Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
o korwinowi zmieniają już pierwsze o na u :)
0
@michal26 Dalej uważasz że janusz polityki słusznie robi show i poparcie mu nie spadnie..
1
@Wilczeq Sama Turcja przeczołga Rosję a co tu resztę Nato dodawać. No chyba ze liczysz Niemców jako przeszkadzaczy.
2
@norbi77 Niby odklejony ale w zbrojeniówce interesy potężne robił, choć głównie dla swoich bliskich :)
0
@hazo428 No jak dla mnie gorszy jeden to dzieciak z Niemiec, drugi gwiazda potężnej PL.
0
@marcin62 @D10SLEO W korei uważają kima za boga więc.....
0
@masq No jakby robiły mniej to dopiero była by zagwozdka dlaczego.....
4
@GeneralXavi Bo szumi nie spał bo ogarniał nowe posady dla rodziy i znajomych, myślisz że łatwo w kilkanaście godzin piętnaście firm założyć.
0
@dniel Ma bardzo duży sens, bo im dłużej będą się bronić tym gorsza sytuacja Putina nawet jeśli wygra to długoterminowo przegra.
0
@IronSanHybrid Orban to podobny lawirant do łukaszenki, obaj doją UE ale zerkają też chętnie ku Rosji. Jak pokazał Łukaszenko ponad dwie dekady można tak się bawić, Orban ma dużo trudniej ale ten sam casus jest potrzebny i to wykorzystuje.
Właściwie dość podobna sytuacja jak relacje Polsko Ukraińskie to jak kolejne rządy Ukraińskie ośmieszają rządy Polski to głowa mała, no ale jako bufor przed Ruskimi mogą sobie na to pozwolić.
0
@michal26 Ja wiem że wiele ludzi a szczególnie ci którzy nie obserwują polityki oburza się że Rosja nie jest zablokowana na każdym poziomie 5 minut po przekroczeniu granicy, ale te tryby mielą, mielą powolutku to właśnie spych ludzi w odmety tych niby twardych ojców narodów(którzy jednak działają głównie na rzecz swoich dzieci rodzonych)ale zaczną mielić i wydaje się że bardzo dotkliwie ale nie tak by wepchnąć Putina w ręce Chin bo to niestety ten ból że Rosja jest światu potrzebna. A taki łukaszenko po swoich ekscesach po łapach dostał dopiero po kilkunastu dniach.
0
@michal26 Ten sam co mówił że wojny nie będzie?
Jakoś USA nie ma problemów z wojnami przez demokrację.
1
@Kurkmen To samo co Holandia i co pisałem wyżej praktycznie 100% gazu z Rosji zero dywersyfikacji.
3
@Lionel_Messi10 Holandia 100% gazu z Rosji, nic tu nie jest zerojedynkowe.
1
@masq A czemu wykupowali papier toaletowy jak covid zbliżał się do Polski. Zresztą nie tylko w Polsce to się dzieje. Panika odbiera ludziom rozum.
0
@GeneralXavi No to jakie wymagania uważasz za tak trudne do spełnienia że chcesz to luzować?
Zawsze mnie to bawi że o dostęp do broni zawsze najgłośniej wołają ci co od wojska uciekali jak mogli. Argument z bronieniem swojego mienia też jest krótkowzroczny, bo wymusza na agresorach inne podejście, no chyba że ktoś wierzy że jak dozbroimy cywilów to napady rabunki gwałty itd.. znikną jak za machnięciem magicznej różdżki.
0
@Cariones Zależy co za to dostanie.
1
@MesQueUnClub96 w ekranie tv/pc-laptop/telefon też ?
0
@GeneralXavi No Turcja pokazała że bliżej prawdy jest chyba pani z lewicy, może zły przykład z czołgami bombami i samolotami ale drony już jak najbardziej poradzą sobie z piechotą czy partyzantką jeśli ktoś chce się w to bawić, odwoływanie się do walk jak w PW nie ma najmniejszego sensu. Jeśli ktoś myśli że wojny wygrywają ludzie którzy strzelają z pistoletów i karabinów to ich problem ale niech nie głoszą tych teorii głośno.
Nawet wzorcowy przykład partyzantki ostatnich lat w Afganistanie przegrywał z nowoczesną armią.
A odnośnie broni to jak dla mnie zdobycie pozwolenia na jej posiadanie wcale nie jest takie niemożliwe jak to pewne obozy próbują głosić.
Jestem za szkoleniami dla cywilów z użycia broni ale to po to by w czasie wojny bronili określonych budynków przed szabrownikami a nie przed żołnierzami zawodowymi bo to nie ma żadnego sensu.
0
@Kapitan hawk @IronSanHybrid Nic dziwnego książka jej siostry sugerująca że Britney jest świrem była finansowym sukcesem.
0
@soczeq11 Jak się nie ma na papier toaletowy to pora ogłosić kapitulację.
0
@Odcinkowy No jeśli wiesz że 100% gazu w Holandii idzie z Rosji to nie wiem czy to ciekawe.
0
@BombowiecKrawczyk Czy ja wiem, nie ma ani super dryblingu, ni przyspieszenia, nie biega też specjalnie szybko, ani to skrzydłowy ni ŚN. Fajny allround zawodnik ale średnia nie jest za wysoka.
0
@taris No pokazał :)
0
@david89 Co to znaczy eksperta? Może rozmawiał z Leo i Xavim i do takich wniosków doszedł.
0
@Vebrol to po co wot przej..... nasze pieniądze jak ja mam do woja wracać?
0
@michal26 O jest i płacz o broń, z którą jak Rambo pokonasz wyszkolonych żołnierzy.
Co jest takie trudne? Jedyne co może być problemem to "przedstawić ważną przyczynę posiadania broni." a tak to normalne wymagania które powinien spełniać każdy kto o broni myśli.
0
@Rewolucja123 Gorzej że media twierdziły że Xavi go skreślił, co kolejny raz pokazuje że goście zaczynają dzień od wymyślenia historii.
0
@Bogan Bartomeu wytarł sobie nim mordę zatrudniając go by ocieplić wizerunek a jak transfery nie były fajne to właśnie Puyola to dotknęło i zrezygnował.
0
@PatrychoO Denis suarez miał bardzo dużo wspólnych wad z Puczem a gra, więc jeśli ten tylko ma chęć rozwoju a tu chyba jest największy problem to pogra trochę.