Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 No a ja pamiętam bo wtedy pisałeś odwrotnie co mnie bardzo dziwiło zwłaszcza w kontekście bramek.
Wszystko zależy od drużyny jak będą umieli ustawić drużynę pod niego czyli jako 10 która jest zwolniona z zadań defensywnych i nie musi strzelać goli to będzie ciężko ale może się uda, a jak będzie jak przez wiele turniejów że nawet mając super atak i tak każdy łypał na Messiego to nic nie ugrają, no chyba tylko zatwardzili fanboye wierzą że grając słabo(jak na siebie!!!) nagle na katarskiej ziemi będzie kopał gałę jak za najlepszych lat.
0
@pioz123 No masz rację, myślę że fajnie to zobrazowała podmianka Girou na Benzemę na papierze super na boisku było dość średnio ale reszta drużyny też nie pomagała.
0
@Sulimo Ja zawsze uważałem ze jest coś takiego jak gen zwycięzców, są ekipy które w mają pewność siebie i tak przegrywają ale po walce, a są takie ekipy które to dotyczy gównie młodych ekip i sztucznych tworów które mimo iż wyglądają super to w kluczowych momentach odcina im prąd.
0
Miało być super trio z którym niektórzy naprawdę przeginali, teraz płacz że nie poszedł do MC(i to chyba głównie ludzi którzy MC nie oglądają)
0
@macio_944 Tak tak z rok temu pamiętam pisałeś że to Messi będzie się powoli starzał a to po CR będzie widać wiek.
0
@Roobo A jaki jest obecnie jego poziom?
0
@zeko0 @Gaz No super do tego MC pasuje zwłaszcza ta duża intensywność idealnie by tam Messi robił sprinty w pressingu, a o budowaniu od nowa drużyny to nie wspomnę.
0
@Emhyr Przecież oni nie inwestują w klub bo lubią piłkę nożną....
1
@Comfortable_ Sztanga mnie zawsze śmieszy i pokazuje z kim mamy do czynienia jak oczekują że Busquets nagle po 30 przypakuje.
0
@Gomess Jeśli chodzi o sztuczny hype na pewno.
0
@Sysia11 Gdzie był? Grał w RM ma tylko 4 LM ale co tam.
0
@Worny No tak luźno patrząc to nie wiem czy w 10 najlepszej bym ich umieścił zwłaszcza jeśli liczyć trójki w pomocy.
0
@Barcanajlepszyteam No ja pamiętam czasy gdzie ponoć sam wygrywał a przygrywali inni nawet po pudle z Chelsea.
@DaPidejpi No a to niemożliwe wreszcie wygrał z Argentyną puchar coś na co czekał ile 15 lat mnie by to całkowicie nie zdziwiło gdyby właśnie ten puchar był punktem zwrotnym, to raczej gra na najwyższym poziomie 15 lat jest wyjątkowa...
1
@Dr_Cabasisi Mam nadzieję że wróci co najwyżej młodzież szkolić.
0
@masq Ja się o Messim staram nie wypowiadać bo zwyczajnie za nim nie przepadam na ile można nie przepadać za kimś kogo się nie zna, piłkarski geniusz ale ja nie kupuję tej sztucznej otoczki poza boiskowej wokół niego.
0
@sokot Tak znikł ale tak to jest z napadziorami jak drużyna siada to oni nie mają wiele do powiedzenia przeważnie.
1
@Kacper1432 Oj tak też to zauważyłem najbardziej zależy gościowi co planuje odejść to obrazuje ten klub najemników.
0
@SZYCHA0005 No popatrz też na resztę tam widać większości nie zależy, zwłaszcza te bajki o oszczędzaniu na LM teraz bawią niesamowicie.
1
@arasz1819 No oglądałem drużynę walczącą do końca przeciw bandzie spacerowiczów od 1:1.
0
@norbi77 17.05.2006 Jens Lehmann chyba się załapie.
0
@SinMistico to kasujesz ?ref_src=twsrc%5Etfw">March 9, 2022?s=20&t=IGc17yvSk5DlcVdN-xxaLg
1
@Kwiatek67 Nie widzę go w tym MC tam jest ogromna intensywność zresztą pod messiego trzeba drużynę ustawiać.
0
@masq Bo nie piszesz tego na chłodno i czuć w tym wszystkim że masz do niego negatywne podejście.
6
@arasz1819 Nie do końca miałeś rację to raczej był cytując ciebie samogwałt bandy najemników.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11447680#comment-11447680
1
Co z psg za banda paskudnych najemników, najbardziej zależy na grze Mbappe który rozważa odejście reszta człapie.
1
@Rust_Cohle A to Argentyna nie miała potencjału? Pamiętam czasy kiedy mieli problem kogo wziąć na MŚ bo mieli 7 napastników z 20+ golami w lidze, i dobrych skrzydłowych a na turnieju odcinało im prąd. Zresztą we Francji wymienili girou na Benzemę i pierwszy turniej fiasko.
0
@macio_944 No to fajnie a zobaczymy jaki będzie miał za dwa lata, zresztą nie wiem gdzie podziała się jego zimna głowa, w polu karnym inny zawodnik.
0
@tbas Tomasz Hajto - Schalke04, Górnik Zabrze, Bayern Munchen :)
https://forum.satkurier.pl/topic/29419-komentatorzy-dziennikarze-eksperci-pi%C5%82karscy-i-ich-klubowe-sympatie/
1
@Stanio87 Zwłaszcza Eto'o gość "był" współwłasnością trzech klubów w tym Realu a im udało się to spiąć.
0
@Ying Mnie też cieszą, ale jak coś to zawsze wolę by Hiszpańska drużyna wygrała nawet jesli to real bo liga musi się rozwijać a z tym jest ostatnio problem.