bez janusza jest nikim, choć gozdyra trochę go podratowała.
0
@PodkarpackiKibic Ja bym wierzył 50 mln i bonusom za podpis, trudno taką ofertę odrzucić.
1
@Ying Ja jestem w stanie zrozumieć jak taka kasa mu zawróci w głowie, legenda psg brzmi niezbyt imponująco.
0
@BoRoWieC Sporo osób też pisze że problemy z psychą są.
1
@MesQueUnClub96 nieetyczne działanie, czyli postępowanie niezgodne z dobrymi obyczajami, zasadami współżycia społecznego :)
0
@FCBparasiempre A te względy to jakie są bo w Barcelonie grali różni ludzie, Francuz na pewno nie był najgorszym z nich.
0
@LambiPL No raczej nie, tylko poziom sportowy powodował że niektórzy gryźli się w język i nie było płaczu że Ney imprezuje czy opuszcza treningi, a na Dembele była w pewnym momencie medialna nagonka i wiele informacji okazało się nieprawdziwych zapewne maczał tu łapki barto.
0
@Danny Gaucho Dokładnie a to że inne przedsięwzięcia nie pozwalały zawsze na granie na najwyższym poziomie to inna sprawa, potencjał był na najwybitniejszego ŚO w historii.
0
@patry295 No wygrywanie pucharów czy zachodzenie w nich wysoko winduje. I dodali trochę tych meczy w ostatnich latach.
1
@MesQueUnClub96 Ale lewy by tylu piłek nie miał bo to inaczej poruszający się po boisku zawodnicy.
0
Zespół Hålanda, może to i przyszłość "otoczeń" które będą bardziej sformalizowane ale nadal brzmi absurdalnie.
0
@Cwaniak4 Jak dla mnie to o klonem Iniesty nie jest, inny piłkarz. Po prostu Pedri.
0
@Zoker Nigdy nie słyszałem takiego określenia grdyki, jesteś pewny że ono istnieje.
0
@Kgorecki2500 No ja bym nie przekreślał pięknej wspólnej historii kilkusetletniej bo Orban lubi ruskie pieniądze.
0
@Messibestplayerintheworld No ale temat jego pensji już ma zapomniał chyba dodać....
1
W obecnym ustawieniu za bardzo nie ma, ot od biedy może udawać napastnika, ale czy zawsze mamy grać tak samo, no i powinniśmy szanować ludzi którzy podają pomocną dłoń w ciężkich czasach. No i nie wiemy jak będzie wyglądało okienko może się okazać że za posiadane fundusze nikogo lepszego nie znajdziemy.
0
Dembele mógł mieć dziś z 5 asyst ale najbardziej to mnie ta setka którą głową zagrał zaskoczyła.
0
@matirix20 Niech najpierw wróci do gry, potem do formy i zobaczymy czy wtedy kogokolwiek posadzi.
0
@Compadre Tylko problemem jest też to ze zdrowotnie i wydolnościowo nie dawał rady.