0

@michal26 Niezła podkrętka na podbicie sondaży :)

0

@BARCA1899Messi Nie wiem czy skrzydło to będzie opcja, po ostatnim urazie biegał jak z blokada, ŚN bardziej wybacza takie problemy.

0

@KarwanLaMasia Suarez w 2023 wolny, przypadek....

0

@sergio5 W sumie jeśli chodzi o hipokryzję to są blisko.

0

@kosiar91 Puig mu jej nie może zamknąć więc wątpię.

1

@Messiah10 Wrzutkolona i Luuk od pierwszej i kto wie :)

0

@patrykzmc2000 Nie do pomyślenia że w nich skierowane czy że obraza się tak swoich?
A ja uważam że zwłaszcza Neymar ciężko na to pracował kilka lat, Messiemu też wypadało by się trochę zaangażować bo niektórych rzeczywiście może kłuć w oczy że ktoś zarabiający pewnie z 40 baniek spaceruje po boisku i nie interesuje się co się dzieje z piłka po stracie.

0

@PatrykBarca No nie wiem było kilka nazwisk o które się tu dopominali, Gavi na przykład nie był w BB a mingueza zaliczył sporo minut a ciężko okreslić czy był z tych zdolniejszych bo widziałem raczej odwrotne opinie.

0

@arasz1819 Oczywiście że doceniam sam go kopać uczyłem.

Nie ma to jak zmyłka tematu, pewnie każdy zapomni o gościu który jest drugi a pewnie będzie i pierwszy pod względem goli w tak słabej reprze jak Canarinios tam przecież grały tylko jakieś Ronaldy i Romarie nie......

0

@PatrychoO Przecież tu nie chodzi o piłkę w pierwszym rzędzie, oni nie po to wkładają kasę w PSG bo lubią ten sport, to inwestycja na lata.

1

@DaPidejpi Nie no nie przesadzaj nawet jak były zrywy albo kiksy to i tak większość zawodników szukała Messiego to nie tak ze to tylko wina trenerów.

1

@GeneralXavi Ale ten co o nich marzył i się o nie dopytywał wrócił więc jest git. Zgadzam się to chore a niektórzy przeginają by tylko tam się znaleźć.

0

@arasz1819 A co mnie to obchodzi co wygrał jest drugim strzelcem reprezentacji zaraz za Pele do którego brakuje mu 7 goli. A gdzieś porównywałem panie jak mi nie pasuje to absurd?

0

@arasz1819 Ta na pewno zapomną o gościu który ma 70 bramek w reprze Brazylii i pewnie przegoni Pele.

0

Oj paru dziś będzie katowało playlistę: booing Paris remix 2022 Nasser deserve it edition

0

@BART97 @tristan87 @Deeespacito A jednak kontrujecie to obrońcami, których można jeszcze kilku dodać a jeśli chodzi o tych w ataku to będzie ciężko to skontrować.

0

@Wychowanek No bronienie i z tym reprezentowaniem to bym się wstrzymał, widzę ze wciąż nie zamierzasz się doinformować. Ja kończę PA.

0

@TeDer Halo żyjesz . Kolejny trener na niego nie stawia, a gra 17 latek. Wygląda na to że kolejny się nie zna.

Szkoda że trenerem nie został ktoś kto zna specyfikę gry pomocy w Barcelonie....a nie czekaj.....

0

@lukas10 Akurat kasuję zakładki, a zdrowie skasowało karierę młodego.

0

@Wychowanek Agentem, zdrajcą narodu to nie ma nic wspólnego z kopaniem gały. Polecam się doinformować bo bronienie go przez pryzmat sportu bardziej śmieszy niż rozczula.

0

Jeszcze nie tak dawno była tu spora grupa osób która twierdziła że Messi strzeli więcej no bo ma lepszy wynik gol/mecz. Nawet jak C skończy karierę to te50 goli wydaje się odlegle.

2

@Wychowanek Przecież to nie chodzi o jego wypowiedzi odnośnie wojny tylko o to że był ruskim agentem, sport takich person nie potrzebuje.

0

@barcelonaLM No ja uważam zgoła inaczej, Rosji powoli grozi wymarcie nie dość że dzieci rodzi się malutko to jeszcze 24 proc. wszystkich zgonów w Rosji występuje w wieku produkcyjnym. 80 proc. ofiar śmiertelnych jest wśród mężczyzn, i to wcale nie starzy zapijają się na śmierć.

Następnie powoli ale jednak świat będzie odchodził od paliw kopalnych to byłby zabójczy cios dla Rosji która jest skorumpowana i tylko dzięki paliwom kopalnym jeko tako wygląda.

A tak notabene USA wyszło z Europy i porządku mieli pilnować Niemcy ale ich ciągotki do Rosji zmusiły usa do powrotu.


0

Panu z awatarem Pele przypominam że gorących już nie ma więc nie ma się co silić.

0

Chelsea piłkarsko obroni top 4 i zagra za rok w LM czy mentalnie siądą?

1

@KapiFCB No właśnie nie wiem jestem bardzo do tylu mam starą na płycie.

0

@Clue Dla mnie nie, raz darmowy, dwa o uznanej klasie, a Araujo to wiesz ile ma spotkań w LL?

0

@taris @domin682 No jak dla mnie Gavi nie da razy zagrać całego sezonu Nico tym bardziej ich to należy liczyć jako półtora piłkarza a nie dwóch.

0

@SamuraJack To trochę inna sytuacja bo Barjuán to jego człowiek.

2

@LS Ja tam się cieszę, niektórzy tu dosłownie ze skóry wychodzili by tam zaistnieć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?