1

@PatrychoO I dlatego grał tyle razy z niedoleczoną kontuzją.

0

@teacherakademicki Ale Pedro to ty szanuj, niech toress pół wkładu da tego co Pedro to będzie dobrze.

0

@FC1899Barca No skoro ty się uważasz za lepszego od nich a podajesz taki sam chłam to tylko o tobie świadczy, więcej wstawek z obcych języków, więcej.

0

Z dembele też tak mieli robić dwa lata temu, potem Xavi powtórzył obietnicę a następnie i tak go na murawę wpuścił, klub mem.

0

@AduŚ07 Niech i wraca ale nie jako piłkarz, trzeba iść już nową drogą nieważne jak wyboista się wydaje.

0

@messi564 No nie wiem czy Messi by do tej intensywnej drużyny się wpasował.

0

@barcelonaLM No to idzie ostro, coś tam się u niego zmieniło po protestach bo od lat skutecznie lawirował między Putinem a UE, po takim czymś będzie już trudniej.

0

@Momals11 O i jest o Ronaldo, dramat gościu.

0

@Zoker Ciężko pracował i zbierał liczne pochwały na te oczekiwania, nie rozumiem dlaczego ludzie mają od niego wymagać mało skoro wciąż od niektórych idzie wiązanka laurek, no i jeszcze kwestia królewskiego uposażenia.

0

@FC1899Barca No gość którego twitujesz ma taka samą wiarygodność jak ty czyli żadną.

0

@AmigoBlancos No bo kibice Bayernu są lubiani.....

1

@semafor Ja uważam że oni się boją wykluczenia przez lewego.

0

@kempnou No ostatnio to też coraz częściej tu widzę że koledzy okradają Argentyńczyka z liczb, a Polskimi dziennikarzami to naprawdę bym się nie przejmował.

0

@kulka W sumie może notabene Wiedzmina też czytałem a ani gier ni serialu nie widziałem, choć gry może i kiedyś ruszę, choć pewnie po remasterze 1.

0

@Adi123456789 No tak bo jak sobie nie radzisz to atakujesz ad personam, więc zacznijmy łopatologicznie obyś nadążył ale boję się że będą problemy.

Wątek o FDJ, i opinia która wyśmiewasz i dorzucasz(absurdalne ale jednak) nazwiska więc pytanie numer jeden to podchodzi pod zmianę tematu czy nie i drugie pytanie to wtrącenie się czy nie.

Następnie na uwagę, ze 17 latek i 19 latek z problemami kondycyjnymi wokół których chcesz budować drużynę nie są wstanie rozegrać całego sezonu to ty odwracasz kota ogonem oburzony i piszesz o dupach.

Jak ja ci tym samym poziomem odpowiadam to dowiaduję się że jestem chamem i gównoburzę rozpoczynam, rozumiem że ty chamem nie jesteś.

Następnie manipulujesz bez logiki żadnej bo nie można budować wokół kogoś zespołu jeśli nie jest w stanie rozegrać sezonu.

No może i jestem ale ty masz dużo gorsze problemy, a jak nie wytrzymujesz ciśnienia i nie znosisz że ktoś wytyka twoje pierdółki to już twój problem.


0

@FCBMati10 Zepsułeś bo on do tej swojej ponurej wyliczanki zawsze jakieś zagraniczne zwroty wrzuca często nie mające sensu.

0

@Adi123456789 Pajacem to jesteś ty, o dupie też ty zacząłeś więc chamów sobie daruj, bo też nim jesteś.
"Pomoc drużyny trzeba budować pod Gaviego,Pedriego czy Nico" kto to napisał ja czy ty, żadnej gównoburzy nie robię tylko wyśmiewam takich bączków jak ty którzy sami nie wiedzą co piszą, no i jeszcze podsumowałeś xd.

Wtrąciłem się w dyskusję o kurde, a ty się nie wtrąciłeś w takim wypadku? Czy może ty możesz a ja nie?

0

@kulka Ja też bym się fanem nazwał. Książki przeczytane kilka razy, kilkanaście razy Silmarillion ale na ten chłam nawet nie spojrzę.

0

@D10SLEO No a z drugiej strony o innych piłkarzach nie musisz ciągle czytać że mają 7 złotych piłek i 10000 kłótni. Inni piłkarze nie zarabiają też takich pieniędzy więc ja się krytykującym nie dziwię w ogóle, a skrajności również te broniące Argentyńczyka są śmieszne.

0

@Adi123456789 No to jak chcesz budować drużynę pod gości którzy nie są w stanie i nie powinni grać całego sezonu. Z dupy to ty masz pomysły.

0

@Gaucho A ja uważam że po prostu jedna z największych zalet SR czyli to że jest wychowankiem przestała mieć takie znaczenie przy ataku młodych, postawił bym sporo że jakby nie młodzi wychowankowie to SR miałby się dobrze.

0

@Adi123456789 Gavi i Nico nie zagrają całego sezonu, to jakieś mokre fantazje dzieciaków z fify.

0

@UncleDrew Na tym poziomie to mało który głupio biega, tekst nieaktualny od jakiś 20 lat.

0

@arasz1819 Tak psychologia ale jak akcje nie wychodzą na półbiegu gdy rywal słabo naciska to tym bardziej nie wyjdą jak grasz z najlepszymi, nie nie ma znaczenie jak wiele wtedy wyciśniesz z psychy.

1

@Castro No i jakby trochę podatki zmienili to łatwiej było by klasowych zawodników podpisywać.

1

@Rajek99 No jak ktoś sobie przez ostatnie 12 lat tak wysoko podniósł poprzeczkę to mnie nie dziwi że ludzie oczekują wielkich rzeczy, ja to raczej popatrzył bym w drugą stronę bo niektórzy nie chcą do siebie dopuścić myśli że Messi nie jest już najlepszy.

0

@arasz1819 Ale ja piszę o psg drużyna to nie rower że zmieniasz przerzutkę.

2

@arasz1819 Przecież nie da się na dłuższą metę grać lenia w lidze i odpalać na LM już nie twórz nowych historii bo ta nie trzyma się kupy, można grać na niższej intensywności ale nie może nagle grać jak drużyna kilka klas lepsza w wielu aspektach.

1

@PJ777 Talenty z BVB które jak opuszczają Niemcy dopada słabizna.....

1

@daniel32778 No to w takim razie skoro zarabia jak najlepszy to ludzie tego mogą oczekiwać na murawie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?