Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@chosenone @P33ck Z tego co pamiętam oprócz podejrzanych papierów to podejrzenia budziło to że wychowywała swoje "wnuki" z zięciem jakby byli małżeństwem ;)
0
@SamuraJack No mają hohlanda więc trzeba się wstrzymać, a on sam miał kontuzję.
W dalszym ciągu ciężko uwierzyć że jest nastolatkiem, no i dominował młodzieżowy futbol również dzięki fizyczności w dorosłej piłce na nikim jego waga nie robi wrażenia.
1
@eckov Gavi go skasuje :)
0
@urbipl Ja nie wklejam ale z tego co widziałem to trzeba usuwać ? i resztę za nim.
0
@prokofiew Tu np też masz manewr skrętu w lewo http://zspigdabrowa.srem.pl/publikacje/moto/grafika/rysunek_22.gif
Jadąc za rowerem nic nie zabrania ci go wyprzedzić, to samo jesli rower zastapisz samochodem.
A tak ogólnie a nie jak w pytaniu.
Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni: na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany. Mówiąc wprost, jeśli skrzyżowanie posiada sygnalizację świetlną, to wyprzedzanie jest dozwolone
3
@Emhyr Komin elektrowni atomowej się szykuje w szatni Barcy bo tego drabinką płac nazwać nie można, i wszystko rok po żuleniu od zawodników każdego euro, to się nie może skończyć happy endem.
0
@prokofiew Przecież nie zawsze "skręcasz" na skrzyżowaniu.
0
@PatrykBarca No ja się zgodzę wiem że są pewne sporty popularne w pewnych określonych rejonach ale tego jest za dużo.
0
@Criss18Barca Masz motyw, nie ma lepszego, pozdrawiam
https://pm1.narvii.com/6252/aa1fbf2bbe55041d41a49e1aca57d40de9c32854_hq.jpg
0
@13th No walki fajne ale to jak główny bohater wyciąga nowe moce z czterech liter to przegięcie totalne, aż się odechciewa oglądać.
0
@Piernik @Suzu Ile razy widziałem drogówkę to jeśli wyprzedzający może wyprzedzać i jest dzwon to zawsze mandat dostawał wyprzedzany i tak jest w kodeksie.
2
@El dominatore https://www.instagram.com/rossellapetrill.o/
0
@MESSIah16 No i zapomniałeś o wspomagaczach.
1
@trolownik No kupiliśmy trzy 10 pod rząd mając Messeigo w składzie, to nawet w Fifie chyba rzadko się zdarza :)
0
A to nie jest tak że muszą mieć 18 by opuścić Brazylię, wydaje mi się że tak było dawniej.
0
@MrPGG Ja dałem przeciętnie bo oczekiwałem pożegnania Sama(historia z łzami jest kuriozalna) no i agent Dembele ich ośmieszył bo o jedno okienko przespali ultimatum :)
1
@Kurkmen Parę lat temu dziennikarz śledczy się wypowiadał o firmie ze zbrojeniówki gdzie na 150 pracowników w produkcji i w dziale projektów nie pracowało nawet 70 osób reszta to była obudówka dla rodzin generałów i innych bliskich, i tak im się to przelewa.
Można kupować ale jak coś to trzeba to robić jak Turcy kupują dużo drożej ale z licencjami, a to skok technologiczny dla zbrojeniówki bo masz dostep do dokumentacji, i w niektórych przypadkach możesz nawet własne podzespoły produkować. Mieli sankcje z USA bo kupowali tak od każdego :)
0
Oj szatnia przyjmie go z otwartymi rękoma, a aletop nie będzie spał przez pół roku bo pod drzwiami będzie miał kolejkę oczekującą podwyżki dla jego klienta.
0
@Pilka_jest_okragla Już samo danie kontraktów młodym znacznie utrudni mu sprawę bo Xavi nie będzie musiał liczyć czy nie ma za dużo dzieciaków na murawie.
0
@macio_944 Jak przy wszystkim gdy wojowali z kimś z poza Polski, teraz tylko czekać na wyjaśnienie jaki to sukces.
0
@AlicjaFCB Zapominasz o jednym a właściwie dwóch rzeczach ,raz kontrowersyjne taksty się świetnie sprzedają(patrz edytka górniak od lat ) dwa może jej się to zwyczajnie opłaca a tego nie wiemy.
0
@IronSanHybrid I jeszcze to logo tvp :)
0
@amanter To o sobie piszesz i trupie który wygrał wybory?
0
@AllBundy Wiesz jednak Barca to jest ściana, nie ma chyba klubu od którego odbiło się tylu zawodników.
0
@busquets5 Czasami głównie mecze i muzyczne kanały(stars+gold)
1
@KapiFCB To jest autentyczne? Bo wygląda trochę jak robione w cgi.
3
Cóż wielu lepszych zawodników odbiło się od Barcy, ale byłbym rozczarowany jakby po pół roku wywiesił białą flagę.
0
@lukkobe Nie ma tu nic o mojej teorii bo ja pisałem o przeciwnikach Barcelony :)
No jak dla mnie na przyszły sezon potrzeba PO ŚO i LO, no chyba że Xavi odratuje Desta to wtedy lista będzie krótsza i może nawet wystarczy "tylko" ŚO na wysokim poziomie.
0
@michal26 Szczerze tak miałem nadzieję że nie da się podpuścić i będzie gadał tylko o tym o czym gada mądrze, bo ja się nie zgadzam że tu nie mógł stracić a dokładniej jego partia.
0
@jq91 Podobno mu się odkleiły ile w tym prawdy nie wiem.