Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO Powiedział bym że większe zainteresowanie mediów nią było jak nie mogła startować niż w dzień startu :)
0
@Sau_Ron Zero, co śmieszniejsze ojciec do końca roku pracował w pogotowiu :)
1
@IAmLegend Sprawdź sobie co się dzieje jak nie jesteś ojcem a tylko mężem matki, a test to tylko malutki krok jeśli nie chciał byś dziecka wychowywać/łożyć na niego.
I najważniejsze SN ...' Sąd zawsze musi badać, czy dobro dziecka w tym wypadku będzie zachowane, a także rozważyć, czy zaprzeczenie ojcostwa leży w jego interesie "....
Pozdrawiam, i wybacz że zepsułem zabawę.
0
@AnnaMarianna Tak miłością go zmienisz, przynajmniej tak twierdziły matki dzieci szwagra mojej siostry ma ich z 5 albo dokładnej tyle jej teściowa alimentów opłaca :)
1
@Hubsao Obecnie to była by gwiazda Barcy.
0
@xSZYMONOx Gavi to oczywiste.
0
Następna para? Proszę o równie ciekawe porównanie jak zacznę kto daje więcej Bramkarz czy napastnik.
0
@maroon Najman jest ekspertem tvp więc to nie do końca jak piszesz.
0
@Kurkmen Ja tam się nie nudziłem jak oglądałem mecze z Xavim i Iniestą.
0
@DLFCB Szczerze oby nie i mam nadzieję że za 3-4 lata większość Polaków i Polek zapomni o najmanie o ile stanowski pozwoli, cholerny hipokryta.
0
@Nazio87 No ojciec słał sms a potem co chwila ktoś dzwonił albo sms i zmienił numer, jak nie wygrasz to słaby interes
0
@Lionel_Messi10 Dzięki ale chodziło mi raczej o logo nad napisem nie obok.
7
To brzmi jakby inni trenerzy Barcelony czy ich asystenci tego nie robili ;0
0
@Roonie10 A Johan na Rinusie, a czy Rinus na kimś tego już nie wiem.
1
Były w ogóle projekty/wizualizacje z logiem spotify pod lub nad napisem?
0
@DaPidejpi Wypowiadał się bo mu za to płacili i dlatego było eksponowane, choć smutno mi to pisać bo to jeden z moich piłkarskich idoli.
0
@Sysia11 Są ale kibice i zwłaszcza media nadal mają wymagania, przecież nawet jak gramy dzieciakami i mentalnymi emerytami i gramy słabo to są płacze, w innych klubach nie ma tego na taką skalę, zresztą wystarczy odwołać się do lat z Martino i EV doskonale to obrazują nawet jak wygrane są pewne to trener obrywa za styl a właściwie brak efektownego czegoś takiego nie ma w PL.
1
@Gonzo349 Bo odpowiedzialność to bierze szpital to szpital płaci renty i odszkodowania, moralna odpowiedzialność jak najbardziej ale znam trochę lekarzy a o ogromniej ich liczbie wiem z pierwszego źródłą i powiedział bym że wielu z nich ma wypraną empatię, młodzi ok ale starzy, ile razy ojciec w domu opowiadał(pracował w pogotowiu) jaki cuda tam się dzieją, pracował z taka która zamiast ratować kilka razy zaczęła anielski orszak śpiewać i nie to nie było 10 lat temu tylko rok.
1
@michal26 @DonMatteo901 Dlatego trzeba było rzucić wszystkie siły na bronienie seniorów i wąskiej grupy poważnie chorych a przy drugiej fali innym dać w miarę normalnie żyć, wyszło by chyba taniej a efekty były by lepsze.
1
@JANEK777 Dopóty nie zobaczę na własne oczy tego lewitowania i chodzeni po ścianach to myślę że to fajne bajeczki dla ........ ,nie chcę bana. pozdrawiam
4
@Gonzo349 No z tą odpowiedzialnością to dyskusyjny temat.
0
@Momals11 To co tu robisz zresztą ja bym raczej stwierdził że ty nie jesteś kibicem klubów a konkretnego zawodnika.
1
@Tomo_95 No o ile babcia jest mamą mamy, bo z tym też różnie bywa. A już w ogóle pomijam że babcia może być teściową mamy.
0
@capoN Nie bo dla mnie to powinna być animacja, nie mam zaufania do castingu dla elfów, a fotki wyżej tylko mnie w tym utwierdzają.
0
@DonMatteo901 @michal26 Dla ludzi 70+ to Covid jest poważnym zagrożeniem, prawda czy fałsz?
1
@OsamaDembele No to po co zabierasz głos, zresztą ciężko uwierzyć że znasz plany syna Kuna i wnuka Maradony a nie wiesz że to ta sama osoba. Ha ha ha
3
@Compadre A pamiętasz w szkole żeby uczyli cię religii plemion polskich przed chrześcijaństwem? Ilu Polaków potrafi wymienić bogów naszych przodków. Ja się swego czasu interesowałem bardzo Polskim tu chyba nie trzeba wyjaśniać dlaczego.
Grecki i Rzymski panteon jest znany ale Sumeryjski i Indyjski też są ciekawe ciekawe i czytałem o nich z czystej ciekawości, zresztą polecam wszystkim zwłaszcza w kontekście przytulania wierzeń innych przez judaizm i chrześcijanizm.
0
@Emhyr No a to gwarant podniesienia jakości skoro Messi już ledwo dawał radę, to dość odważna opinia delikatnie mówiąc.
Nie nie chcę przeciętności dlatego zamiast jednego grajka wole 3-4 bardzo dobrych.
0
@bartas97 Akurat jak cię butuje 20 osób to mniej oberwiesz niż jak by to robiła trójka, zwłaszcza jak są pijani.
1
@aleksandrowielki @michal26 odpowiedź na wasze komentarze jakże różne jest taka sama. Nie, a pokazali to wczoraj ziobro i kamiński olewając komisję sprawiedliwości.