Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mroziu Chodzi mi o wykupywanie wyróżniających się zawodników z LL tak jak robi to Bayern w Bundeslidze, nie wychodziło od dobrych kilku lat.
0
@Emhyr Skoro myślisz logicznie ale fakty temu przeczą to zerknij na demografię globalną to dowiesz się że "odludniać" nie trzeba bo coraz więcej krajów ma już przyrost ujemny, Europa jest w sytuacji katastrofalnej, Ameryka pół w trudnej. Kraje które słynęły z liczby dzieci w przeciągu jednego pokolenia przyrost odnotowały zmniejszony o połowę.
0
@Gwyn To czemu w Bayernie się nie odbudował...
0
@Sysia11 bardzo wątpliwe bo nie ma niczego na najwyższym poziomie, nie było takich pilarzy wśród najlepszych.
3
@kamil9040 Skąd z wzoru hajty?
0
@Mroziu Drogę bayernu już próbowaliśmy idzie średnio.
0
No właśnie fałszywa, barcy potrzeba prawdziwej 9, fajnie że ma okazje ale to nie znaczy że coś mu się nagle przestawi i będzie stukał bramki bo strzelanie jest najtrudniejsze, choć wiadomo że dobrze że te okazje umie sobie wypracować.
1
@AlexDark00 A czy ja go ganię, raczej stwierdzam że nie ma za co przesadnie chwalić.
0
@macio_944 To jakie lepsze trofea osiągnął klub romana od Beniifiki?
0
@GeneralXavi Gość tu wczoraj pisał że to wina kompresji obrazu bo na oryginale tego nie ma a ile w tym prawdy nie wiem.
0
@busquets5 No da nam taki pokaz siły że jak go podpiszą to zaraz będzie kolejka do renegocjowania kontraktów i na nikogo nowego nie będzie kasy, gwarantuje ci to że nikt nie będzie sam obniżał pensji by za chwilę 30 zarabiał chłopak z pucharem Niemiec.
1
@BombowiecKrawczyk Info w stylu kierowca kupił dodatkowy uchwyt na kubek bo jest profesjonalistą. To raczej piłkarze bez komór bez dietetyków i własnych trenerów zostają w tyle.
0
@barcelonaLM A co mamy zrobić? To nie niewygodne pytania tylko puste dywagacje bo nie mamy na nie jako Polska wpływu.
3
@GeneralXavi Zrób krok w tył to RASputin zrobi dwa do przodu....
2
@Vaven Blokował cvc, zwracał umowę że spotify kreci. Nie zgadzał się na zatrudnianie familii i amigosów w zarządzie i niższych szczeblach w Barcelonie.
0
Takie zaciąganie ręcznego na ligę i rzucanie wszystkiego na LM rzadko kończy się sukcesem.
9
@Piotr,1985 Łatwo się mówi ale tam protestowanie to nie jest bezpieczne zajęcie.
0
@pacior95 A jednak zdobywanie bramek jest najtrudniejsze.
0
@LeoMessi1994 Po czystce jaką pis zafundował Polskiej armii to kto wie.
0
@Kengo Raczej powiedział bym że za często chce grać lagę a za mało podaje piłkę po ziemi przy pressingu.
0
@Firestone Jak najbardziej adekwatny do poziomu hajpu jaki tu dostawał przy transferze, z legendarnym lambrowskim gorzej nie będzie......
0
@Kondziubarca No wczoraj gość w PN mówił że restauracje na świecie wycofują cole ze swojego menu, to zaboli.
0
@Kwiatek1899 A kibice barcy nie? A już jak na LR siądzie moda na chwalenie/ganienie określonego zawodnika to już w ogóle nie da się z niektórymi wytrzymać.
0
@Shado Nie ma szans, pressing i nasza obrona siada, do tego słabym ekipom wystarcza jedna dwie okazje a MC stworzyło by ich multum.
12
@FC1899Barca No mnie przeraża że mimo iż źródło z którego wklejasz było tu kilkukrotnie brutalnie wyjaśniane ty dalej to wklejasz.
0
Jak przychodził Torres to w pamięci utkwił mi pewien komentarz że to piłkarz, dobry ale z jedną wyróżniającą się cechą, fantastycznie ułożoną nogą no jak na razie to pierwsza część tej opinii się sprawdziła w 100% druga na razie :)
0
@Kondziubarca A tam się ktokolwiek przejmuje tym mięsem armatnim nieładnie mówiąc, ich to pewnie bardziej boli bo to trochę kompromitacja PR.
0
@Death_voice Oho nie będzie gorzej skąd ja to znam.
0
@Kgorecki2500 No dla mnie nie true, bo to nie Węgrzy decydują tylko orban. To jakbyś od Francuza czy Włocha usłyszał ze jesteś kundlem przez decyzję kaczora to to jest ok?
1
@endriuuu2 A banujemy wszystko co ruskie? Bo jestem praktycznie pewny że nie wszystko.