0

@chosenone @P33ck Z tego co pamiętam oprócz podejrzanych papierów to podejrzenia budziło to że wychowywała swoje "wnuki" z zięciem jakby byli małżeństwem ;)

0

@SamuraJack No mają hohlanda więc trzeba się wstrzymać, a on sam miał kontuzję.
W dalszym ciągu ciężko uwierzyć że jest nastolatkiem, no i dominował młodzieżowy futbol również dzięki fizyczności w dorosłej piłce na nikim jego waga nie robi wrażenia.

1

@eckov Gavi go skasuje :)

0

@urbipl Ja nie wklejam ale z tego co widziałem to trzeba usuwać ? i resztę za nim.

0

@prokofiew Tu np też masz manewr skrętu w lewo http://zspigdabrowa.srem.pl/publikacje/moto/grafika/rysunek_22.gif
Jadąc za rowerem nic nie zabrania ci go wyprzedzić, to samo jesli rower zastapisz samochodem.

A tak ogólnie a nie jak w pytaniu.
Zabrania się wyprzedzania pojazdu silnikowego jadącego po jezdni: na skrzyżowaniu, z wyjątkiem skrzyżowania o ruchu okrężnym lub na którym ruch jest kierowany. Mówiąc wprost, jeśli skrzyżowanie posiada sygnalizację świetlną, to wyprzedzanie jest dozwolone

3

@Emhyr Komin elektrowni atomowej się szykuje w szatni Barcy bo tego drabinką płac nazwać nie można, i wszystko rok po żuleniu od zawodników każdego euro, to się nie może skończyć happy endem.

0

@prokofiew Przecież nie zawsze "skręcasz" na skrzyżowaniu.

0

@PatrykBarca No ja się zgodzę wiem że są pewne sporty popularne w pewnych określonych rejonach ale tego jest za dużo.

0

0

@13th No walki fajne ale to jak główny bohater wyciąga nowe moce z czterech liter to przegięcie totalne, aż się odechciewa oglądać.

0

@Piernik @Suzu Ile razy widziałem drogówkę to jeśli wyprzedzający może wyprzedzać i jest dzwon to zawsze mandat dostawał wyprzedzany i tak jest w kodeksie.

0

@MESSIah16 No i zapomniałeś o wspomagaczach.

1

@trolownik No kupiliśmy trzy 10 pod rząd mając Messeigo w składzie, to nawet w Fifie chyba rzadko się zdarza :)

0

A to nie jest tak że muszą mieć 18 by opuścić Brazylię, wydaje mi się że tak było dawniej.

0

@MrPGG Ja dałem przeciętnie bo oczekiwałem pożegnania Sama(historia z łzami jest kuriozalna) no i agent Dembele ich ośmieszył bo o jedno okienko przespali ultimatum :)

1

@Kurkmen Parę lat temu dziennikarz śledczy się wypowiadał o firmie ze zbrojeniówki gdzie na 150 pracowników w produkcji i w dziale projektów nie pracowało nawet 70 osób reszta to była obudówka dla rodzin generałów i innych bliskich, i tak im się to przelewa.

Można kupować ale jak coś to trzeba to robić jak Turcy kupują dużo drożej ale z licencjami, a to skok technologiczny dla zbrojeniówki bo masz dostep do dokumentacji, i w niektórych przypadkach możesz nawet własne podzespoły produkować. Mieli sankcje z USA bo kupowali tak od każdego :)

0

Oj szatnia przyjmie go z otwartymi rękoma, a aletop nie będzie spał przez pół roku bo pod drzwiami będzie miał kolejkę oczekującą podwyżki dla jego klienta.

0

@Pilka_jest_okragla Już samo danie kontraktów młodym znacznie utrudni mu sprawę bo Xavi nie będzie musiał liczyć czy nie ma za dużo dzieciaków na murawie.

0

@macio_944 Jak przy wszystkim gdy wojowali z kimś z poza Polski, teraz tylko czekać na wyjaśnienie jaki to sukces.

0

@AlicjaFCB Zapominasz o jednym a właściwie dwóch rzeczach ,raz kontrowersyjne taksty się świetnie sprzedają(patrz edytka górniak od lat ) dwa może jej się to zwyczajnie opłaca a tego nie wiemy.

0

@IronSanHybrid I jeszcze to logo tvp :)

0

@amanter To o sobie piszesz i trupie który wygrał wybory?

0

@AllBundy Wiesz jednak Barca to jest ściana, nie ma chyba klubu od którego odbiło się tylu zawodników.

0

@busquets5 Czasami głównie mecze i muzyczne kanały(stars+gold)

1

@KapiFCB To jest autentyczne? Bo wygląda trochę jak robione w cgi.

3

Cóż wielu lepszych zawodników odbiło się od Barcy, ale byłbym rozczarowany jakby po pół roku wywiesił białą flagę.

0

@lukkobe Nie ma tu nic o mojej teorii bo ja pisałem o przeciwnikach Barcelony :)

No jak dla mnie na przyszły sezon potrzeba PO ŚO i LO, no chyba że Xavi odratuje Desta to wtedy lista będzie krótsza i może nawet wystarczy "tylko" ŚO na wysokim poziomie.

0

@michal26 Szczerze tak miałem nadzieję że nie da się podpuścić i będzie gadał tylko o tym o czym gada mądrze, bo ja się nie zgadzam że tu nie mógł stracić a dokładniej jego partia.

0

@jq91 Podobno mu się odkleiły ile w tym prawdy nie wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?