0

@tomek8756 Ciekawe jakby skończyła gdyby miała innego ojca, bo z wyglądu to gusta mnie nie powala. Zawsze mnie śmieszą te historyjki np o Harrisonie jak to pracował by spełnić marzenie robiąc ten mit że każdy może być gwiazdą a w rzeczywistości znakomita większość show-biznesu to hermetyczne środowisko i familijne kasty.

1

@VegetaPolska No ja bym zerknął na Bayern i tam kilku pilkarzy się odbudowało a Cou jednak się do tego pociągu nie załapał, on od "zawsze" uchodził za wielki talent(jak grał w espanyolu to były głosy by go kupić bo potencjał był widoczny) ale tylko na wyspach pokładane nadzieje spełnił.

0

@Marcin91fcb A masz jakieś dowody na to że nie chce ciężko pracować albo trzymać diety oprócz bajek dziennikarzy? Bo nie widziałem takich wypowiedzi z ust trenerów czy piłkarzy. No i dobrze by było nie wypuszczać go na murawę jak nie wyzdrowiał zabawy EV kosztowały go pół roku gry, to samo powtórzył Xavi którzy zarzekał się że nie będzie ryzykował.

0

@Marcin91fcb @DonAndrzejos To może ten plan wprowadzą Dembele bo on w bvb kontuzji nie miał więc powinno być łatwiej....

0

@AdamaTraore @LambiPL patrząc na to jak finansowo radzą sobie kluby to raczej za dużo.

1

@Don Lucas A co najwyżej skończy w jakimś tropikalnym raju popijając martini.

3

@macio_944 No nie poszło bo Dembele przed Barceloną nie miał żadnych poważnych kontuzji, jeden uraz 10 dniowy. Więc nie była bo nie miała powodów.


0

No jeśli są ludzie którzy mogą porównywać młodych do Iniesty to Xavi zajmuje na tej liście drugie miejsce.
30000 minut i niesamowita synergia daje mu takie prawo.

1

@marcin62 No akurat liczby Iniesty są naprawdę dobre, nawet świetne. Powielasz mit choćby w asystach w LM ma 6 miejsce w LL 7

4

Wiele z tych podpunktów wydaje się oczywiste, jeśli Xavi rzeczywiście to wprowadza to w Barcy naprawdę było absurdalnie.

Zresztą z każdym trenerem ponoć następuje zwiększenie nacisku na intensywność i poprawa przygotowania fizycznego więc kto wpuścił Barcę w lochy bo to już jest śmieszne.

1

@michal26 Przyklasnął bym gdyby chiny nie istniały.
A tobie polecam:
China's World Takeover, Francja 2020

1

@Sau_Ron Nie dziwią mnie wskazania Pique ale dla mnie Busquets, zresztą zauważyłem że ludzie mają wrażenie jakby Pique miał dłuższy staż w dorosłej Barcy, a mają taki sam(sezony).

0

Jednak polsat ma lepszych gości/ekspertów niż tvn.

Ten tvn-owski niestety przegapiłem nazwisko, niemniej tytuł doktora ma, przekonywał usilnie że sankcje tylko spowodują kolejne wojny, po trzecim razie gdy podważał sankcje drugi gość nie wytrzymał i wraz z prowadzącym pytali o alternatywy jak rozwiązać ten problem, a ten cały na biało:
Dyplomatycznie :(

A u gozdyry fajne wypowiedzi od jakiegoś publicysty, no i kolejny gość też dr ekspert od dezinforamcji i rosji trochę podważył teorie że większość rosjan nie wie co się dzieje bo jak Ikea ogłosiła zamknięcie to wiedzieli i stali w kolejkach :)

4

@neeed No to fajnie bo jak dopłaci się +20 to znaczy że gra.

0

@T^L "A jeśli taka komisja istnieje to nie działa prawidłowo."

1

@Roobo No akurat trafił w punkt bo jakby taka komisja istniała to za czasów Barto nie było by sytuacji że do barto wchodzi agent i zaraz wychodzi z podwyżką dla swojego klienta. A jeśli taka komisja istnieje to nie działa prawidłowo.

0

@kamyk_23 I to niby pocieszenie że kolejny oracz mu zwiększa zasięgi, gościa nic nie rusza a ci lepsi napychają mu kabzy złotem.

0

@michal26 @Kondziubarca Czyli projekt większa bida, nic nowego w rosji dla większości ich obywateli, bogacze może i stracą, biedni mają mniej ale stracą więcej. Tam nikt się gospodarką nie przejmuje i to żadna nowość.

3

@PatrychoO Ale nawet jeśli nie będą mieli bogacza za właściciela to i tak to nie będzie tak że w rok wszystko się rozleci, PL daje jednak dużo kasy a lata z Romanem i sukcesami spowodowały że ten klub ma kibiców.

0

@anxted A ja obstawiam że co najwyżej jego sobowtór wyląduje w worku ale i to jest bardzo mało prawdopodobne bo przez lata był symbolem Rosji. On będzie do końca dni żył w luksusie.

0

@michal26 Myślę że hamerykanie maja lepszych ekspertów od Rosji niż bartosiak , jak Biden nie domaga to tam nikt nie stoi z założonymi rękami jak w Polsce.

1

@BorzyKrzys Uff dobrze że Dostojewskiego i Tołstoja przeczytałem, bo kto wie co będzie w przyszłości.

0

@hazo428 No to ja jestem jeszcze lepszy ekspert bo po kilku meczach w Europie wiedziałem że DA nie będzie bo to całkiem inny typ zawodnika.

0

Acha to jak w totenchamie mu nie idzie to wiadomo że w barcy też by mu nie szło, fajne rozumowanie ale w świecie piłki śmieszne. Ileż to już było zawodników przeżywających istną sinusoidę w każdym kolejnym klubie, są też takie ananasy jak Coutinho gość jednej ligi albo goście jednego klubu.

0

@Tasde No chyba że wlatujesz w przestrzeń Turcji.

0

@radlew Dziennikarze też pompowali.

0

@kuz Humankind coś podobnego
SpellMaster: The Saga

Medieval Dynasty nie do końca strategia.

2

@ViscaBarca123 Uważasz że jest miejsce na boisku zarówno dla Torresa jak i Depaya z bieżącą wiedzą (bo w sumie nie wiadomo jaki jest pomysł Xaviego na Depaya.

1

@fanatyk987 no to jak nie musi to masz tu mojego chomika może znajdziesz te które cię interesują http://chomikuj.pl/MateoFrozen/Mecze
Ale bez problemu znajdziesz te starsze na innych żeby nie było że mi punkty masz ładować czy jakieś inne pretensje. Np tu http://chomikuj.pl/janpawel62/SPORT/Pi*c5*82ka+no*c5*bcna

http://chomikuj.pl/Buffon/1.+FC+BARCELONA
albo po prostu wyszukaj.

Patrzyłem pobieżnie odnośnie tych starych linków z allgolas i jak na razie nie znalazłem ale jeszcze sprawdzę bo mam kilka dysków i trzeba je podłączać.

Tu masz również https://fullmatchsports.cc/full-match-replay/la-liga-2016-2017-full-match/ mecze sprawdziłem jeden da się pobrać oczywiście po angielsku.

0

@NaFazieHitman Tak gość który nie panuje nawet nad "własną" armia daje wam sygnały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?