Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Przecież nie da się na dłuższą metę grać lenia w lidze i odpalać na LM już nie twórz nowych historii bo ta nie trzyma się kupy, można grać na niższej intensywności ale nie może nagle grać jak drużyna kilka klas lepsza w wielu aspektach.
1
@PJ777 Talenty z BVB które jak opuszczają Niemcy dopada słabizna.....
1
@daniel32778 No to w takim razie skoro zarabia jak najlepszy to ludzie tego mogą oczekiwać na murawie.
0
@macio_944 A skąd wiesz co się będzie działo w rewanżu że piszesz o niesprawiedliwości?
1
@CatalanDream Nie psuj im zabawy niektórzy czekali na te kilka meczy wiele lat.
1
@Roobo tak sofa score yhm, no od najlepszego zawodnika świata wedle niektórych w historii i zdobywcy jak to lubią przypominać 7 złotych piłek ludzie oczekują wiele na pewno nie tak miałkiego występu.
3
Rozumiem tą euforię że Real nie istniał real tłamszony, ale jak to czytałem to pierwsza myśl ile barca by wytrzymała napór przeciwników, bo zazwyczaj to jedna dwie akcje rywala i zaczynamy od środka. Na lato szturm po obrońców.
0
@norbi77 Panie puchary króla superpuchary na mauritiusie.
0
@SkilledHydra16 No duża intensywność coś czego Messi nie lubi od jakiegoś czasu, zresztą zakładasz że ego piłkarzy MC pozwoli Messiemu na władzę jak w Barcy ja uważam że nie. No w PSG też czytałem że będzie wspaniale rodacy Neymar bla bla bla.
1
@Bogan Dziś ktoś podawał że jakieś kolejne komplikacje są, może znajdziesz jak poszukasz.
0
@SkilledHydra16 A skąd wiesz że tam by się odnalazł, ligę farmerów też miał zdominować....
1
@Joe_Pesci Myślę że wiele osób się z tobą nie zgodzi, zwłaszcza brak LM przez ostatnie 12 lat bardzo takiej narracji szkodzi.
0
No a jak Gavi dostanie kontrakt to sytuacja Puiga jeszcze się pogorszy bo Xavi nie będzie musiał już zerkać ilu ma gości z poza pierwszego składu.
1
@Kgorecki2500 Trzech dobrych obrońców.
0
@Kondziubarca Ale co te kombinacje z pozycjami mają wspólnego z dna Barcy?
No ja to raczej za hohlanda wola bym 3 dobrych obrońców bo większy jest problem z blokowaniem goli u przeciwników niż ze strzelaniem.
0
@RosjaninBut No nie ma możliwości by jaro wybaczył im blokowanie jego ustaw.
2
Terrorysta z Barcelony po dziadku Bernabéu wysiudał terrorystę z Rosario, brzmi legitnie.
1
@Antimadridista_WR Mistrzu ja jestem kibicem również piłki Hiszpańskiej i osobiście to śmiać mi się chce z co poniektórych bo zachowują się jakby byli z Katalonii a rząd Franco bombardował im dziadków i dlatego ich nienawidź do Realu jest taka toksyczna, Ale wtedy można by ich przynajmniej rozumieć.
0
@kaamil1910 No ja pamiętam jak goście w moim oddziale mieli obolałe barki wszyscy byli kościści a był jeden plecak 150 w kapeluszu nie wiem czy 60 ważył to jak strzelał to go przesuwało do tyłu i jak były strzały na zaliczenie to kapral stał za nim i nogą go blokował :)
2
@michal26 Gość który przez lata miał problem w wejściu do sejmu, który uwielbiał odpalać protokół 1%, który jest najgorszą opcją na koalicjanta jest wedle ciebie specjalistą w "teorii podejmowania decyzji" i stąd wynika jego trafność w wielu aspektach życia politycznego, dawno tak się nie uśmiałem.
No wybacz brednie opowiadasz może i inteligencji mu nie brakuje ale innych cech ważnych dla polityka dużego rozmiaru już tak, no i te ciągotki do bycia mesjaszem polityki do wąskiego grona "inteligentnych" wyborców, już to selekcjonuje tych jego lepszych wyborców, bo łamie jedno z fundamentalnych praw polityki.
