Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG goat dosłownie dla mnie ryczy jak koza.
0
@Criss18Barca Poziom mascherano o litości....... Mascherano był tak wybitny ze go dzieciak z Francji zaraz na ławeczkę odesłał.
0
@Adi123456789 No popatrz a ty się ze zdaniem gościa co razem 7 tysięcy minut spędzili na murawie i 50 razy tyle treningów razem odbyli, nie zgadzasz
0
@clyde Piłkarzem, zresztą na razie nie może być inaczej bo "nasza" wspólna przygoda trwa odkąd gra w pierwszym składzie Barcy.
0
@matirix20 Kessie to pomocnik więc ciężko mi powiedzieć czy jest lepszy na pewno również ma wielki potencjał, pozwolisz że napiszę ci czy jest lepszy za rok jak rozegra większość sezonu.
Christensen tak jest lepszy a czy będzie w Barcy to również zobaczymy jest na pewno bardziej doświadczony co już samo w sobie jest wartością dodaną.
0
@NoziX1 No to w takim razie obecny drugi kapitan FC Barcelony też nie był profesjonalistą , bo notorycznie spóźniał się na treningi o czym mówił sam Guardiola.
Już pomijam że nie spóźniał się co dzień tylko to było kilka razy na pięć lat, a i część spóźnień była dementowana przez klub.
0
@piteeerrrrr No fajnie tylko przykład Pique dowodzi ze ty nie rozumiesz tematu....
2
@swiergol2 Ale to nie pierwsze przecieki sugerujące że nie miał planu treningowego dla sprintera, a trenował normalnie z zawodnikami których sprinty sprintami ciężko nazwać.
Wcale nie trzeba przedstawiać go jako profesjonalisty, a spóźnianie się na treningi też nie nazwał bym brakiem profesjonalizmu.
0
@Malibu No ja też tego nie rozumiem, Sam był czołowym ŚO na świecie i MŚ a urus jest młodym chłopakiem z 70 meczami w dorosłej piłce.
0
@AlwaysBlaugrana Oj nie Pedri dla Barcelony jest dużo ważniejszy niż urus.
0
@matirix20 No ja odbieram to inaczej, jest sporo osób które nakręcają niezdrową narrację że urus to absolutny top obrońców.
Ma dość mało spotkań na karku jak dla mnie jego wymagania są za wysokie o ile rzeczywiście chce ponad 6.
No do mnie trafia, zawsze tak było jak w tej sytuacji nie ma tu znaczenia jaką kwotę za niego zapłacono, ktoś nawet może wyskoczyć że powinien być wdzięczny że tak wielki klub dał mu szansę.
5
@MrShakira Wiadomo bez Xaviego Pep nawet pucharu LM nie powąchał..
0
@Janas11224 Z tego co ja widziałem to zarabia coś ok 2 i chce 3x więc to się nie uda.
0
@Luccas Przecinek nie wrócił :(
0
@Janas11224 No nie gra, więc jaki masz pomysł obniżyć mu pensję czy podnieść Araujo do 10, Nie gra ale pensje zostaną na podobnych dysproporcjach. Był czas że grał za setki tysięcy Gavi a nie milionowy de jong.
0
@Magicc89PL Ale rozbijasz się o coś innego, mówimy o podobnych sytuacjach w jakich stawajmy zawodników dlatego najwięcej wyciąga Fati potem Pedri i na końcu Araujo. Porównywanie zawodników na dorobku z uznanymi markami też jest dość nieciekawe dla mnie.
Christensen przychodzi jako wolny transfer i oni dostają więcej ale nie dostaje tyle co Depay Auba(plus arsenal) czy tyle ile chciał Willajdum.
@tomek1656 Ale nie zarabiał tyle co Messi, Suarez czy Antek no nie, bo trzeba też wziąść uwagę na "ważność" puig przecież nie zarabia więcej od Alby.
No i należy pamiętać że odziedziczona drabinka płac była wypaczona przez zarobki pewnego Argentyńczyka, więc pensje takiego SR burzą pewne schematy.
0
@Culer_1906 Roberto zarabia więcej niż jest wart :)
0
@FC1899Barca I tak piszesz o tym byciu dumnym z bycia Polakiem a jednocześnie od dawna tak kalasz ojczysty język.
0
@Janas11224 Dlaczego zarabia więcej? To dość proste zawsze im bliżej bramki rywala tym uposażenie wyższe.
7
O nie wróciły, bajki i bajeczki.
2
@Majkerson Tyle dostają też pomocnicy i napastnicy czyli Pedri Ansu i Torres obrońcy nigdy za zarabiali tyle samo co pomocnicy a o napastnikach nie wspominając.
1
@adukla A nie uważasz że to podejrzane że całą drużynę dręczyły kontuzje a teraz przestały, to jakiś spisek.
I miał etapy bez kontuzji.
0
@Magicc89PL Obrońcy nigdy nie zarabiali pieniędzy podobnych do pomocników, a tym bardziej napastników, nie wiem skąd pomysł że ma zarabiać podobnie.
0
@Sysia11 No Messiego możesz do Demblele porównać bo to były problemy mięśniowe, a Fatiego to do Umtitiego i to tykająca bomba.
0
@Emhyr No fati też gra regularnie jak nie ma kontuzji.
0
@Emhyr A grający wedle ciebie regularnie Araujo niesamowite 72...........
0
@bartekvisca Z tego co widziałem to jest wyjątek dla ojców niemowlaków ale nie wiem czy to prawda.
0
@socha A użerałem się czy sam się dowartościowujesz. I jak widzę dalej nie doinformowałeś się odnośnie tych badań, ale to już nie mój problem.
Bo pewnie myślisz że jak Legia ubierze czerwień to rozklepią MC bo tak to zazwyczaj jest jak ktoś jest ograniczony, albo skoro czerwień daje przewagę to RM i Inter to idioci że koszulek nie zmieniają na czerwone szok i niedowierzanie.
0
@kiper09 No nawet zabawne że o Portugalczyku piszesz, pewien Argentyńczyk też ma wyrok za podatki.
1
@Michu94 Akurat tytułów to on jako trener ma sporo, choć dla niektórych są nic nie warte.