0

@michal26 No jaro zmienił myślenie wielu ludzi nigdy nie byliśmy tak skłóconym narodem jak obecnie nawet po odzyskaniu niepodległości kiedy praktycznie trzy Polski się scaliły kazda z inną mentalnością.

No z tymi milionami to przesadziłeś, no i skoro zmienił ich tok rozumowania to czemu go porzucają?

No ja uważam że korwin nie stracił ale konfederacja jak najbardziej, napędzana paliwem anty-systemowców na pewno poparcie klapnie zwłaszcza że pandemia będzie wygasać.
A pstryczki w stronę kobiet żenujące, nadal nie wyleczył kompleksów.

No i najważniejsze, jeśli będzie taka wola to dał trochę paliwa i będzie można bić tymi jego głupotami w całą partię, wszak jaro zawsze kierował się maksymą „na prawo od nas tylko ściana” nie może patrzeć obojętnie na konfę.

4

@Krzychuuuu14 Choć to nie moja bajka to dajnie jak gość który gra między kiepsko a fatalnie ma takie statystyki. Zwłaszcza że nie miał najłatwiejszego wejścia w drużynę.

0

@barcelonaLM 17 lat ma można jej histerię wybaczyć, japonka jest starsza więc zapewne wie jak to jest w sporcie.

0

@Naturopata No ja też uważam że to nie profil piłkarza jakiego potrzeba drużynie ale spokojnie z ocenami obecnie poziom drużyny jest na tyle przeciętny że nie ma co chłopaka skreślać oby coś wniósł bo kosztował dość dużo.

0

Czy nie zrobił to dyskusyjne i zależy od punktu widzenia, co do płaczu to nie pytałem go czy to płacz od ambicji czy się podłamał mam nadzieję że to pierwsze i nie ma się czego wstydzić ani nie zamierzam go za to wyśmiewać. Choć nie jest to typ piłkarza z mojej bajki to trzeba kibicować bo już jest bieda a jak jeszcze chłopak nie odpali to będzie dramat.

0

@michal26 Do popisu janusza polityki dziś.

1

@fart Nie nie jest bohaterem nie kpij bo ja nie kpię z ciebie, za bardzo wszystko zero-jedynkowo traktujesz, nie jest to najinteligentniejszy gracz ale nie jest największym czarnym charakterem.

2

@lukkobe Zabawnie że o tym Dembele piszesz jeszcze wczoraj była narracja że Dembele w niczym od Traore lepszy nie jest, co mnie niesamowicie dziwiło.
Ja osobiście jestem w obozie: zamiast haalanda trzech obrońców, drużyny buduje się od tylu a w barcy nawet budulca jest mało a drużyny nawet te najsłabsze potrzebują dwie sytuacje na mecz by strzelić gola.

0

@tbas @semafor prawdopodobnie dlatego ma ten potężny kompleks wobec kobiet.

0

@Coutinho007 No kocham tylko że ja ich nie wyciągam po prostu pamiętam twoje mocne opinie z którymi się nie zgadzałem, bo najpierw atakowałeś krytykujących Coutinho i po tym już cię zapamiętałem, potem atakowałeś Antka z legendarnym gorzej być nie może, pamiętasz nasza dyskusję o Depayu jaki to nie będzie crack jak miał wedle ciebie dryblować na skrzydłach, za bardzo ulegasz modom na LR. No albo jak manipulowałeś wypowiedziami jakby Duńczyk był następcą Suareza co nie było prawdą z racji dlaczego ten transfer przeprowadzono i również się tam spieraliśmy.

1

@fart No drugi kapitan Barcelony za Pepa był tym który najczęściej spóźniał się na treningi, a uchodzi za największego cule. A na przykład godzenie się na grę z niedoleczoną kontuzją bo drużyna potrzebowała też podchodzi pod robienie sobie jaj?

0

@kamilo0066 No myślę że jeśli będzie chęć to zacznie się cytowanie tego i to wpłynie na poparcie.

0

@Firestone Krytykowany prze wielu na pewno ale czy wyszydzany to nie i na pewno nie przez wszystkich.

1

@IronSanHybrid No finansowe mogą być ale po dzisiejszym pudłowaniu to nie wiem czy nike się upomni, Pamiętasz jak kanute grał z taśmą naklejoną na koszulkę, nie pamiętam by władze ligi go atakowały choć może się mylę albo przepisy zmienili.

3

@michal26 Współczuję....a już liczyłeś szable w sejmie.

0

@Qexi Raz on ma kompleks kobiet, dwa on to mówi do swoich wyborców.

0

@UbranyNaBialo No ale tego się nie powinno mówić, bo to z punktu widzenia polityki twierdzenie niepotrzebne, choć ja wiem dlaczego on to mówi, ale to mu nigdy nie da dużego poparcia.

0

@danio1899 I kupujemy Halanda

0

@UbranyNaBialo Rynek swoją drogą kopalnia+puszcza o ile lubisz takie klimaty.

0

Komentarz usunięty

0

@UbranyNaBialo Może Wieliczka+Niepołomice

0

@Coutinho007 Ty nawet nie czekałeś na ich debiut by ich jechać i wyśmiewać to taka subtelna różnica. A dlaczegóż to mam ci nie odpisywać, nie lubisz jak ci przypominam pewne rzeczy?

0

@Hubertusk Nie tak dawno Depay miał dwie setki wystarczyło tylko nogę w kolanie wyprostować ale nie podołał :(

0

@neeed Ja też ale on tak jak Xavi musi czasem mówić rzeczy niezgodne z rzeczywistością.

0

@GeneralXavi Fajnie że dochodził to ważne, ale ale jednak strzelanie to najtrudniejsza część tego zawodu.

0

@fart A robił sobie kiedyś jaja daj mi linka.

1

@Sau_Ron To się nazywa LR Moda, i niektórzy chcą się ślizgać na fali.

Idealnym przykładem był Puig za Koemana i za Xaviego co się stało że nikt za tym fenomenem o którego było tyle jęków nikt już się nie upomina.....

0

@MateuszQ To fajnie ale pod koniec sezonu Antek miał na liczniku 30 g+a jak Ferran nie zbliży się do polowy to też będziesz wolał?

0

@Coutinho007 No i każdy z nich był mniejsza lub większą gwiazdą swoich zespołów a kim jest Ferran, zresztą osobiście uważam że akurat ty nie powinieneś brać się za bronienie piłkarzy po tym co pisałeś o Duńczyku czy Luuku.

1

@PatrychoO I dlatego grał tyle razy z niedoleczoną kontuzją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?