Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronin47 Kurde bo kusi a już dawno nie grałem.....
0
@Emhyr No Araujo też nie jest wybitny. A to jak będzie grał Duńczyk w barcelonie to jeszcze nie wiem.
No i fajne hierarchia jak chcesz dać 8 baniek dzieciakowi co zagrał 3k minut w LL, to Pedriemu trzeba dać z 10, a Fatiemu z 15.
1
@busquets5 No albo mogło by coś nowego wyjść i było by gorzej.
0
@Emhyr Twój fanboizm urusa widzę że sięga zenitu.....
3
@Ronin47 O ja też grałem wszystkimi i dla mnie najtrudniej grało się Nekromantą, zwłaszcza walka z "kowalem" w pierwszym akcie to była udręka.
0
@Jestjakjest ŚO, PO, LO
A zastanowić się jeszcze trzeba nad BR, i DP.
0
@Pablit Moriba kasował ponad milion w LM.
7
Nawet najsłabsze ekipy LL potrzebują dwie sytuacje by strzelić nam gola, odpowiedź jest prosta.
1
@POLAK12345 Są tak samo odrażający jak ci z Paryża tylko mniej ujadają, i mniej Barcy podpadli. No a dla niektórych najważniejsze mają Guardiolę.
0
@mkord Wiesz to że jesteśmy 38 mln krajem to nie problem, większym jest to jakie mamy położenie i że niektórych tymczasowych "ekspertów" od wojska historia niczego nie nauczyła.
0
@Sau_Ron Barceloński tryplet o Bartomeu.
0
@taris Pewnie zrezygnować z proszenia na kolanach Auby Luuka i Depaya by odeszli.
1
@Uukasz_93 Ok ma rację ale tak na złość dodam ze ja na przykład na koncercie cold play to bym się nie bawił.
1
@FCBurza Widziałem już kilka komentarzy że trochę mental nie bardzo a ile w tym prawdy to nie wiem bo nie oglądam zbyt często.
1
@PatrychoO Zgadzam się że wielu napastników Bundesligi ma co udowadniać, ale rodak udowadnia w LM gdzie indziej nie musi, no chyba że ktoś na siłę szuka dziury w całym i chce go zobaczyć w jakiejś innej ekipie poza Bayernem.
3
@AdamaTraore Baldursy.
0
@Messibestplayerintheworld No to trzeba w takim razie PO szukać bo Dest nie da rady obskoczyć prawej i lewej obrony , nawet jako zmiennik do tego kontuzje.
0
@jeyx77x No nie do końca bo ciężko współpracować jak jesteś z każdym skłócony, jest takie przysłowie zgoda buduje... i dużo łatwiej liczyć na wsparcie jak pomagasz a trudniej jak przeszkadzasz.
1
@MESSIah16 Szkoda że dwóch z nich to jednak przez większość kariery skrzydłowi....
0
@Ali3231 Oj tak piąta 10 w przeciągu 4 lat lubię to.
1
@pluszek A to mogą wciąż koszulki z Messim sprzedawać?
0
@michal26 No ok ale ja nie wiedze w jego wypowiedziach żydo komuna tylko żydzi, często w felietonach jego też widziałem żydzi a nie jego rozdziakę. to w sumie dość śmieszne skoro karzą ludziom robić rozdziałki konfederacji :)
0
@Ojciec5tkidzieci O to tak samo jak w MC a nie tam nawet dłużej :)
0
@michal26 Możesz mi wyjaśnić dlaczego on tak bije w tych żydów poza pijarem? Przecież to są ludzie którzy właściwie są symbolem sukcesu kapitalizmu i ciężkiej pracy by go osiągnąć, coś o czym on wciąż gęga.
0
@pozor Średni, brak pomysłu na grę, co skutkowało wyśmiewanym tu stylem Realu wrzutkowaniem. Pena też nie doskonały a dobry ileż on tych super interwencji miał by pisać o doskonałym występie?
0
@jakub1906 No neymarem bym ja nie nazwał raczej bliżej jej do Hazarda.
0
@Firestone Żeby go ocenić na DP to trzeba by mu dać z pół sezonu na tej pozycji bo jest kluczowa a nie po jednym dwóch meczach łapać wiatr jak zawieje.
1
@Danny Gaucho Zawsze miałem wrażenie ze więcej dla tej Chelsea strzelił.
0
@Wojcio Kończ(y) waść wstydu oszczędź, poszukaj sobie w jakim kontekście tego się używa.
0
@Comentateiro Oj boli że zniknęły nie .......I dobrze ma boleć.