A co do wojny i jej wypowiadania historia uczy że tu nie ma "teorii podejmowania decyzji" wojny wybuchają z różnych powodów często bardzo błahych czy irracjonalnych, wiem że jesteś też zapatrzony w Putina jak w laurkę ale on też nie jest nieomylny, ba Łukaszenko wielokrotnie go ogrywał.
0
@adi7adi8 No niektórzy może nie chcą mieszkań nie dość że niedaleko kombinatu to jeszcze elektrowni atomowej.
0
Jest tu ktoś z powiatów głogowskiego, polkowickiego, lubińskiego, legnickiego?
Są u was dyskusje na temat tych małych reaktorów SMR i ich wpływu na okolicę.
Tak poza tym to tvn dziś pokazał odnośnie SMR jak Donald obwieścił że w 2020 w Polsce mają być dwie duże Elektrownie Atomowe :)
0
@Criss18Barca No ja bym popatrzył na sytuację Alvesa gdzie na PO jest dramat to daje do myślenia w kontekście tych rozgrywek.
0
@Destroyer_of_Worlds Matuzalem pozdrawia.....
0
@matirix20 Dwóch ŚO, PO i LO pozdrawiam.
0
@Bartek22 No w Barcelonie Bartomeu kupili trzy 10 pod rząd mając Messiego w składzie więc trudno szukać u nich jakiekolwiek wyobraźni nie mówiąc o strategicznym myśleniu i rozsądnej budowie kadry.
Mogę Denis melo Vidal (nie Chilijczyk) Dest Pedri Affelay,Halilović, to nawet nie chodzi o to ilu kupiła a o ilu się starała, czasem bardzo słusznie czasem mniej np wielki cou dla barto i części LR był idealnym następcą Iniesty co gorsza ludzie pisali że to podobni piłkarze....Pamiętasz może jak czynili podchody pod Seriego były dość zaawansowane że nawet niektórzy zawodnicy zaczęli się o nim wypowiadać, Afrykański Xavi..........
Zubi był tak pochłonięty szukaniem obrońcy o określonych cechach że postradał rozum, i tylko dzięki temu że Aulas dotrzymał obietnic wzmocnił nas prawdziwy obrońca.
Edit a no i jeszcze zapomniałem o tym ze Barto i jego ludzie tracili rozum jak na rynki pojawiała się wedle nich okazja cenowa :)
Odniosłem się, nie musimy na siłę szukać następców przypominających innych do których i tak się nie zbliżą(zresztą futball ewoluuje i pewnych rzeczy się już nie przeskoczy) tylko szukać wzmocnień i kupować uniwersalnych zawodników, dobrych technicznie o zmyśle do gry kombinacyjnej, uniwersalne cechy które wpisują się w rys DNA którego wielu tak bardzo nienawidzi a to ono dało nam największe sukcesy, jak wyżej Toure czy Marquez nie byli kalkami swoich poprzedników ba byli piłkarzami innymi czy to był problem absolutnie nie zwłaszcza piłkarza jak Rafa brakuje w obronie.
Czy Pep szukał kalek Xaviego Iniesty Pique Messiego, no nie zrobił z zawodników nie zawsze wyglądających że podołają, drużyny które grały w podobny sposób jak Barca, ale nie zbliżyli się do tego poziomu jak osiągnął ze złotą generacją LM z prostego powodu o jakim chyba nie muszę pisać.
No i nie wiem czy powinienem o tym pisać ale wspomnę tylko że swego czasu gdy Rijkard próbował duet Xavi i Iniesta to część Barcelonismo go karciła bo to zbyt podobni zawodnicy to tak humorystycznie dodałem jak to bywa z narracjami i punktami widzenia.
0
@Janas11224 Planescape: Torment
0
@Janas11224 Bezimienny, choć nie wiem czy nasz takiego protagonistę.
5
@LambiPL On nawet nie wie że jak przejdzie na stronę wroga to będzie wcielony do pierwszych szeregów armii.
1
@kaamil1910 A ty strzelałeś?
Ma znaczenie bo jak jesteś kościsty to strzelanie jest bardzo bolesne, a jak jesteś umięśniony to odrzut nie meczy tak ręki i całego barku.