La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1657 Culés

0

Kto jest waszym zdaniem największym grającym "symbolem" Barcy w dzisiejszych czasach? Ja jak myślę o naszym klubie, to w pierwszej kolejności zawsze pojawia się Pique. Uważam, że to właśnie on jest takim naszym symbolem starej i nowej historii.

1

@Sau_Ron Messi. A jeśli chodzi o obecnych zawodników Barcy, Pique zdecydowanie.

konto usunięte

7

@Sau_Ron Busquets. W końcu tworzył najlepsze trio pomocników w historii piłki nożnej z Xavim i Iniestą. W ciągu trzech lat wygrali 2x Ligę Mistrzów, ME i MŚ.

6

@Sau_Ron Busquets. Nie ma drugiego takiego defensywnego pomocnika na świecie, który nie strzela bramek, nie jest mocny fizycznie, ani motorycznie, ale jednocześnie potrafi kontrolować środek pola. Oczywiście na tym etapie przychodzi mu to już z większym trudem, ale wciąż to jest symbol Barcelony i z przepięknym wspomnieniem drużyny 6 Pucharów.

1

@Sau_Ron Nie dziwią mnie wskazania Pique ale dla mnie Busquets, zresztą zauważyłem że ludzie mają wrażenie jakby Pique miał dłuższy staż w dorosłej Barcy, a mają taki sam(sezony).

1

@Sau_Ron Takim ponadczasowym symbolem klubu i jego filozofii, wartości jest dla mnie Puyol, a obecnie to nie ma za bardzo z kogo wybrać bo dużo ich nie zostało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?