La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1644 Culés

2

Pomijając wszystko, gwizdanie na swojego zawodnika było dziś niesmaczne.
Dlatego bardzo podobało mi się, jak z biegiem czasu normalni kibice zaczęli brawami zagłuszać kiboli.
Żenujące były te próby deprymowania piłkarza, który chce pomóc drużynie. Każdy ma swoje cele, wymagania, ambicje. Trzeba umieć to odłożyć na bok, a nie srać do swojego gniazda. Słabe to było...

0

@axegrinder Może i słabe, ale swoim zachowaniem na owację zasłużył. Bo zakładając koszulkę Barcelony musisz grać na 200%. A nie sobie jaja robić.

0

@fart A robił sobie kiedyś jaja daj mi linka.

0

@Gall Za przykład niech posłuży spóźnianie się na treningi bo chyba nie powiesz mi, że był nagle chory?

1

@fart No drugi kapitan Barcelony za Pepa był tym który najczęściej spóźniał się na treningi, a uchodzi za największego cule. A na przykład godzenie się na grę z niedoleczoną kontuzją bo drużyna potrzebowała też podchodzi pod robienie sobie jaj?

0

@Gall Wychodzi na to, że Dembele jest wielkim bohaterem Barcelony na którego klub i my kibice nie zasługujemy. A jego słynny profesjonalizm i wkład w sukcesy drużyny na stałe zapiszą się w historii klubu.

1

@fart Nie nie jest bohaterem nie kpij bo ja nie kpię z ciebie, za bardzo wszystko zero-jedynkowo traktujesz, nie jest to najinteligentniejszy gracz ale nie jest największym czarnym charakterem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?